Odpowiedz do tematu
Ranking Tekken 6 Online na PlayStation 3 oraz Xbox 360
Autor Wiadomość
Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 08-09-2010, 15:25   

Tak, nowy sezon, nowe zapisy, nowe statystyki.
Kaillera P2P Client

EasY_PL 
Elite player

PSN ID: BmxRPL1
Zagram w: modzie na sukces
Wysłany: 12-09-2010, 20:40   

a ja mam pytanie...
jak dokładnie wygląda pkt.7 regulaminu...
5 walk w ciągu dnia czy 5 meczy w ciągu dnia?
bo jak jest niżej napisane 1 mecz jest do 5 wygranych walk... czyli 5 meczów powinno dać nie mniej niż 25 walk z jedną osobą dziennie wg. mnie ciężko będzie złamać tą zasade :P komu będzie sie chciało grać 25x z jedną osobą? :P tak czy siak... wygląda to tak jak myśle czy jest inaczej?

Hobbith 

PSN ID: Hobbith_UK
Wysłany: 12-09-2010, 20:53   

Chodzi o 5 meczy z tą samą osobą jednego dnia. Uwierz mi, jak dostajesz w ciry, to nie możesz przestać prosić o rewanż xD

EasY_PL 
Elite player

Wysłany: 12-09-2010, 21:15   

znaczy sie ja jeszcze nie dostaje :P bo zapisany nie jestem... nawet ps3 nie mam... ale to sie zmieni w tym tygodniu dla tego pytam za wczas :P

Hobbith 

PSN ID: Hobbith_UK
Wysłany: 12-09-2010, 21:26   

Wiem wiem... akurat z własnego doświadczenia to pisałem xD

EasY_PL 
Elite player

Wysłany: 12-09-2010, 21:41   

swoją drogą pare stron wcześniej ktoś napisał "nie bede grał w lidze ale bede grał dalej spary online"

za to mnie Dumian ukaż, ale trza tu paru osobom nazdać...
Co ci K.rwa szkodzi grać w lidze? równie dobrze mógł byś to trakotwać jak spar tyle że pod koniec podpisujesz sie pod napisem "przegrałem/wygrałem" dużo roboty to nie jest a na samą lige mógł byś lać, tyle że innym dajesz radość...
wiele osób nie gra w lidze bo rywalizuje... nie pasuje im że koleś "x" z 2 meczami jest wyżej niż koleś "y" z 123701 meczami... ludzie weźcie to za zabawe... przecież nie gracie żeby pokażać że jest sie kimś... tylko po to żeby skilla wytrenować... przywyknać do lagów w online i radzić sobie z tym czy innym problemem... dla mnie teksty typu "nie bede grał ale bede grał" świadczą troche o zapale do grania... jak ci sie nie chce to nie graj... od kiedy tu jestem cały czas widze jak ludzie sie zapisują a potem na to leją...
"na co sie zapisujesz? żeby pokazać jaki durny jesteś?" weźcie sie ludzie za siebie bo są osoby które chcą tu coś osiągnąć a przyjdą 20 letnie dzieci i będą armageddon robić... bez przesady...

blaugrana20 
Grand Master

PSN ID: blaugrana20_PL
Zagram w: TTT 2
Wysłany: 13-09-2010, 17:29   

wiesz ogolnikowo napisales i w agresywnym tonie , lecz musisz pojac tak jak w moim przypadku musialem zrezygnowac z gry o puchar rankingu gdzy mialem przeprowadzke i brak neta i co ja mam wtedy zrobic ?? Z konsola do kolegi latac , pomysl ze niektorzy czasami nie moga , bo ponoc to ma byc zabawa a nie nakaz ... jak jestes chetny taki zagraj z Hobbitem z Rafimaru i z Mr.Veron dadza Ci szkole porzadna :)

EasY_PL 
Elite player

Wysłany: 13-09-2010, 18:14   

dobra... przeprowadzka ok... ale da sie tym usprawiedliwić brak udziału... a nie napisać "wypiszcie mnie"
wg mnie wytłumaczenie powodu dla którego sie rezygnuje jest mniej smętne niż wycofanie sie od tak...
swoją drogą z tymi chłopakami zagram nie raz... mnie przegrane akurat motywują :P
tyle że o to akurat w tej lidze chodzi... gramy dla zabawy... jeśli dostane po dupie to bede wiedział co robie nie tak... gorzej jeśli ktoś odejdzie od konsoli znerwicowany bo mu rank spadnie...
swoją drogą ja wiem co bede robił za tydzień lub dwa i wątpie żeby ktoś sie zapisał do ligi tylko po to żeby za 3 dni zrezygnować...

po za tym właśnie wpadłem na pomysł sortowania tabeli wg poszczególnych danych... to by było pomocne w osiągnięciu czegokolwiek w lidze...
np wg wins'ów lose'ów ratio i takich tam... wtedy nikt nie poczuł by sie dotknięty... i możliwe że ludzie wrócili by do gry...

KBB
[Usunięty]

Wysłany: 14-09-2010, 19:53   

Panowie, rozkręcamy ligę! :cwaniak:

surkabm12434 
Grand Master

PSN ID: mmstegien
Zagram w: TT2 Scyrim
Wysłany: 16-09-2010, 15:31   

Jestem nowy na tym forum mam pytanie
Jak gramy???
Jak sie wpisac???
i jak beda odnotowane winy???

siata74PL 
Użytkownik

PSN ID: siata74PL
Wysłany: 17-09-2010, 21:16   

Jako,że jestem nowy na tym forum chciałbym powitać wszystkich użytkowników.
Właśnie dołączyłem do Rankingu Online.Nie jestem jakimś super wymiataczem w Tekkena,gdzie mi tam do Was ale przecież ma to być tylko zabawa.Mam nadzieje,że nie zostane zjechany od nobów ;) pozdro dla teamu z mojego miasta...male sprostowanie.Dołączyłem już dawno ale to mój pierwszy post

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 17-09-2010, 23:36   

Witamy nowych graczy :)

Co do pytania surkabm12434, to odpowiedź znajdziesz na stronie głównej rankingu, w regulaminie oraz w pierwszym poście tego tematu.
Kaillera P2P Client

admmarr 
Użytkownik

GamerTag: admmarr
Wysłany: 18-09-2010, 19:17   

Witam, też jestem nowy:D
Dopisałem się do Rankingu Online i mam nadzięję że będzie dobra zabawa, tylko jest mało graczy XBOX360. Więc dopisujcie się bo im więcej będzie graczy tym większa zabawa!:D

Hitokiri 
Beginner

PSN ID: HITOKIRI PL
Wysłany: 19-09-2010, 17:53   

Witam. Dopisałem się dziś do rankingu online. Nie jestem specjalnie zaawansowany ale pogram z każdym bez najmniejszych problemów. Nie zawsze jestem dostępny wiec proszę o wyrozumiałość jeśli komuś odmówię pojedynku w danym dniu. Z mojej strony pełna kultura bez napinki. pozdrawiam

Frostkazuya 
Student

PSN ID: Deaconfrost_tkt
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Tekken, Fight Night, Virtua Tennis
Wysłany: 05-10-2010, 08:51   

Witam:) Bardzo Proszę o wypisanie mnie z rankingu. Totalnie się wypaliłem, a czasu i ochoty na treningi brak. Pozdrawiam i dzięki za grę.