Odpowiedz do tematu
Ranking Tekken 6 Online na PlayStation 3 oraz Xbox 360
Autor Wiadomość
arek2000 
Student

PSN ID: arek2000
Wysłany: 06-03-2010, 11:05   

Nie wiem jak trudne jest to technicznie do wykonania ale jak dla mnie po tygodniu mecz mógłby się potwierdzać "z automatu"... to w zupełności wystarczy, żeby zgłosić ew. zażalenie do wyniku.

P.S. Żeby nie było, ja tam jestem solidna firma i wszystkie porażki potwierdzam w ciągu 24h od wpisania wyniku ;)

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 06-03-2010, 15:26   

Na pewno dałoby się to zrobić, ale to rodzi kolejny problem dodawania fikcyjnych wyników w nadziei na automatyczne potwierdzenie z graczami, którzy mogą akurat być nieaktywni przez jakiś czas. Z tego co widzę jak do tej pory mało jest niepotwierdzonych walk (obecnie tylko 3). Jeśli ktoś nie potwierdza swojego meczu to można zgłosić taką sytuację na forum pisząc np. "Grałem z graczem X, który teraz nie potwierdza wyniku, pisałem do niego na GG ale nie odpisuje [screen]." lub coś w tym stylu. Innymi słowy jest to właśnie takie "kontrolowane automatyczne potwierdzanie".

Proponuję dodatkowy punkt do regulaminu:
Cytat:
3. Należy potwierdzać wyniki meczów najszybciej jak to możliwe, najlepiej natychmiast po skończonym pojedynku. Nie potwierdzanie wyników, unikanie lub nieuzasadnione zwlekanie z potwierdzeniami może spowodować przyznanie punktów karnych - szczególnie w przypadku, gdy sytuacja będzie się powtarzać.

Pozostaje kwestia jak dotkliwe miałyby to być punkty karne oraz jaki ustalić limit czasu na potwierdzenie meczów.
Kaillera P2P Client

blaugrana20 
Grand Master

PSN ID: blaugrana20_PL
Zagram w: TTT 2
Wysłany: 07-03-2010, 00:28   

wlasnie moj mecz z Sevioth , nie potwierdzony , nie ma go ani na psn ani na gg nie wiem jak go zmusic do potwierdzenia :(

[ Komentarz dodany przez: Dumian: 07-03-2010, 14:38 ]
Potwierdziłem ten mecz za niego.

Uploaded with ImageShack.us

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 16-03-2010, 20:12   

Hobbith - pierwszy zdobywca niełatwej do osiągnięcia rangi , w dodatku statystyka "Pokonał 96 % graczy co najmniej raz" oznacza, że grał i wygrał z prawie każdym graczem rankingu, dodatkowo zachowując współczynnik zwycięstw na maksymalnym poziomie 100%, może także pochwalić się największą liczbą zwycięstw, najdłuższą serią wygranych oraz zasłużonym pierwszym miejscem w klasyfikacji, za co należą się tym większe gratulacje :)
Co prawda to nie koniec sezonu ani nawet półmetek, ale przyda się temu tematowi małe odświeżenie. Swoją drogą ranking na Xboxa 360 leży i kwiczy, czyżby faktycznie było na tej konsoli tak mało tekkenowych graczy? Za to na PS3 rozgrywki idą całkiem nieźle, mimo to jeśli macie jakiś znajomych na PSN to nie zaszkodzi polecić im zapisów do rankingu ;)

Btw. pytanie do uczestników - macie jakieś uwagi, opinie, wrażenia po pierwszym miesiącu trwania rankingu?
Kaillera P2P Client

blaugrana20 
Grand Master

Wysłany: 17-03-2010, 21:24   

Wedlug mnie pomysl jest swietny , cieszy takze chcec gry innych zawodnikow choc czekam na Ciebie Dumian :) , Hobbith mocny gracz lecz szykuje sie na niego ;p

Hobbith 

PSN ID: Hobbith_UK
Wysłany: 19-03-2010, 23:42   

Dzieki wielkie Dumian za gratulacje, ale śpieszę donieść, że oto straciłem ów "niełatwą do osiągnięcia rangę" po porażce z Batim. Gracz zdecydowanie lepszy, który pewnie wygryzie mnie za dzień lub dwa z pierwszego miejsca ligi xP

Rupert 
Beginner

PSN ID: Rupert_is
Wysłany: 20-03-2010, 10:24   

Jak mu grać sie bedzie chciało ^^ i trzeźwy bedzie

blaugrana20 
Grand Master

Wysłany: 20-03-2010, 10:25   

Proponuje zrobic wpis w regulamin dotyczacy rozgrywania pojedynkow :

1. Kazdy gracz zobowiazany jest zagrac jeden pojedynek na tydzien i potwierdzic jego wynik , w innym przypadku zostanie usuniety z rangingu tekken 6 online.

Dlaczego ? Dlatego , ze jest czesc uzytkownikow w lidze jest chyba po to by sie chwalic znajomym lub z innych pobudek . Lepiej by bylo mniej graczy ,lecz aktywnych niz duzo a wiekszoc tzw. "boty" lub "niepraktykujacy" . Bo proszenie o zagranie niektorych wola o pomste do nieba .

Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby gdyz nie jest to tylko moje zdanie.

podpisany
Blaugrana20

Hobbith 

PSN ID: Hobbith_UK
Wysłany: 20-03-2010, 10:35   

blaugrana20 napisał/a:
Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby gdyz nie jest to tylko moje zdanie Blaugrana20

Ano nie jest :P Dość często dostaję odpowiedzi na wyzwanie typu "ja nie gram w Teka" xD
Trochę to męczące, bo czasem jest kilka osób z ligi online, a z żadną nie można pograć.

blaugrana20 
Grand Master

Wysłany: 20-03-2010, 10:41   

w razie sporu mozna zrobic ankiete :)

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 20-03-2010, 11:35   

Ale przecież jest już taki punkt w regulaminie:

Cytat:
11. Nieustanne odmawianie walk danym graczom oraz unikanie pojedynków w celu zachowania punktów nie jest mile widziane i w skrajnych przypadkach będzie karane.

blaugrana20 
Grand Master

Wysłany: 20-03-2010, 13:41   

Pan Enadra nie chce grac za bardzo wiecznie zmeczony , zapracowany , lub nie gra no coz ... pozytku z niego nie ma

Rupert 
Beginner

PSN ID: Rupert_is
Wysłany: 21-03-2010, 11:20   

Też chciałem z nim grać ale to było dość dawno umówił sie ze mną na 14 a jak pisałem do neigo o 14 to sie spytał jaki mecz.

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 21-03-2010, 11:52   

Najlepiej gdyby co jakiś czas nieaktywni gracze byli usuwani z listy po prostu.

blaugrana20 
Grand Master

Wysłany: 21-03-2010, 20:23   

Dobrze prawisz Komandos :)