Odpowiedz do tematu
Ranking Tekken 6 Online na PlayStation 3 oraz Xbox 360
Autor Wiadomość
arek2000 
Student

PSN ID: arek2000
Wysłany: 17-04-2010, 21:51   

Co do uwag to ja bym poprosił na przyszły sezon zrobić dwie ligi, w tym jedną dla noobów... bo jak dla mnie za wysoki poziom :)
Można by to podzielić na Ekstraklasę i I ligę - ostatnia piątka z Ekstraklasy leci do I-wszej, a pierwsza piątka z I ligi awansuje do Ekstraklasy czy coś w tym guście. Można by jakieś baraże zrobić... przekupić kogoś paczką chipsów, żeby sprzedał mecz - może być ciekawie ;)

P.S. Poza tym brak uwag tylko ostatnio nie mam czasu dać się kopać po nerach :/

KBB
[Usunięty]

Wysłany: 18-04-2010, 00:00   

A może coś na styl Tekken Crash? Kilkuosobowe teamy i jazda. Znając jednak życie, to za dużo problemów z tym będzie, więc lepiej zostawić to w wyobraźni...
Co do koncepcji Arka - zgadzam się w 100%!!!

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 18-04-2010, 00:20   

Pomyślimy ;) , najważniejsze jest zainteresowanie graczy, jeśli będą chętni, będzie odzew i będzie aktywność to myślę, że ligi mogłyby być prowadzone równolegle z rankingiem, zobaczymy jak będzie za jakiś czas wyglądała frekwencja, szczególnie pod koniec sezonu oraz podczas Pucharu Rankingu.
Kaillera P2P Client

KBB
[Usunięty]

Wysłany: 18-04-2010, 11:36   

Mógłbym się ponownie zapisać? Ostatnio zyskałem więcej czasu i chęci na Tekkena i myślę, że mógłbym już regularnie zacząć szpilać, jeśli to nie problem.

[ Komentarz dodany przez: Dumian: 18-04-2010, 11:50 ]
Konto przywrócone, możesz grać.

blaugrana20 
Grand Master

PSN ID: blaugrana20_PL
Zagram w: TTT 2
Wysłany: 18-04-2010, 16:50   

to co pisze arek podzial na ligi swietna rzecz teraz mozna by tak juz zrobic :) popieram :) i zrobic mozna jeszcze dzial gdzie mozna wrzucac filmiki z ligi :)

Uploaded with ImageShack.us

Frostkazuya 
Student

PSN ID: Deaconfrost_tkt
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Tekken, Fight Night, Virtua Tennis
Wysłany: 19-04-2010, 07:19   

ale macie zajeb...e pomysły :) super pomysł to by dopiero było liga ..heh awesome :) możliwość spadku a awansu :hyhy: maxs fajny pomysł popieram. Pozdrawiam :cwaniak:

Frostkazuya 
Student

Wysłany: 26-04-2010, 20:32   

Widzę że liga zamarła prócz TKT własciwie nikt nie gra ...dalej ludzie obudźcie się ! Początek dużo meczy a teraz kicha, gra jest przecież ta sama, wiec co jest nie tak ? GRAJCIE!

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 26-04-2010, 22:26   

Proszę o wypisanie mnie z ligi. Swoje uwagi podałem już do Actiona. Do póki ranking będzie w bieżącej formie, nie widzę sensu swojego dalszego uczestnictwa.
Oczywiście online będę grał nadal i jeśli ktoś będzie chciał się ustawić na jakieś spary to nie ma problemu ;)

blaugrana20 
Grand Master

Wysłany: 28-04-2010, 05:38   

Ty myslisz ze kazdy ma faze na lige jak Ty Frost i bedzie gral w kazda chwile czlowieku moze inni chca czasem pocwiczyc , pograc raniking matche , a Ty tylko lamentujesz jak jest zle i wogole do dupy , daj sobie na wstrzymanie

Frostkazuya 
Student

Wysłany: 28-04-2010, 16:36   

Nie lamentuje tylko motywuje, a skoro zapisaliscie się do ligi to chyba jest w obowiązku grać to jest konsekwencją wcześniej podjętej decyzji - udziału w lidze. Nie widzę problemu w tym by zagrać pare walk do ligi skoro i tak spary deklarujecie grać, cóż widać nie każdy myśli tak jak ja i łączy przyjemne z pożytecznym.

blaugrana20 
Grand Master

Wysłany: 29-04-2010, 04:55   

Nie Frost graja ludzie , tylko jak ja teraz nie mam czasu grac ligi bo trenuje do turnieju i nie mam ochoty na to by grac z Toba codzien mecza bo masz obsesje na punkcie Eddego ( o czym swiadczy Twoj inteligentny opis na psn )
Jak Ci przeszkadza czestotliwosc pojedynkow to sie wypisz bedziesz mial miej problemow .

KBB
[Usunięty]

Wysłany: 29-04-2010, 11:33   

Wychlilluj ziooom. Ranking to ranking. Reguły zostały jasno określone. Grajta wtedy kiedy chceta, a nie grajta, bo musita. Czy Ci się to podoba, czy nie, musisz to zaakceptować.

Frostkazuya 
Student

Wysłany: 29-04-2010, 22:33   

OK Może i chciałem z tobą grać dość często co świadczy o zaciętej rywalizacji, Rafimaru z Hobbem grali maks dużo meczy i nikt problemu nie robił . Co do Opisu to mogę dawać opisy jakie chce, a ty nie jesteś od tego by je oceniać ! Wracając do "codziennych walk" napisałeś że nie chcesz grać i odpuściłem chyba już od tygodnia nie zapytałem cię o walkę więc daruj sobie wywody o tym jaki jestem podjarany itp. Nie chcesz grać to nie graj a swoje posty kieruje do graczy którzy np czasem mają ochotę zagrać a nie wiedzą z kim więc mogą napisać do graczy TKT i staram się zachęcić do gry, ,jeśli poskutkuje to ok jeśli ktoś nie ma ochoty to tez jest dobrze, nikogo nie zmuszam do gry a pozytywna motywacja jest wskazana.

blaugrana20 
Grand Master

Wysłany: 30-04-2010, 05:05   

To nie jest pozytywna motywacja " tylko TKT gra " itp. itd. I jak napisalem , ze nie zagrm to nie odpusciles tylko pytales sie dlaczego . co do Twego opisu moge komentowac bo to wolny kraj i nikt mi tego nie zabroni

Frostkazuya 
Student

Wysłany: 30-04-2010, 10:45   

Owszem zapytałem , ale tylko raz i potem dałem spokój. Co do motywacji przez podanie faktów to nie wydaje mi się by była ona negatywna, jednak komentowanie opisu raczej pozostawiłbym w prywatnych postach lub pozostawieniu osądu dla siebie, w końcu to kwestia gustu i osobistych odczuć.Publikowanie tego na forum jest nie na miejscu, chyba że lubisz "rozmowy w toku" itp zachowania, no ale to wynika już z kultury, taktu i inteligencji. Temat uważam za zamknięty bo nie chce już się wdawać w rozmowy które do niczego nie prowadzą. Pozdrawiam