Tekken 6

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Tekken 6

Post autor: Jo-Jo »

Buuu...Namco już nie ma pomysłów i ściągnęło design Leo od Rocka ;p
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Tekken 6

Post autor: K' »

Ładna grafa, oby systemu nie zrąbali. Myślę, że nawet namco dobrze zrobiło wypuszczając najpierw DR na PS3, tylko coś ta Zafina mi się średnio widzi na tych screenach może do czasu premiery zrobią jej jeszcze jakiś lifting coby była bardziej sexy ;)
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Tekken 6

Post autor: Ren »

Leo to laluś rodem z final fantasy - dzieci nie powinny mieć wstępu na turniej żelaznej pięści.
a co do Zafiny to jest świetna :]
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Tekken 6

Post autor: vho »

Obie postacie mi Finalem zajeżdżają :P
(of koz I luv FF, ale nowy duet tekkenowy mi jakoś tak... nie pasuje :P Choć Lili i Dragunov też mi przez długi czas nie pasowali...)
Grafa przedstawia się smacznie, choć pewnie ją jeszcze podciągną^^
Fajne logo, połączenie klasyki (japońskie literki jak z T1) i nowoczesności (stylowy napis tekken + szóstka pisana czcionką "PS3" :P )
Nowy strój (customizacja?) Jacka-czołgu... Ja p13rd0l3, nie mam pytań. (przepraszam za słownictwo, ale jestem pod naprawdę ogromnym wrażeniem :P )
Arena z czołgiem, na zniszczonej autostradzie (?) mocno daje radę, tylko mam nadzieję, że ów czołg nie będzie czymś a'la filary i palmy w T4...


Aha, jeszcze jedno. Bryan i jego... rzut? w ostatniej scenie trailera... kuchwa, to jest już przeginanie pały imo. Jeszcze tylko ataki na dystans w wykonaniu tego pana i jego śrutówki i będzie słodko...

Ogólnie pozytywnie, czekam na wieści o nowej Xiao i Ravenie^^
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tekken 6

Post autor: Żółw »

A mi Leo przypomina Liona z Virtua Fighter :P
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Tekken 6

Post autor: Wawrzyn »

Jakos mi niepodpasowal ten Leo, moim zdaniem taki Dragunov jest o wiele bardziej charyzmatyczny od tego pedalka.Ciekawi mnie ile bedzie postaci, oby nie za duzo.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Tekken 6

Post autor: Action »

Oen pisze:ten no fajna dupa z Leo XD
Wawrzyn pisze:Jakos mi niepodpasowal ten Leo
Ten Leo? Ta Leo? To Leo? :P Faktem jest, ze to to do Rocka podobne :P
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Tekken 6

Post autor: Dismaster »

A Leo to nie jest laska???? bo jak sie slucha jej glosu to jak laska zreszta tak tez wyglada imo....
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken 6

Post autor: KRELIAN »

no coz Jack i arena z czolgiem zamiata mna podloge , coz jednak z tego skoro to tylko pokaz mozliwosci nowej konsoli ktory i tak moze byc lepszy do czasu az gra ujrzy swiatlo dzienne

czekam na info o mojej postaci , system scian i przede wszystkim mam nadzieje ze choc raz panowie z namco zrobia uklon dla milosnikow balansu

nowe postaci nie zrobily na mnie zadnego wrazenia ale jeszcze wszystko przed nimi - jak beda silne i ambitne to moga liczyc na moj czas :)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Tekken 6

Post autor: vho »


wypowiedź pewnego żółtego ludka o T6 :D
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Tekken 6

Post autor: Yamada »

Nowe postacie posysają jak mało co lol. Jedynie panna przykuje moją uwagę. Btw Z ich imionami też mocno dołożyli do pieca. Pierwsze wrażenie to upgrade T5 - zasuwa na tym samym enginie chyba, albo baardzo podobnym.

W ogóle to wracam do Xenosagi i FF12. Z bogiem :P
Obrazek
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Tekken 6

Post autor: eq2D »

A ja tam nie patrze na grafę (skuli mnie może wyglądać jak pierwszy Bloody Roar) ale jestem ciekaw jak będzie wyglądał system walki. Moim zdaniem Tekken zawsze cierpiał na widoczne "skrypty" - robie dziesiątkę i chce ją przerwać jakimś juggle starterem z qcf i mam ochotę jeszcze kolesia poobijać w lufcie i dobić jakiś konkretnym okizeme, ale moja bajka się kończy w miejscu juggle startera. Combosy (nie chodzi mi o żadne customy) to tak jak QTE w Shenmue z tym, że nie wyskakuje nam odpowiedni command, a tylko musimy go zapamiętać. Więc chciałbym aby było bardziej elastycznie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Tekken 6

Post autor: luc_october »

zafina mi pasi. oryginalna i pewnie rozbudowana będzie ( postawy, przejściówki i kupa customowania), leo to raczej standard więc mi wisi taka postać chociaż nie mówię hop bo może się okazać na odwrót.


hmm ciekawe jak by wyglądał tekken gdyby porobili cancele jak w 2d. może wyszło by to in plus.

ez
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Tekken 6

Post autor: AK »

jak dla mnie lipa po całości....nowe postacie to żenada,grafika gorsza od vf5....pewnie cos sie zmieni ale narazie to dla mnie lipa...zauwazylem tez ze czym lepsza grafika to juggle wygladaja coraz bardziej żałośnie..zero realizmu,palnsze wogule mi sie nie podobały most to lipa a niby dojo to zrzyna z vf. poczekamy zobaczymy co z tego wyjdzie,narazie słabo
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Tekken 6

Post autor: !Dan! »

Ja nie mogę się doczekać T6... TEN Leo może okazać sie nie taki najgorszy, choć będzie to pierwszy gej w serii Tekken. Tylko ta Zafina, czy jak jej tam, jest do bani....DNO!!! Uderza klatą (a raczej cycami) i ogłusza kolesia... KTO TO WYMYŚLIŁ?? Nie poznaje Namco... Tego Namco które wypuściło świetne T3, boskie TTT, T4 "na odczep się", żeby wkrótce wydać perfekcyjne T5 i znakomite T5DR (dwie pierwsze części uczcijmy minutą ciszy...). Na T6 nic już nie możemy poradzić, ale miejmy nadzieje że w T7 będzie można jeszcze pograć bez odrazy na twarzach, bo to do czego Namco zmierza to szkoda słów...
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”