Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zamknięty przez: Dumian
24-07-2010, 21:32
Tekken 6
Autor Wiadomość
Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 11-04-2007, 19:44   

W Tekkenie to że ktos kogos zabił to zadna przeszkoda :P

Ale powrót Kuni jako cyber ninja w nowym wykozaczonym stroju by mi przyspieszył bicie serca bo to jedna z moich ulubionych postaci w TTT:).

No dziwolągi mogli by wywalić, z tym, ze Kuni to nie dziwolag :P . Fakt była trochę sztywna w TTT ale co z tego - Jun też była, a zobaczcie jak się teraz rusza Asuka. Wszystko da się zrobić 8) .

JUN NIGDY NIE BYLA SZTYWNA NO! JESZZCZE JEDNO SLOWO NA NIA A MASZ BANA :P <fangirl Jun mode on> ;)
Ostatnio zmieniony przez Ana 11-04-2007, 22:15, w całości zmieniany 1 raz  

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 11-04-2007, 22:17   

w tagu wszystkie postaci ruszaly sie jak klocki , z tym ze akurat to nie jest wada. z tego co mi Punisher mowil po sesji w DR na ps3 wlasnie movement jest zblizony do tego z ttt co moze krecic :P

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Raziel 
Master of the Shakers

PSN ID: nerobianco123
Wysłany: 14-04-2007, 17:53   

To jest wada, duża jak tyłek Kumy. Jeśli postacie ruszają się jak kloce cały dynamizm rozrywki #$@# strzelił.

vho 
Grand Master
TcT / Poznań Dojo

Wysłany: 15-04-2007, 10:18   

Dla tych, co to forum psxextreme nie odwiedzają, kilka nowych informacji odnośnie T6:

* Animations have been changed for every character
* All characters have an “item move”, like the Bryan shotgun we saw at the AOU trailer. Although not all of them will have the same effectiveness.
* An example of an “item move” will be Anna throwing her high heels at her opponents.
* So far Yoshimitsu has gone under the most drastic change. Harada notes that it will be much more difficult to use Yoshimitsu this time around and they consider him an “Expert” character.
* A lot of Lei Wulong’s laying down stances have been changed. They look more like Lei Fei and Shun Di’s laying down stance from Virtua Fighter 5.
* Many changes were done to Marshall Law. It is noted that fans of Bruce Lee and those that know of Jeet Kune Do will be very pleased.

* Harada officially stated that Leo IS a girl.

K' 
Support

PSN ID: The_K_slash
P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 15-04-2007, 13:13   

vho napisał/a:

I już wszystko wiadomo :P

Ren 
Friend

PSN ID: RenPL
Wysłany: 15-04-2007, 17:50   

mogę się założyć, że Law będzie mordercą :D

vho 
Grand Master
TcT / Poznań Dojo

Wysłany: 15-04-2007, 21:45   

Law już jest mordercą, ale fakt, zobaczymy co z niego zrobią w T6 (oprócz zmiany animacji) ;)
W każdym bądź razie, jeśli prawdą są punkty mówiące o "item move'ach" & to, co wcześniej powiedziano o arenach (duże znaczenie podczas walki... ja nie chcę powrotu T4...), to ja podziękuję i zostanę przy DR. Tyle.

Ren 
Friend

PSN ID: RenPL
Wysłany: 18-04-2007, 16:22   

Mam nadzieję, że wreszcie w TK dostaniemy pełnoprawne postawy jak w VF...

janix 
Master of the Shakers

Wysłany: 29-04-2007, 18:57   

vho napisał/a:
Law już jest mordercą, ale fakt, zobaczymy co z niego zrobią w T6 (oprócz zmiany animacji) ;)

Law nie jest morderca.

To, ze Law jest dobry w T3 Online jeszcze o niczym nie swiadczy. Wg mnie nie jest nawet dobry w T3, bo za czasow swietnosci tej czesci nie wygrano nim chyba zbyt wielu turniejow (choc moze sie myle). Za to z pełna premedytacja napisze, ze Lawem nie wygrano ani jednego porzadnego turnieju na świecie zarowno w T5, jak i w T5:DR.

Cieszyłbym sie, gdyby wzmocnili go w T6 do rangi Top Tiera.

Arucardo_1 
Grand Master
Crusader

Zagram w: FIFA 11/Tekken 6 (offline)
Ostrzeżeń:
 6/3/5
Wysłany: 29-04-2007, 20:12   

vho napisał/a:
* All characters have an “item move”, like the Bryan shotgun we saw at the AOU trailer. Although not all of them will have the same effectiveness.

powodzenia :/ :zdziwko:

janix napisał/a:
Law nie jest morderca.

To, ze Law jest dobry w T3 Online jeszcze o niczym nie swiadczy.

No cóż, nie zgadzam się, niemniej prawo do własnego zdania masz...

janix napisał/a:
Za to z pełna premedytacja napisze, ze Lawem nie wygrano ani jednego porzadnego turnieju na świecie zarowno w T5, jak i w T5:DR.

...ale do głoszenia totalnych bzdur (i to z pełną premedytacją) już nie.

janix napisał/a:
Cieszyłbym sie, gdyby wzmocnili go w T6 do rangi Top Tiera.

Niewiele musieliby zrobić :P

vho 
Grand Master
TcT / Poznań Dojo

Wysłany: 29-04-2007, 21:13   

Cytat:
Law nie jest morderca.

To, ze Law jest dobry w T3 Online jeszcze o niczym nie swiadczy. Wg mnie nie jest nawet dobry w T3

Ekhm... lol.

Mówiłem o T5, ale tak się składa, że w T3 Law to taki mały top ( przeyeßana wybitka po punch parry & SS, szybki, bezpieczny, z t.trapami, zgadywankami, silnymi jugglami...). W T5 jest tylko trochę trudniejszy w obsłudze, ale tak samo powerzasty (+ dodatkowo dopakowany takimi choćby ścianami czy dodatkowymi postawami). W DR Lawka osłabili co prawda (b+1,2,1 nie wybija nawet na CH, CH db+3 nie daje juggla, 1,2,3 ma WIĘKSZE opóźnienie), ale nadal jest jedną z silniejszych postaci (again, dostał nowe rzeczy, np. gwarant DSS 1,f+1). Bosh, ale się rozpisałem :P

luc_october 
Friend

Wysłany: 29-04-2007, 21:28   

yoshi ma dwa miecze i sześć macek lol
jin wygląda jak ten z trójki lol2

http://img102.imageshack....kken6zl8ft0.jpg

law jest w czwórce klasy A w t3 w liście top tierów na zaibatsu. parry za 81 pkt daje do myślenia. gdyby nie opóźnienia poniektórych ciosach jak np. saltach to by rządził całkowicie.

https://www.youtube.com/lucoctober
https://www.myspace.com/lucoctober
Ostatnio zmieniony przez luc_october 29-04-2007, 21:30, w całości zmieniany 1 raz  

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 29-04-2007, 21:28   

dobra starczy tego offtopu , jak juz nawet zbaczacie z tematu to podawajcie chociaz jakies konkretne argumenty a nie "tak mi sie wydaje" lub 'nie zgadzam sie'

law w tk3 (niewazne czy on/offline) jest mocny : nc3,4 jest dla mnie wystarczajacym argumentem , co do reszty to nie mam czasu i checi wypisywac

co do podium to roznie z tym bywalo - najwiecej lawow widywano za czasow tk3 i to tyle nie na temat, za kolejny spam osty. jak chcecie to zakladajcie stosowny temat , chociaz i taki juz gdzies pewnie jest

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Arucardo_1 
Grand Master
Crusader

Zagram w: FIFA 11/Tekken 6 (offline)
Ostrzeżeń:
 6/3/5
Wysłany: 03-05-2007, 16:52   

vho napisał/a:
* Animations have been changed for every character
* An example of an “item move” will be Anna throwing her high heels at her opponents.
* So far Yoshimitsu has gone under the most drastic change. Harada notes that it will be much more difficult to use Yoshimitsu this time around and they consider him an “Expert” character.
* A lot of Lei Wulong’s laying down stances have been changed. They look more like Lei Fei and Shun Di’s laying down stance from Virtua Fighter 5.
* Many changes were done to Marshall Law. It is noted that fans of Bruce Lee and those that know of Jeet Kune Do will be very pleased.

VHO, skąd brałeś te info?

vho 
Grand Master
TcT / Poznań Dojo

Wysłany: 03-05-2007, 17:43   

http://www.psxextreme.info a skąd Krakers je miał to nie wiem niestety :P