Virtua Fighter 5 Final Showdown

Seria bijatyk z bardzo rozbudowanym systemem walki, której po prostu nie wypada nie znać!

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5 Final Showdown

Post autor: trafl »

Dziś premiera na playstation store A jakoś gry nie widzę... Europa ma jakieś opóźnienie?
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5 Final Showdown

Post autor: Ren »

Na amerykańskim PSN już jest, tak samo wszystkie DLC ze strojami. Europa jak zwykle ostatnia...

Na dodatek na amerykańskim nie ma kompletnej edycji ze wszystkimi DLC od razu. Eh lipa, ciekawe jak sytuacja na xbox live.
Awatar użytkownika
grabczas
Student
Student
Posty: 30
Rejestracja: 25-02-2011, 07:47
Lokalizacja: Białystok
Ogrywam: VF5FS; SCV
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5 Final Showdown

Post autor: grabczas »

Na EU PSN już jest FS dostępny. Podstawka kosztuje 47zł a bundle z DLCkami wszystkimi 89zł :)

Jak ktoś zainteresowany dołączeniem do gruby facebookowej Virtua Fighter Polska to dajcie PW, zawsze to będzie dodatkowa forma kontaktu bo wiem że wiele osób stąd nie zagląda na backdash'a i na odwrót, podobnież jest z udzielaniem się na VFDC.
Sua Sponte
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5 Final Showdown

Post autor: Ren »

Czy ktos testował netplaya na ps3 i moze podzielić sie wrazeniami?
Awatar użytkownika
grabczas
Student
Student
Posty: 30
Rejestracja: 25-02-2011, 07:47
Lokalizacja: Białystok
Ogrywam: VF5FS; SCV
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5 Final Showdown

Post autor: grabczas »

Netplay bardzo fajny. Na max jakości(3 kreski gra się bardzo płynnie i bezproblemowo, na dwóch zdarzają się minimalne przycinki. Na jedną bądź brak kresek raczej odpuszczam i szukam kogoś innego a i tak rzadko mi się zdarza.

http://virtuafighter.com/forums/ubbthre ... Post326640

Zamieszczam wam temat ze spisem Polski graczy VFa gdyż już parę razy odzywali się do mnie ludzie których nie widziałem tutaj.

Zapraszam do rejestrowania się i wpisywania :)
Sua Sponte
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5 Final Showdown

Post autor: KRELIAN »

Jak dla mnie to netplay jest nawet lepszy niż w SCV - aż się prosi o sporą frekwencję turniejową ;].
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
grabczas
Student
Student
Posty: 30
Rejestracja: 25-02-2011, 07:47
Lokalizacja: Białystok
Ogrywam: VF5FS; SCV
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5 Final Showdown

Post autor: grabczas »

Fajnie by było ale przekonaj większość kraju że Tekken to nie jedyna gra turniejowa...

Jak ktoś jest chętny na granie online na PS3 to dawajcie znać ;) I jeszcze raz ponawiam prośbę o dopisywanie się w temacie założonym na VFDC :)
Sua Sponte
Awatar użytkownika
Seivoth
Elite player
Elite player
Posty: 140
Rejestracja: 25-05-2007, 23:18
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Ogrywam: Tekken7, DoA5LR
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5 Final Showdown

Post autor: Seivoth »

Gra jest rzeczywiście bardzo dobra. Warto wydać te kilkadziesiąt złotych aby cieszyć się tak różną od Tekkena, jednak tak wciągającą bitką jak Virtua Fighter 5 FS. Polecam
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5 Final Showdown

Post autor: SubZero »

No to zacząłem się bardzo poważnie zastanawiać nad kupnem PS3 :P
Gierkę co prawdą sprawdziłem już na X0, ale:
1) nie mam Live więc nie mam z kim grać
2) pad suxx (ale to wszyscy wiedzą)

Jean ze swoimi zmyłkami/feintami/zwodami (jak zwał tak zwał) wymiata, gdyby był laską, byłby moim mainem :P

Gdyby jeszcze DoA5 wyszło na PS3 to bym się przestał zastanawiać :D
Yamada pisze:Jak FS wyjdzie na konsole (a jest na to szansa) to napisze faq systemowy.
Ve are vaiting ;)
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5 Final Showdown

Post autor: trafl »

SubZero pisze:Gdyby jeszcze DoA5 wyszło na PS3 to bym się przestał zastanawiać :D
No przecie wychodzi. Mam to samo. X jest ale bez live.

VF:FS mało czasu jeszcze poświęciłem. Troszkę nie podoba mi się ciagły load game i menu. Biedniejsze nawet od VF5.

Krelian, najpierw warto się dowiedzieć kto by się pisał. A potem turniej, bo bedzie jak z Soulem.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5 Final Showdown

Post autor: SubZero »

trafl pisze:No przecie wychodzi.
O_O
No cóż, chlebaki ostatnio staniały... Allegro - nadchodzę :P
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5 Final Showdown

Post autor: KRELIAN »

Aż mi się przypomniała stara dyskusja o tym która konsola jest lepsza do bijatyk i gier w ogóle ;]. Teraz wszyscy Xboje i Xmeni przechodzą do obozu Sony ;P.

No ja się cały czas dowiaduje dlatego jeszcze nie ruszyły zapisy. Póki co widzę tu 9 osób (łącznie z linkiem Grabczasa). Kto da więcej? Może macie znajomych na PSN których warto wtajemniczyć?
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5 Final Showdown

Post autor: gascan »

W xboxie abonament Gold to bezsens jak ktoś włącza konsolę raz na 3 miesiące tak jak ja.
Z tego powodu też myślę ostatnio o PS3 ale pod xboxa360 mam malutkiego sticka, a do PS3 mam mega ogromnego w drewnianym pudle i nie bardzo chce wyjmować ten mebel z szafy.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
grabczas
Student
Student
Posty: 30
Rejestracja: 25-02-2011, 07:47
Lokalizacja: Białystok
Ogrywam: VF5FS; SCV
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5 Final Showdown

Post autor: grabczas »

Co do Jeana, to są ciosy które charge'ujesz i albo po zablokowaniu ich masz jakąś kontynuacje albo możesz w trakcie charge'a zrobić alternatywny cios. Przy kopkniach będzie to High P, nie pamiętam czy linear czy half circular, przy uderzeniu pięścią będzie to Low K które jest albo half albo full circular. Zrobiłem jego command training ze 3 razy tylko więc jeszcze dokładnie tego nie pamiętam.

Co do turnieju online to bardzo chętnie tylko polecałbym dać info na VFDC i backdashu mimo wszystko. Osób grających w VFa w Polsce jest póki co bardzo nie wiele i niestety jest duże prawdopodobieństwo że jak wyjdzie TTT2 ta grupa zmaleje bo takie są Polskie realia, nie ma co się okłamywać ze większość Polskiej społeczności bijatykowej co chodzi o 3D to Tekkeniarze nie raz zamknięci na VFa i SCV bo Tekken jest jedyny, słuszny i idealny.

FAQ systemowe i Guide'y dla osób które w ogóle zaczynają grać w bijatyki są dostępne na VFDC, napiszcie tylko PMkę do autora i gwarantuję że będę bardzo przychylni żeby tłumaczyć ich pracę i propagować VFa.

I nie czytajcie sub forum VFa na SRK bo to co tam ludzie wymyślają to jest herezja po prostu...
Sua Sponte
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5 Final Showdown

Post autor: SubZero »

Jeszcze takie małe pytanko: czy kupię normalnie FS na polskim PSN? czy też trzeba robić jakieś kombinacje z zakładaniem konta na UK/US?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Virtua Fighter”