Bar/pub Honmaru "Pod Hyżym Heniem"

Wszystko z czego można się pośmiać.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
sQn
Student
Student
Posty: 53
Rejestracja: 07-07-2009, 21:46
Lokalizacja: KMW
Ogrywam: Tekken 3

Re: Bar/pub Honmaru "Pod Hyżym Heniem"

Post autor: sQn »

Nie mogłem się powstrzymać :rotfl: Czy wy macie życie poza kompem ?? :przestraszony:
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Bar/pub Honmaru "Pod Hyżym Heniem"

Post autor: !Dan! »

A co ma życie do układania historyjek? xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Patok
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 24-02-2010, 18:09
Lokalizacja: Kielce

Re: Bar/pub Honmaru "Pod Hyżym Heniem"

Post autor: Patok »

sQn pisze:Nie mogłem się powstrzymać :rotfl: Czy wy macie życie poza kompem ?? :przestraszony:
Oczywiście! Jeszcze przecież trzeba na konsole wejść i popykać! :D
!Dan! pisze:A co ma życie do układania historyjek? xD
jak widać my nie jesteśmy na tyle oświeceni jak pan wyżej i nie wiemy :P


Ale faktycznie Dan lepiej niech pokaże kciuka i się uśmiechnie :D :D
Tekken 6 - Asuka Kazama 4th Dan
My Asuka Kazama
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Bar/pub Honmaru "Pod Hyżym Heniem"

Post autor: !Dan! »

No ok... a co w tym czasie Armor King by robił? Wydaje mi się, że z Mardukiem próbowaliby "odbić" Kinga xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Patok
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 24-02-2010, 18:09
Lokalizacja: Kielce

Re: Bar/pub Honmaru "Pod Hyżym Heniem"

Post autor: Patok »

Nieee... oni by w szeregu stali i patrzyli jak "półgłówki" a z tyłu by mieli charakterystyczne krople :P
Tekken 6 - Asuka Kazama 4th Dan
My Asuka Kazama
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Bar/pub Honmaru "Pod Hyżym Heniem"

Post autor: !Dan! »

O, też dobre xDDD
Obrazek
Awatar użytkownika
Patok
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 24-02-2010, 18:09
Lokalizacja: Kielce

Re: Bar/pub Honmaru "Pod Hyżym Heniem"

Post autor: Patok »

No dobra po konsultacjach z kolegą wywnioskowaliśmy co zrobił Hwosiek :D

Postanowił się mścić na Jinie! Otóż King już głową w kiblu to rodzinka Kazama i Mishima wrócili obrad przy innym stole (Pamiętać że Asuka wciąż szarpie się za włosy z Panienką Rochefort). Wtedy Hwoarang poszedł do Lawa który operował Szwedzkim Stołem, powiedział mu coś na ucho i na ich twarzach pojawiły się złowrogie uśmieszki. Law wyciągnął talerz pełen sushi który był przygotowany dla Heńka i spółki. Polał go swoim *specjalnym sosem i dał Jack'owi by zaniósł im. Po całej aferze z Kingiem Heniek wraz z pozostałymi zaczęli ochoczo pałaszować. Po chwili... była apokalipsa, okazało się że Law dodał "środku na przeczyszczenie TURBO" i wszyscy zaczęli gnać do toalety. W tym miejscu warto zaznaczyć że w sali była tylko JEDNA toaleta! gdy wbiegli do niej zobaczyli że King nadal ma łeb w sedesie. ( Tu wstaw ogniste tło i twarze pechowej piątki z otwartymi na kształt trapezu ustami oraz wielkimi pustymi oczami ) W chcieli go wyciągnąć. Niestety zaklinował się, w krótkiej szarpaninie udało im się go wywalić z toalety... wraz z sedesem na głowie gdyż też oderwał się od podłogi przy szarpaniu Kinga... resztę dopiszcie sobie już sami :P





*Ending Lawa w Tekken 6
Tekken 6 - Asuka Kazama 4th Dan
My Asuka Kazama
Awatar użytkownika
K.O.zuya
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 75
Rejestracja: 26-09-2009, 15:27
Lokalizacja: lubuskie

Re: Bar/pub Honmaru "Pod Hyżym Heniem"

Post autor: K.O.zuya »

Ładne opowiadanie :P Może kibel spłukałby maske Kingowi i by zobaczyli wszyscy mordke Kinga w końcu (bo chyba nikt jej nie widział a jeśli tak to mnie poprawcie ) :)
Polskaaa Biało-czerwoOoni~! :P
Awatar użytkownika
Czapol
Elite player
Elite player
Posty: 129
Rejestracja: 16-01-2010, 11:22

Re: Bar/pub Honmaru "Pod Hyżym Heniem"

Post autor: Czapol »

Tylko kawałek ( King ma o dziwo bardzo ciemna karnacje twarzy mimo że ta prawie nigdy słońca nie widziała, a ciało który ciągle jest na słońcu jest bielutkie ;p ) który każdy może zobaczyć, jest to dodatek w customize w kategorii head i nazywa się chyba formal wrestling mask ( formal na pewno nie pamiętam co dalej ). Był w T:DR jak w T5 nie wiem, a z T6 go nie usunęli bo gdzieś ją widziałem.
sQn pisze:Czy wy macie życie poza kompem ??
"Koledze" w gruncie rzeczy się podobało, ale jako że ogól obywateli honmaru dość chłodno to przyjął to i on nie mógł być gorszy, a jako że do przejawów złożonej inteligencji i kreatywności nie był przyzwyczajony, to zwalił wszystko na kompa że jesteście no-lifami bo przecież dokładniej działania kompa to nikt nie rozumie i on jest tylko od gier a nie żeby się nim interesować ;p
Jeśli jest to nie prawdą zapraszam osobę której dotyczy tej post do otwartej ( i kulturalnej ) dyskusji na temat tego co miał na myśli i jak można to zinterpretować ( mając na uwadze jego podpis i awek widniejący obok postu ). Ja nie widzę głębszej i trafniejszej interpretacji, ale możliwe że nie mam racji, a jeśli tak to niech ktoś mnie poprawi. A co do samego opowiadania to ciągnąc je schodzicie na klimaty humoru w anime. Ja osobiście też mam rozbudowaną wyobraźnie i złożone historie przychodzą od tak, same z siebie, jednak by je dopracowywać już nie mam czasu. Jak słusznie zauważono to podchodzi pod sesję fantasy. Ja osobiście bardzo lubię fantasy jednak na żadnym forum nie siedzę. Żeby ten post był produktywny dodam coś od siebie, Kingowi maski nie spłukało, ale z wrażenie aż usiadł podbiega Marduk i AK. Marduk zdejmuje Kingowi muszlę z szyji i momentalnie wyrywa mu ją Heniek. Heniek obrywa od kazka ewgf-em Heniu leci w górę muszla zostaje w ręce kazka. Jin się zmienia w DJ unosi kazka swoją super mocą zabiera mu muszlę, kładzie ją na swoje miejsce, siada i zamyka drzwi. W tym czaise Marduk i AK ocucili Kinga, ten się rozgląda i wbija wzrok w AK Marduk robi to samo, AK zaczyna się cofać i zium Marduk z Kingiem lecą na niego z podwójnym chwytem zapaśniczym a AK robi daaaleki skok w celu uniku, skok w... bufet Law-a :D Law mega wściekłość, ale nie atakuje, gwiżdże tylko palcami. Z kuchni wychodzi 30 osobowa mafia kucharzy, z Paulem I Stevem jako liderami. Law mówi "Na nich". Marduk robi swój ryk i team "Pakerów" z ValeTudo. Jednak że ich trochu mało było to King też ryknął i zapaśnicy wpadają przez drzwi.
GET READY FOR THE NEXT BATTLE !
Armomr King, King, Marduk 15 mistrzów ValeTudo, 15 mistrzów zapasów
vs.
Law, Paul, Steve, 30 ( bardzo ) agresywnych ( walczących ) kucharzy
Z tą walką może trochę przesadziłem, ale byłoby ciekawie. Jest to jednak ewidentny przykład że wyobraźnia może ponieść każdego :D
Obrazek Obrazek
Zawsze istnieje opcja powrotu.
Awatar użytkownika
Patok
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 24-02-2010, 18:09
Lokalizacja: Kielce

Re: Bar/pub Honmaru "Pod Hyżym Heniem"

Post autor: Patok »

Czapol pisze:Z kuchni wychodzi 30 osobowa mafia kucharzy, z Paulem I Stevem jako liderami. Law mówi "Na nich". Marduk robi swój ryk i team "Pakerów" z ValeTudo. Jednak że ich trochu mało było to King też ryknął i zapaśnicy wpadają przez drzwi.
GET READY FOR THE NEXT BATTLE !
Armomr King, King, Marduk 15 mistrzów ValeTudo, 15 mistrzów zapasów
vs.
Law, Paul, Steve, 30 ( bardzo ) agresywnych ( walczących ) kucharzy
Czapol w tym momencie zamiast armii wystarczyłoby żeby wyskoczył jego syn oraz Paul... rozpierducha murowana i sprawiedliwa bo 3v3 :D
Tekken 6 - Asuka Kazama 4th Dan
My Asuka Kazama
Awatar użytkownika
Czapol
Elite player
Elite player
Posty: 129
Rejestracja: 16-01-2010, 11:22

Re: Bar/pub Honmaru "Pod Hyżym Heniem"

Post autor: Czapol »

Szczegóły.. liczy się FIGHT ! ;p
Obrazek Obrazek
Zawsze istnieje opcja powrotu.
Awatar użytkownika
Patok
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 24-02-2010, 18:09
Lokalizacja: Kielce

Re: Bar/pub Honmaru "Pod Hyżym Heniem"

Post autor: Patok »

No oczywiście że mordobicie najważniejsze :D Ale nie róbmy tu rozpierduchy jak w GoW3
Tekken 6 - Asuka Kazama 4th Dan
My Asuka Kazama
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Bar/pub Honmaru "Pod Hyżym Heniem"

Post autor: !Dan! »

... albo Dynasty Warriors xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Patok
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 24-02-2010, 18:09
Lokalizacja: Kielce

Re: Bar/pub Honmaru "Pod Hyżym Heniem"

Post autor: Patok »

Na całe szczęście nie doszłoby tu do zadymy w stylu "Bitwy pod Helmowym Jarem"
Bo to by była GRUBA przesada ^^
Tekken 6 - Asuka Kazama 4th Dan
My Asuka Kazama
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Bar/pub Honmaru "Pod Hyżym Heniem"

Post autor: !Dan! »

"Pod Heniowym Jarem" raczej xD
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Humor”