DOUBLE ELIMINATION

Trzecia edycja turnieju TK3 Online. Subforum zawiera na bieżąco aktualizowane grupy oraz terminarz walk turniejowych. Należy zamieszczać tutaj wyniki oraz dokonywać sygnalizacji walk.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: DOUBLE ELIMINATION

Post autor: Ana »

Oen pisze:Final standardowy Dumian vs Krelian

PS: Oser to nie jest topic sparing partner ale nie zdziw sie jak jednak nie okazesz sie taki dobry jak myslisz ;)
Dziękuje, wiedziałam że na Ciebie mogę zawsze liczyć <dopraszanie sie o warna mode on>Misiaczku <dopraszanie sie o warna mode off>*





* wszelkie prawa co do podlizywania sie do Oena, słodzeniu mu i takie tam, zastrzezone
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: DOUBLE ELIMINATION

Post autor: Dumian »

No nieda się ukryć, że finał standardowy, coś mało się staracie :P

Tak swoją drogą to myślałem, że jak wrócę będziecie mieli z 10 pomysłów na nagranie finału, wszyscy będą zwarci i gotowi no i może nawet półfinały będą nagrane a tu dupa :P

Sam będę musiał zabrać się za testy no i przede wszystkim pośpieszyć się z tym finałem bo już i tak długo to wszystko trwa, Krelian szykuj się ;>
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: DOUBLE ELIMINATION

Post autor: Dumian »

Wielki Finał Turnieju TK3Online vol 3

I tak oto doczekaliśmy się wszyscy rozstrzygnięcia turnieju. Oto wynik:

Dumian 5 : 4 Krelian
Jin. Heihachi, Xiaoyu, Law VS Law, Nina

Po długiej przerwie w końcu planowany dzień rozegrania finału nadszedł. Miał on się odbyć o 14:00 jednak "troszeczkę" wszystko się przedłużyło i tak oto ok. 17 zabraliśmy się w sobie, by w końcu stanąć w szranki na serwerze Honmaru. Oczywiście najpierw należało pozbyć się wszystkich userów owego serwa, po to aby rogrywaka stała na najwyższym, bezlagowym poziomie.

Gdy wszystko było już gotowe pozostała ostatnia kwestia... obiecywany i wyczekiwany przez wszystkich materiał wideo z zapisem historycznego pojedynku. Tu pojawił się problem w postaci Gpu Playera, który za nic nie chciał współpracować. Po kilku nieudanych próbach odtworzenia zgranego filmu, w końcu ku chwale i radości ojczyzny Gpu Player otworzył plik i wszystko zmierzało we właściwym kierunku.

Jakoś po godzinie 18 w końcu rozpoczęła się walka. Przypominam, że Krelian awansował z drabinki przegranych i by zwyciężyć w finale potrzebował 6 winsów (zgodnie z zasadami DE). Do finału podszedłem bardzo emocjonalnie i nerwy zżerały mnie od środka ;d (sam nie wiem czemu, ale miałem stresa jak nigdy :P). W pierwszm pojedynku wystawiłem oczywiście Jina, Krelian również zgodnie z oczekiwaniami postawił na Lawa. Niestety od początku "chrupiąca" animacja wnerwiała jak to tylko możliwe by w końcu w 2 połowie walki przerodzić się w koszmarne lagi uniemożliwiające grę. No ale cóż, trzeba było dobrnąć do końca i tak Krelian zdobywa na swoje konto 1 winsa. Dalsza gra oczywiście nie miała sensu i zakończyliśmy ją. Późniejsze testy wykazały, że przyczyną lagów był Gpu Recorder... I tak oto wspólnie podjeliśmy decyzję, że finał nie będzie zgrywany.
Dalsza część pojedynku przebiegała w dosyć dobrych warunkach z przewagą Kreliana co potwierdzało się w wyniku - byłem 2:0 w plecy. Kolejne starcie i kolejna przegrana... Krelian prowadzi już 3:0. W tym momencie nastał przełom, powoli traciłem już nadzieję na odrobienie strat, gdyż Krelian z zimną krwią wykorzystywał każdy mój bląd. Na nic zdał się Jin (chociaż ten pojedynek wypaczyły lagi), Heihachi oraz Xiajka. Pozostała mi ostatnia turniejowa postać - Law. Niestety on również nie zaczął odrabiać strat... Przegrywałem 0:4, praktycznie sam nie wierzyłem już w wygraną i zacząłem godzić się z porażką. Dalej zupełnie bez namysłu wybrałem Lawa... Tak oto podjąłem najlepszą decyzje turniejową jaką tylko mogłem podjąć. Law jak zaczarowany zdobywał kolejne zwycięstwa, poczynając od 1:4 aż do 5:4 wygrywając tym samym turniej i dokonują rzeczy w którą już sam nawet nie wierzyłem. Finał największego turnieju online w tk3 jaki odbył się do tej pory zakończył się moim zwycięstwem.

Była to dla mnie chyba najtrudniejsza walka jaką zagrałem kiedykolwiek i w której od zwycięztwa do porażki dzieliło tak niewiele. Krelian grając na klawie był niebywale wymagającym przeciwnikiem. Gdyby kiedyś ktoś powiedział mi, że na klawiaturze można ugrać aż tyle nieuwierzyłbym. Teraz widzę, że nie ma rzeczy niemożliwych :)

PS. Oczywiście poprzednie edycje Krelian grał równie dobrze ale tym razem byłem najbliższy porażki, więc najbardziej odcisnęlo mi się to na psychice :P

Dzięki wszystkim za grę w turnieju i przede wszystkim Tobie Krelian za świetny pojedynek.

Do następnego :pifko2:
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „TK3 Online Tournament vol 3”