Super Street Fighter IV

Dział poświęcony najnowszej odsłonie Ulicznego Wojownika - Super Street Fighter IV

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Super Street Fighter IV

Post autor: gascan »

Nie Czapol. Już wiem. Kupiłem bo jestem fanem gier z "Street Fighter" w nazwie.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Super Street Fighter IV

Post autor: Action »

gascan pisze:jestem fanem gier z "Street Fighter" w nazwie
Jak będziesz sprzedawał za mniej niż połowę ceny to może wezmę.
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Super Street Fighter IV

Post autor: gascan »

Action nie bądź złośliwy. SSFIV jest/będzie bardzo dobrą grą.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Czapol
Elite player
Elite player
Posty: 129
Rejestracja: 16-01-2010, 11:22

Re: Super Street Fighter IV

Post autor: Czapol »

gascan pisze:jestem fanem gier z "Street Fighter" w nazwie.
Ja też ale te 200 ( ? ) zł piechotą nie chodzi i można je wydać na bardziej "godne" tej kwoty rzeczy. Ceny gier na konsolki zawsze mnie odstraszały a tu dostajemy zwykły odgrzewany kotlet tylko że w sosie innym. Poza tym, myślmy jak normalnie ludzie. Koleś który walczy smarując się olejkiem którego najmocniejszy cios polega na wyślizgnięciu się przeciwnika spod niego samego ?! To mi pachnie tym że SF znów zaczyna być przekombinowany.

Bo własnie za te dwie rzeczy tak bardzo cenię sobie SFIV. Za to że jest nowo generacyjny i nie schrzaniony i tandetny, oraz za to że nie jest przekombinowany.
Już teraz mam mieszane uczucia co do SSFIV...

Action bardzo dobitnie dał Ci do zrozumienia że przepłacasz i jest to nie warte swojej ceny ( i ze on by tego nie wziął ). Ja myślę że po prostu dałeś się pokonać reklamom i obietnicą gry rodem z idealnego świata.

Ja rozumiem że szał bum itd. ( ja nie kupuję dużo gier bo kasy nigdy nie mam "za dużo", a piractwu mówię "NIEEE !!!" tak jak pewien polski gracz mówi to samo "NIEEE !!!" przegrywaniu w Quake 3 ) ale nie dajmy się omamić i bez reszty wciągnąć. Warto pamiętać że kupowanie i gry uzależniają jak wiele innych rzeczy.

Ale te moje wywody są bez celu... Dałeś się omamić i zrobić na szaro gascan. Choć zawsze możesz upierać się że umyślnie przeznaczyłeś 200 zł aby wspomóc rynek gier konsolowych ;)
Obrazek Obrazek
Zawsze istnieje opcja powrotu.
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Super Street Fighter IV

Post autor: gascan »

Piszesz przydługie i mdłe posty.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Czapol
Elite player
Elite player
Posty: 129
Rejestracja: 16-01-2010, 11:22

Re: Super Street Fighter IV

Post autor: Czapol »

gascan pisze:Piszesz przydługie i mdłe posty.
To silniejsze ode mnie ( nawyk ? ) ;) Ale nie odpowiedziałeś więc wnioskuję ( błędnie ? ) że jednak zobaczyłeś że dałeś się omamić kampanii reklamowej. Tak z ciekawości, edycje kolekcjonerska kupiłeś ?
Obrazek Obrazek
Zawsze istnieje opcja powrotu.
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Super Street Fighter IV

Post autor: gascan »

Nie, zwykłą. Kosztuje tylko 129zł w pre orderze więc to nie majątek zwłaszcza, że zwykłego SFIV sprzedałem dawno temu.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Super Street Fighter IV

Post autor: Komandos »

Ja też zamierzam kupić SSF4, po pierwsze gra nie jest sprzedawana w pełnej cenie, a po drugie wiem, że ta starczy mi na dłuższy czas i będę miał z kim grać.
Czapol nie rozumiem takiego sugerowania co kto ma robić ze swoimi pieniędzmi. Może ciebie nie stać na nowe gry/ masz ważniejsze wydatki, ale przyjmij do wiadomości, że są ludzie gotowi wydać te 200zł na nową grę, raz na jakiś czas, tak samo jak są ludzie którzy przeznaczają podobne lub większe kwoty np. na papierosy i alkohol lub inne używki ;)
Awatar użytkownika
Czapol
Elite player
Elite player
Posty: 129
Rejestracja: 16-01-2010, 11:22

Re: Super Street Fighter IV

Post autor: Czapol »

129 zł ? To niezła cena ( jestem przyzwyczajony do PC-towych cen czyli 119-129 zł +nowa gra ). Jednak nie to miałem na myśli, mówię że robienie długiej serii odgrzewanych kotletów w nowym sosie i sprzedawanie ich jako nowe gry to wyzysk.

No bo jak dla mnie zmiany w SSFIV w stosunku do SFIV to dwie średniej wielkości łatki i kilka DLC a nie nowa gra.

Nie miałem zamiaru sugerować komuś co ma zrobić ze swoimi pieniędzmi, jednak skrytykowałem to ponieważ kupując w masowych nakładach odgrzewane kotlety i kiepskie gry ( nie dot. SSFIV ) ze znanym logo wręcz zachęcamy producentów do tego typu zabiegów.
Obrazek Obrazek
Zawsze istnieje opcja powrotu.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Super Street Fighter IV

Post autor: Aserot »

Po pierwszych 20 min z grą muszę przyznać, że nowe postacie dają rady Makoto bardzo fajnie udało im się przenieść z realiów 3s, a Yuri jest bardzo oryginalna i przypadała mi do gustu. Hakan to niezwykle polekowa postać :P Dan w końcu ma w tym temacie przeciwnika. Nic na razie muszę spadać do roboty, ale wieczorkiem na pewno pokatuje jeszcze SSF4 bo o dziwo bardzo mile mnie zaskoczył.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Super Street Fighter IV

Post autor: Martins »

Ja też już trochę pograłem i na uznanie zasługują napewno nowe intra i outra dla starych postaci w story, oraz kilka nowych zadań w trybie challenge. Wydaje mi się też, że postaci podczas walki są jak by mniejsze niż w SF4. Vega faktycznie dopalony, ale jak to się ma do siły innych postaci- czas pokaże.
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Super Street Fighter IV

Post autor: s[h/z]inden »

czekam na Q i Hugo i kupuje!
Hugo byłby tam przegięty!
a jak nie dodadzą, to niech sie walą ;p nie mam zamiaru w to grać
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Super Street Fighter IV

Post autor: Aserot »

Ja polecam zajrzeć na kanał YT na którym Persona pokazuje kilka akcji do najnowszego streeta.

https://www.youtube.com/personaworld
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Super Street Fighter IV

Post autor: Aserot »

Kolejna porcja combosików :)

Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Super Street Fighter IV

Post autor: Aserot »

Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Super Street Fighter IV”