Street Fighter - WALL OF THE STRONGEST

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Street Fighter - WALL OF THE STRONGEST

Post autor: WolfBogard »

Pomysl narodzil sie pare dni temu. Rozmawialem w tym temacie z Dumianem i zaproponowal bym zalozyl temat i podzielil sie pomyslem z reszta.

Cos podobnego juz istnieje - jest to Ranking Tekken 6 Online: https://www.honmaru.pl/ranking/tekken6/

Moj koncept troche sie rozni. Generalnie mysle o dwoch sekcjach (narazie Dla SF)

1 - TOURNAMENT
2- RANKING

TOURNAMENT WALL OF THE STRONGEST
Odpowiednia grafika, obecni Mistrzowie, statystki, replaye Finalow, osobne profile mistrzow, mozliwsoc komentowania finalow - graczy, replayow etc.


RANKING WALL OF THE STRONGEST
Cos na zasadzie Rankingu Tekken 6 - aczkolwiek chcialbym aby to jednak sie troche roznilo, zeby nie bylo totalnie zerrzniete....ze tak to ujme.

Gdzies tez myslalem umiescic przyblizone daty nadchodzacych Turkow, special Events - ktos zaprasza jakiegos mocnego zioma z innego forum i jest SPARING...etc

Wszystko po to aby mobilizowac was do treningu i checi podciagania waszych umiejetnosci w tej wspanialej grze jaka dal nam CAPCOM.

To wszystko jest oczywiscie bardzo odlegle, to jest wszystko oczym pomyslalem w ciagu dnia w chwilach wolnych.

Powiedzcie co o tym sadzicie. Chcialbym aby ta wspaniala gra bardziej sie rozwijala. Miedzy nami i przyszlymi Street Fighterami.
Ostatnio zmieniony 11-04-2010, 19:47 przez WolfBogard, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
rekkimaru
Elite player
Elite player
Posty: 167
Rejestracja: 21-02-2010, 13:58
Lokalizacja: Netherealm
Ogrywam: The King of Fighters, Street Fighter

Re: Street Fighter - WALL OF THE STRONGEST

Post autor: rekkimaru »

Jestem całkowicie za tym pomysłem. Czegoś takiego dla SF właśnie brakuje. Pomysł może odległy, ale przecież nie do nie zrealizowania. Sam chętnie bym się udzielił pomocą jak tylko bym mógł. Zgadzam się z Tobą, niech ta gra rozwija się jak najdłużej, żeby starym wyjadaczom udało się młodszych zarazić. Ja będę wypatrywał jak ten pomysł będzie się rozwijał i nie ukrywam że przyjemnie by było wziąć w tym udział.
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Street Fighter - WALL OF THE STRONGEST

Post autor: Aserot »

Ja mam tylko małe pytanko w jaką cześć dokładnie planujesz organizować WotS ?? Bo wykorzystanie świetnego systemu przygotowanego przez Vons'a w innych grach niż tekken to według mnie tylko kwestia czasu :).
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Czapol
Elite player
Elite player
Posty: 129
Rejestracja: 16-01-2010, 11:22

Re: Street Fighter - WALL OF THE STRONGEST

Post autor: Czapol »

Wolfowi chodzi chyba o zrobienie tego z wszystkich części i robienie wieńczących to mini-turów. Potem ew. wybranie z nich wszystkich mistrza mistrzów jeśli ktoś kto np. gra tylko w sf2t zgodziły się grać tur w inną część ( hipotetycznie, w końcu SF2T to podstawy serii ) o mistrza SF którego kategoria byłoby wgl. SF.

Pomysł dobry, ale z wykonaniem naprawdę ciężko, na pewno jedna osoba tego nie ogarnie.

No i mam wrażenie ze to by wszystko wolf wygrał. ;)
Obrazek Obrazek
Zawsze istnieje opcja powrotu.
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Street Fighter - WALL OF THE STRONGEST

Post autor: WolfBogard »

Aserot pisze:Ja mam tylko małe pytanko w jaką cześć dokładnie planujesz organizować WotS ?? Bo wykorzystanie świetnego systemu przygotowanego przez Vons'a w innych grach niż tekken to według mnie tylko kwestia czasu :).

WOTS bedzie dzialem w ktorym beda informacje. Nie bedzie to nastepny turniej.
Obrazek
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Street Fighter - WALL OF THE STRONGEST

Post autor: gascan »

Mnie ten pomysł nie kręci specjalnie. Są turnieje, zwycięzcy będą gdzieś zapisani, replaye też. Lepsze są spontaniczne akcje, forum i główna jest imo wystarczającym źródłem informacji o turniejach.
No ale oczywiście jak ktoś ma chęci i czas żeby zrobić stronkę specjalnie do tego to spoko, nie zamierzam przeszkadzać.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Street Fighter - WALL OF THE STRONGEST

Post autor: WolfBogard »

Znalazlem cos podobnego : viewtopic.php?t=1206

Tyle, ze cos osobnego pod SF'a.

Widac temat zamarl wiec odpuszcze sobie i ja :)
Moze w przyszlosci cos sie urodzi pod podobnym kontem :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Street Fighter - WALL OF THE STRONGEST

Post autor: Dumian »

Jeśli chodzi o podsumowanie to temat nie zamarł, co więcej nadchodzi kolejna aktualizacja (między innymi o turnieje Street Fighterowe). Podsumowanie turniejów znajduje się również na stronie (menu Turnieje), nie jest aktualizowane na bieżąco tylko co jakiś czas, gdy dochodzą kolejne wyniki rozgrywek. Nie widzę problemu, żeby wydzielić stamtąd tylko rozgrywki Street Fightera i np. zamieszczać je w tym temacie uzupełniając dodatkowo o kilka szczegółów, replay'e itp.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
rekkimaru
Elite player
Elite player
Posty: 167
Rejestracja: 21-02-2010, 13:58
Lokalizacja: Netherealm
Ogrywam: The King of Fighters, Street Fighter

Re: Street Fighter - WALL OF THE STRONGEST

Post autor: rekkimaru »

Kurczę no szkoda. Może nie odpuszczaj tak szybko.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”