Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zamknięty przez: Dumian
29-07-2011, 19:43
Tekken 7
Autor Wiadomość
Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 31-05-2010, 18:39   Tekken 7

Tekken 7 oficjalnie!
https://www.honmaru.pl/67...e-zapowiedziany

================
Spoiler:
Co prawda nic jeszcze nie wiadomo poza tym, że Tekken 7 jest w produkcji, mimo to czas najwyższy założyć taki temat, dzięki czemu będzie gdzie wrzucać kolejne gorące newsy. Na razie pozostaje nam mieć nadzieję, że błędy Namco z Tekkena 6 zostaną poprawione w Tekkenie 7.

Załączony filmik nie jest oczywiście materiałem z Tekkena 7, a jedynie fanowską produkcją użytkownika Youtube o nicku climax0625.
Kaillera P2P Client
Ostatnio zmieniony przez Dumian 16-07-2014, 18:39, w całości zmieniany 1 raz  

simian_raticus 
Master of the Shakers

PSN ID: dead_last_n00b
GamerTag: infinity_and_unlimited
Zagram w: bierki
Ostrzeżeń:
 4/3/5
Wysłany: 03-06-2010, 20:06   

http://www.tekkenzaibatsu...threadid=117816

Adi_Rash 
Elite player

PSN ID: ADi_Rash
Zagram w: TTT2
Wysłany: 29-08-2010, 14:31   Tekken 7 - postacie

A mianowicie chciałem trochę odświeżyć temat...

Jakie postacie chcielibyście w nowym Tekkenie? :)
Ja osobiście chciałbym aby Kunimitsu wróciła do rywalizacji (tylko żeby nie było jak z Yoshim że zmienili mu tryb walki). Chciałbym również bardziej rozbudowany tryb vesrus online.
A co wy sądzicie? Jaka postać powinna zniknąć, jaka zostać zostać a jaka się zmienić (jak np. Jack albo jak Yoshi którego zmiany nie popieram)?

Opyliusz 
Master

PSN ID: OpyliuszPL
Wysłany: 29-08-2010, 18:30   

Ja bym chciał w T7 wkońcu Devil Kazuye i Angel :D tak jak w T2 i TTT

Monika91 
Student

Wysłany: 30-08-2010, 13:35   

Ja mam nadzieję, że Bob zostanie :) jest to jedyna postać w Tekkenie, która mi przypasowała i która jest łatwa w obsłudze :P

No i też byłoby fajnie, gdyby inne postaci z 6 części też się pojawiły :) oraz te, które zawitały w poprzednich częściach :3 np. Jun, Gon, Angel, Unknow... :D

Belto 
Użytkownik

Wysłany: 30-08-2010, 14:24   

Z tego co ostatnio czytałem na SDTekken to prawdopodobnie Jun Kazama powróci, a czy jej młodsza siostra Unknown to nie wiem :D Możecie sobie poczytać ;) http://tekkennation.com/junkazama_harada.htm

Fel 
Master of the Shakers

PSN ID: Felidiusz
Wysłany: 30-08-2010, 16:27   

W sumie życzyłbym sobie tylko jednego - żeby nowy Tekken miał znowu taki magnetyzm i poczucie głębi rozgrywki, jakie posiadał T3 i wszystkie odsłony T5 i jakich znacząco zabrakło mi w T6....

piksel091 
Elite player

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 30-08-2010, 17:54   

ja nie mam nic do powiedzenia na ten temat gdyz nie gralem w T6 gralem tylko w 1,2,3,TTT,4,5 niestety
ale do tematu wracajac to zgadzam sie z Adi_Rash mogli by dac wszystkie postacie z tekenow te co byly (oczywiscie oprucz jacka 1,2,gun jacka i 5)mogli by dac jednego lacznego,mogla by powrocic kunimitsu,devil/angel itp...
to jest moje zdanie

Belto 
Użytkownik

Wysłany: 01-09-2010, 18:13   

Piksel091 nie łam się ja też nie grałem w Tekken 5 DR i 6 BR, no ale cóż śledzę SDTekken,Honmaru (choć od kilku dni jestem tu zarejestrowany :D ) oraz inne strony poświęcone Tekkenowi, ale mam nadzieję,że skoro Jun by wróciła to mogła by z nią Michelle powrócić, bo jak wiadomo obie zaginęły, a nie zginęły :D Chętnie bym obie panie zobaczył w nowej wersji :D mimo,że nie zagram w tą część ;) Ewentualnie Namco mogłoby zrobić TTT 2 :D ale wątpię aby coś takiego zrobili, teraz pracują nad Tekken X Street Fighter i nad Tekkenem 7 :D
Ostatnio zmieniony przez Belto 04-09-2010, 00:21, w całości zmieniany 1 raz  

piksel091 
Elite player

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 02-09-2010, 07:37   

tez wlasnie chcialem to napisac ze mogli by zrobic ttt2

Thelt 
Beginner

Wysłany: 14-09-2010, 17:39   Re: Tekken 7 - postacie

Adi_Rash napisał/a:
A mianowicie chciałem trochę odświeżyć temat...

Jakie postacie chcielibyście w nowym Tekkenie? :)
Ja osobiście chciałbym aby Kunimitsu wróciła do rywalizacji (tylko żeby nie było jak z Yoshim że zmienili mu tryb walki). Chciałbym również bardziej rozbudowany tryb vesrus online.
A co wy sądzicie? Jaka postać powinna zniknąć, jaka zostać zostać a jaka się zmienić (jak np. Jack albo jak Yoshi którego zmiany nie popieram)?

W Tekken 6 BR jest już Kunimitsu ( tzn. powrócił ), ja chciałbym aby był ktoś nowy, np. żeby dołaczyła cała rodzina Jina (bracia, siostry itd.)Apropo śmierć Yoshiego wpłynęła by na historie tekkena, niby że go Kuni zabił i on powrócił a Yoshi umarł.

Ja chciałbym aby w Tekkenie 7 poprawiono błędy.
Belto: Gdyby Jun powróciła to cała historia Tekkena by się porąbała, przecież Jun została zabita przez Boga Walki, czyli Ogra, bossa z T3, tego smoka. Michelle to sobowtór Julii, nie wiadomo co się z nią stało, ale gdyby powróciła to było by fajnie.

By Thelt

szaman 
Użytkownik

Wysłany: 15-09-2010, 22:53   

Ja bym bardzo chciał żeby tekken 7 wyszedł w 3D. Jeśli ktoś ma jakiś kontakt do twórców to niech poda albo przekaże moją prośbę.

kemot722 
Grand Master
Cichy Obserwator :)

Wysłany: 15-09-2010, 23:42   

Czemu miałby nie być w 3D?

Może w Tekken 7 podziękuje sie Bob'owi i kangurom (Roger'om, Juniorom, całemu klanowi).

KBB
[Usunięty]

Wysłany: 16-09-2010, 13:59   

Osobiście uważam, że w Tekkenie 7 może zabraknąć Heihachiego Mishimy. Dlaczego? Zginęła osoba podkładająca głos za niego, a poza tym jest już dość stary. Są na to co prawda małe szanse, ale to moja osobista teoria. Na 99% nie będzie Wanga, który na endingu oficjalnie kopnął w kalendarz, dołączając tym samym do Jinpachiego. :padam:

Jestem ciekaw jakie nowe koncepcje może wprowadzić Tekken 7. Myślę, że areny powinny być większe, bo przykładowo Gargoyle's Perch w T6 jest tak przestronne jak mały pokój. Przydałyby się jeszcze jakieś ciekawe opcje wizualne.
Nie wiem czy potrzeba nowych postaci, bo wydaję mi się, że nie ma co z Tekkena robić Mugena. Najwyżej jedna lub dwie postaci, a powrotów starych postaci się nie spodziewam.

Czekam z niecierpliwością, ale dobrze zdaję sobie sprawę, że poczekamy jeszcze długo... :kwasny:

cichy_PL 
Student

P2P Mode: Client only
Wysłany: 15-02-2011, 19:30   

ja bym chcial powrotu kunimitsu i smierci yoshiego (lubie go ale jakas nowa fabula a nie tylko mishima). i unknown. oczywiscie wersji na ps2