Co sądzisz na temat gry online na ePSXe?

Dyskusje, sparing partner, emulacja, emulatory, a także wszystko na temat pojedynków sieciowych za pośrednictwem Kaillery.

Moderator: ModTeam

Jak często grasz/zamierzasz grać online na ePSXe?

Jeśli jest z kim grać, to zawsze gdy mam czas.
17
40%
Dosyć często.
11
26%
Od czasu do czasu.
9
21%
Rzadko, są lepsze gry.
3
7%
Prawie wcale.
1
2%
Nie gram i nie zmierzam grać.
1
2%
 
Liczba głosów: 42

Awatar użytkownika
KingKY
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Co sądzisz na temat gry online na ePSXe?

Post autor: KingKY »

"Gościu" fanem tekkena 3 to Ty napewno nie jesteś :( Troche sie martwie, że inni niedoswiadczeni ludzie przeczytaja to co piszesz i namiesza im sie w głowach.
Dla mnie gra w tekkena 3 online jest świetna, zawsze mam z kim pograć na poziomie. Z serverami tez sie ustatkowalo bo ten msi-wro wcale nie jest taki zły
:P Jeśli chodzi o plynność gry, to zagraj w godzinach nocnych, gdzie gra plynie niczym na konsoli ps3 :mrgreen: brak dzwieku też nie robi, mozna się wsluchac w rytmy winampa i lepjej skoncentrowac :wink: Troszke przesadzasz ze swoja krytką, naprawde dajesz złe swiadectwo, byc moze nie masz wymaganego łacza :?: może nie lubisz grać w tekkena :?: albo poprostu lubisz komuś bezpodstawnie obrabiać dupe :?: Jeszcze stare forum urywalo sie od pozytywnych opinni, a Ty tutaj walisz taka dziecinade :|
Ostatnio zmieniony 26-02-2006, 00:58 przez KingKY, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekKING SAYS:"DAMN, RAWR IS JUST TOO GOOD !"Obrazek
Gość

Re: Co sądzisz na temat gry online na ePSXe?

Post autor: Gość »

Myślisz o tym, co piszesz, czy zwyczajnie piszesz pod wpływem emocji? :(

Zastanów się, kto tu wali dziecinadę. Piszę w temacie, w którym mamy wyrażać opinię na temat gry w Tekkena 3 Online, jaka jest moja opinia, a Ty stwierdzasz, że daję złe świadectwo? :D To może od razu dacie dopis do tematu w stylu: "Uwagi krytyczne będą usuwane!"? No zastanów się lepiej, o co Ci tak naprawdę chodzi... Z tego, co widzę, to chodzi Ci o to, że chciałbyś widzieć to same zachwyty. Nie mam zamiaru pisać, że jest świetnie, skoro tak nie jest, bo "poprzednie forum urywało się od pochklebnych opinii". To jest oczywiste przecież. :| Skoro inni nie mają takich problemów jak ja, to pewnie niedługo zaczną zalewać Cię swoimi pochelbnymi opiniami na temat T3 Online. Ja sądzę, że sama idea gry przez sieć w T3 jest chwalebna, ale gorzej ze stroną techniczną, niezależną przecież od Was w 100%.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Co sądzisz na temat gry online na ePSXe?

Post autor: Dumian »

Już powoli zaczyna mi się odechciewać odpowiadać w tym temacie.
Nikt nie ma Ci za złe, że wyrażasz swoje krytyczne opinie na temat gry online w Tekkena. Chodzi o to, że krytykujesz tak napradę rzeczy o których nie masz pojęcia. Pomimo moich wyjaśnien i sprostowania kilku kwestii idziesz dalej w zaparte swoim tokiem rozumowania, wybiórczo oraz czepialsko odpowiadasz na posty pomijając kwestie na które brakuje Ci argumentów. Zwyczajnie szukasz dziury w całym.
Chcesz to przeczytaj jeszcze raz na spokojnie ten temat i zastanów się o co tak naprawdę Ci chodzi :|
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Co sądzisz na temat gry online na ePSXe?

Post autor: KRELIAN »

witaj gosciu

po pierwsze nie chce mi sie cytowac calego steku bzdur jaki tu wyglosiles . po drugie od niedawna tez zaczalem grac w tk3 online mimo to ze grywam w tk5 na ps2 , wiec teksty o archaizmie tej gry sobie zostaw dla siebie bo nikogo to nie interesuje .
po trzecie jesli nie potrafisz sobie znalesc sparing partnera albo uwazasz ze wiekszosc to dzieci to moge jedynie stwierdzic ze jestes albo maxymalnym n00bem albo niezarada zyciowa , ja po tygodniu od wejscia na ta strone gralem juz z ok 30 osobami .
po czwarte :zaprzeczasz sam sobie : najpierw piszesz "Tylko dlaczego bez przerwy są ta same dzieciaki, które rozłączają bez powodu, kapią na maxa i zmieniają co walkę postać." ( co jest tak zalosne ze powinienem w tym momencie przestac pisac ) a pozniej " Napisałem tylko, że jestem tak cienki, że z głupim Gonem mam problemy. To była tylko marginalna uwaga. " - czy to nie dziwne ze przed tak cienka persona jak ty ludzie wylaczaja gre? pomijam juz fakt ze sam zachowujesz sie jak dziecko ktore nie dostalo lizaka . po piate : nie nadskakuj na Dumiana jako wielkiego obroncy Tk3 online bo nie tylko on gra w to z zamilowaniem . po szoste : jesli masz zamiar dalej pisac ten stek bzdur to sobie daruj , nie ma w tym zadnego sensu , jestes jedyna osoba ktora narzeka nie starajac sie zrobic nic w kierunku zminimalizowaniu lagow na servie , jakos mi sie to udaje i innym rowniez . po siodme pamietaj mozesz miec swoje zdanie , ale RACJI to ty nie masz na pewno a twoja pseudoargumentacja tylko o tym dowodzi panie (w koncu tu sa same dzieci) gosciu . i wreszcie po osme : jesli zastanowiles sie czemu jednak odpisalem do konca to chce ci oznajmic ze z mila checia moge z toba zagrac . dlaczego to pisze? bo jestem takim samym graczem jak kazdy inny i lubie pomagac ludziom w potrzebie . moj numer GG to 5042859 - z checia zagram i przekonasz sie czy faktycznie kazdy na kogo trafiasz kapi , jest dzieckiem i wychodzi bez powodu z gry . jesli to dla ciebie bedzie malo moge ci dac namiary do wielu innych graczy ktorych mam na liscie a ktorzy z checia zagraja . zobaczymy czy procz gdakania na forum potrafisz wychylic sie po ofiarowana pomoc . pozdro
Gość

Re: Co sądzisz na temat gry online na ePSXe?

Post autor: Gość »

O to, że - jak już dawno pisałem - gra w T3 Online wiąże się niestety z częstymi lagami. Postawiłem niedawno własny serwer, ale i tak były lagi, kiedy grałem ze znajomym. Ja mam Neo 1024 kb/s, a on Neo 256 kb/s - powinno być w porządku, a nie było. :/ Na innych serwerach z listy kaillery rzadko kto gra w Tekkena, więc nie mam przez to z kim grać. Umawianie się przez GG też nie bardzo się sprawdza, ponieważ jak na razie odpisała mi jedna osoba, która... nie chciała grać.

Mi powoli odechciewa się czytania Twoich postów, Dumian. Po prostu rozbrajasz mnie pisaniem wciąż i wciąż, że nie wiem, czego się czepiam i tak dalej. Przecież piszę Ci wyraźnie, czego się czepiam. Nie twierdzę, że nie można grać bez lagów i że nie ma z kim grać, bo wiem, że są ludzie, którzy grają bez lagów. Ja jednak jak na razie trafiłem tylko na ludzi, którzy nie traktowali gry w T3 Online na poważnie, w dodatku ciągle mia lagi... Piszecie, że powinienem poczekać do godzin nocnych, ale nie mam za bardzo jak grać po 22.00...

Zastanawiam się, czego Ty oczekujesz od osób, które chcą w tym temacie napisać coś innego niż pochwałę? Nigdy się do tego nie przyznasz, ale Ciebie po prostu denerwują opinie negatywne. :| Watpię, żeby ktoś przeczytał moje posty, w których napisałem, że mam problemy z grą online, i odpuścił sobie sprawdzenie, jak to jest... Nie wiem więc, dlaczego nie mogę napisać, że jej mam!?

Skoro Wam gra się bezproblemowo, to super - zazdroszczę Wam, bo sam chciałbym w T3 pograć bezproblemowo. Moja gra w T3O jest jednak nie pozbawiona problemów. Dlatego piszę o tych problemach. Dlaczego robicie z tego takie jazdy? Po prostu wolelibyście, żebym napisał, że jest świetnie, albo żebym nic nie pisał. Nie przyznacie się jednak do tego, bo sami doskonale wiecie, że takie podejście jest śmieszne.

Napisałem, że mam lagi i że nie mam z kim grać ileś tam już razy i wystarczy. Nie będę się ciągle powtarzał. Kończę tym postem, bo nie widzę sensu w ciągłym pisaniu, że... Taa... W każdym razie - życzę Wam jak największej ilości pozytywnych opinii osób, które nie mają takich problemów jak ja. :)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Co sądzisz na temat gry online na ePSXe?

Post autor: Dumian »

A Ty znów swoje...

Na zakończenie tylko napiszę (nie wiem po raz który już) że nikt nie czepia się Twojej negatywnej opinii oraz nikogo one nie denerwują. Ja osobiście starałem się sprostować Twoje błędne myślenie o T3 Online. Nie dziwię się, że wiele osób (w tym również Ciebie) zniechęcają lagi i początkowe trudności, dlatego też z uporem maniaka staram się uświadomić wszystkim, że mozna grać płynnie, bez lagów no i na brak chętnych też nie można narzekać. Aby jednak to osiągnąć trzeba nieco zaznajomić się z tematem. Do Ciebie jednak nie docierają moje posty na które odpowiadasz wybiórczo, albo inaczej - wszystko odbierasz jako krytykę a nie jako odmienną opinię. Cały czas upierasz się przy swoim nie widząc racji innych.

To, że na serwerach trafiasz na takich ludzi a nie innych i przez to nie możesz sobie pograć, nie powinno mieć wpływu na Twoje zdanie na temat samej rozgrywki online, o której właśnie traktuje ten temat.

Dopość do siebie w końcu możliwość, że skoro Ty bronisz swoich racji, to także ja mam do tego prawo. Czy Twoim zdaniem jeśli nie zgadzam się z Twoim postem, to powinienem milczeć tylko dlatego, że topic służy do wyrażania opinii? A co ja w takim razie robie jak nie wyrażam swoją opinie?

Patrząc na tą całą dyskusje żałuje, że dałem się w to wciągnąć i przynajmniej w jednym się zgadzamy: dalsze wywody na ten temat nie mają sensu.

Jeśli chcesz jednak to zapraszam na gg, chętnie z Tobą zagram, może nawet uda nam się przezwyciężyć te okropne lagi o których piszesz...
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Gość

Re: Co sądzisz na temat gry online na ePSXe?

Post autor: Gość »

Czy nie napisałem przypadkiem, że "mozna grać płynnie, bez lagów"...? Ty po prostu nie czytasz moich postów, patrzysz raczej na nie i tyle. :P

Już dwukrotnie pisałem, że zamieszczam tutaj info o swoich problemach, a nie o problemach wszystkich ludzi grających w T3O. Przecież nie stwierdziłem nigdzie, że nie można grać bez lagów, przciwnie - napisałem, że można. Po prostu ja nie mogę, choć nie wiem, dlaczego... Zrozum w końcu, że ja nie nie upieram się przy czymkolwiek - ja po prostu nadal nie mogłem sobie zagrać. I tylko o tym piszę. Chciałbym, żeby w T3 można było zagrać sobie przez sieć tak łatwo jak np. w Unreal II. :P

No nic, właśnie mam zamiar zagrać z nailerkiem - może w końcu mi się uda stoczyć jakieś sensowne walki. :]
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Co sądzisz na temat gry online na ePSXe?

Post autor: Dumian »

Dopiero w ostatnim poście zauważyłem, że przyznałeś iż można grać plynnie bez lagów, a ja odniosłem się do całości, ktora zajmuje już 2 strony, w której m.in. staram się uzmysłowić Ci że można zaradzić Twoim problemom ;)
No nic, właśnie mam zamiar zagrać z nailerkiem - może w końcu mi się uda stoczyć jakieś sensowne walki. :]
Mam nadzieję, trzymam kciuki i liczę, że będę następny ;]
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Co sądzisz na temat gry online na ePSXe?

Post autor: Jo-Jo »

Heh....sorry, że się wcinam do tematu, ale " Gościu " jak chcesz to możesz i ze mną zagrać ;)... mój GG to 9325717......jakbyś był teraz dostępny to moglibyśmy nawet teraz zagrac ;).......
Gość

Re: Co sądzisz na temat gry online na ePSXe?

Post autor: Gość »

Lagi były, ale małe - dało się grać. :] Niestety, nie mam szans z nailerkiem. :P Najlpesze jest to, że... on gra na klawiaturze! @_@ Jestem po prostu bijatykowym beztalenciem, skoro na 33 walki przegralem 31 z osobą, która męczy się na klawiaturze, choć ja sam gram na padzie... :/ Nie mam czego z Wami szukać, serio. Z tego, co już dawno zauważyłem, a co teraz się potwierdziło, masa osób wyskillowała na maksa T3 i właściwie nie ma co szukać szczęścia z graczami doświadczonymi taki szaraczek jak ja.

Dumian&Jo-Jo: Oczywiście, chętnie dałbym się jeszcze Wam sklepać, ale i tak już od 30 minut powinienem nie siedzieć przed kompem. :P Muszę się po prostu zmywać. I tak nic nie tracicie - zamiatalibyście mną glebę tylko, a to przecież nudne jest. :]

Pozdro.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Co sądzisz na temat gry online na ePSXe?

Post autor: KRELIAN »

szkoda ze rezygnujesz gosciu Octavianie no ale jesli argumenty sie koncza trzeba uciekac , bedzie nam ciebie brakowalo , przy okazji jak tu wpadniesz popraw nam bledy ortograficzne :lol:

BEZCENNE

ah i pozwol ze i ja ciebie poprawie : wygrales tylko raz :twisted:

bez odbioru ...
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Co sądzisz na temat gry online na ePSXe?

Post autor: czit »

nie ma to jak jednorazowy człek ktory od jednego dostanie wplejdol i spoczywa na laurach, gosciu moze bys sie lepiej zmobilizowal i postanowil sobie ze bedziesz trenowac az skopiesz d*** nailerkowi :) , jakbys wszystkich jechal do 0 bez problemu to rozumiem ze moglo by ci sie znudzic ale jesli jest odwrotnie to jestem pod wrazeniem (noob), aha i co najwazniejsze: w tej edycji turnieju jest sporo nowych twarzy i jakos nie widac zeby odstawali od reszty.
jak nie masz z kim grac to znam dobre miejsce: www.honmaru.xt.pl (hi DuMiaN :wink:) ,wlanczasz spis graczy i ukazuje ci sie lista kontaktow do ludzi ktorzy z pewnoscią chetnie zagrają jesli mają czas, dziwne ze na to niektorzy niepotrafią wpaść od razu tylko liczą na to ze sie na serwach "na jana" do kogoś wbiją
kidz...
Ostatnio zmieniony 26-02-2006, 14:14 przez czit, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
AnTeK
Friend
Posty: 139
Rejestracja: 21-02-2006, 22:41
Lokalizacja: Kadzidło/Olsztyn

Re: Co sądzisz na temat gry online na ePSXe?

Post autor: AnTeK »

Szkoda taka akcja mnie ominęła. Co tu się w ogóle dzieje? Jakiś koleś ma problemy z grą, skarży się, że go ludzie Gonem biją i ma pretensję nie wiadomo do kogo. Drogi Gościu powinieneś mieć nick RODZYN. Bierz pada w łapki i do roboty. Ja wiem że najlepiej jest narzekać ale włoż trochę paracy a nie wymagaj tylko i krytykuj innych.
pozdr
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Co sądzisz na temat gry online na ePSXe?

Post autor: Aserot »

Drogi gościu Octavianie jeśli Nailerek się nie pomylił po pierwsze nie lubie jak ktoś obraża jedną z moich ulubionych gier T3 jest jedną z nich zaraz za SFA3 i KOF'ach (cała seria). Co do turnieji widze że nie jesteś w temacie choć by w azji (koreja, jap. chiny) Master Secret Cup do teraz kolesie grają w SF2T (ciekawe czy wiesz jak wogóle ta gra wygląda) i są organizowane turnieje Tekken Chronicles (walki od T1 do T5:DR). Wiem żę w europie jest z tym gorzej scena przenisoła się głównie na T5 pewnie za niedługo (lub w końcu dla niektórych) T5:DR nie znaczy że gracze zapomnieli o starszych cześciach Tekken'a przykład dodatek do T5 "Acrade History" gdzie można odświerzyć wspomienia przy klasykach T1-T3 i old schoolwym shooterku SB. To że masz problem z grą online to nic nowego kto ich nie ma.
(THX dla Grzeca za wyrozumiałość przy dzisiejszej walce wkońcu się udało normalnie zagrać). A jeśli ci przeszkadza że przeciwnicy zmieniają zawodników co walke LOL to zagraj na MAME w wersje acrade tam wygrany nie możę zmienić zawodnika (heheheh).
Chyba po to Namco stworzyło taką liczbe postać byś mógł sobie ich wybierać kiedy zechcesz każdy ma do tego prawo, to tak jak byś narzekał na graczy którzy grają Mokujinem lub w ISS na random. A skoro dostajesz baty i ci to nudzi to nie nasz problem może practice musisz odwiedzić. Najpierw narzekasz że brak graczy na poziomie a potem mówisz, że ci nudzi jak tobą zamiatają podłoge (nie zaprzeczasz sam sobie LOL). A wogóle szkoda gadać!!!

P.S.
Może grasz w Diablo 2 moge cie złotać moją czarodziejką 89 LVL czy to też ci nudzi.
Co do Mario to jest gierka na której się wychowałem (do teraz meczym MARIO3(snes) i M64 z bratem) fuck MTV for that have made with Mario!!!!!

Pozdro dla T3O team i wszystkich prawdziwych fanów serii Tekkena
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
OWA
Beginner
Beginner
Posty: 13
Rejestracja: 25-02-2006, 16:39
Lokalizacja: China

Re: Co sądzisz na temat gry online na ePSXe?

Post autor: OWA »

to może teraz ja się wypowiem. :P

co sądzę o grze w Tekkena 3 przez Internet? sądze, że zdecydowanie za późno się to wszystko rozkręciło. ;) wspominałem już na innym forum, że po raz pierwszy powaznie o grze w T3 przez sieć pomyślałem jakieś 3 lata temu. mialem wtedy cyberpada 1.0, a kailerry to chyba jeszcze wtedy nie było. :P nie bardzo miałem po prostu jak się z kimś połączyć. z czasem odpuściłem sobie Tekkena (po genialnej inaczej części czwartej, he, he :P) na rzecz VF 4 EVO. nadal zresztą wolę serię Virtua Fighter, ale to nie znaczy, że nie lubię już Tekkena. :> fakt, coraz bardziej dobija mnie polityka Namco, czyli taśmowe trzaskanie bijatyk, z pominięciem wnikliwych betatestów, przez co ich ostatnie dwie wielkie bitki są zbugowane niemiłosiernie. Tekken nadal ma jednak coś w sobie, a T3 to już kult. ;) dlatego właśnie postanowilem po przeczytaniu wypowiedzi Dumiana na pewnym forum spróbować sobie w niego pograć. po początkowych trudnościach - OOS i koszmarne lagi, wszystko zaczęlo dzialac. :) szybko przekonałem się, że mój Jin nie stanowi żadnego wyzwania dla LoBo, a innym osobom, z którymi gralem raczej też krwi dużo nie popsuł... i tu właśnie pojawiła się chęć podbicia swojego skilla. niestety, dla mnie nawet 3 ewfg'y pod rząd stanowia nie lada wyzwanie, więc raczej nigdy nie osiągnę poziomu turniejowych mistrzów. :P zawsze jednak mając chwilę czasu sprawdzę swoje umiejętność z kimś z Honmaru. ;)
Obrazek: You're not good enough!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Emulacja & Kaillera Center”