VF - najlepsi gracze z Polski

Seria bijatyk z bardzo rozbudowanym systemem walki, której po prostu nie wypada nie znać!

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cieslak
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 25-04-2009, 10:07

VF - najlepsi gracze z Polski

Post autor: cieslak »

Witam.
Jak w temacie, kto jest u nas w to najlepszy? Trzy pierwszy osoby.

A dlaczego o to pytam? Bo mam w planach zrobić filmik promujący polską scenę bijatyk i chciałbym tam umieścić graczy w VF. Proszę również o dopisanie, kto kim gra.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
masterbkb
Student
Student
Posty: 41
Rejestracja: 03-06-2009, 20:31
Lokalizacja: czestochowa
Kontakt:

Re: VF - najlepsi gracze z Polski

Post autor: masterbkb »

Jezeli chodzi o VF to Yamada jest najlepszy.Koniec i kropka.Mo ogromna wiedze na temat systemu ,ba ptrafi ta wiedze wykorzystac w walce. Nie wykapisz go 2x na to samo ,ma manuala ,refleks ,co owocuje czestym wyrywaniem sie z rzutow i stagrow ,no i przedewszystkim jest graczem ofensywnym ,choc potrafi dobrze zagrac w defensywi.Gra zroznicowanie ,wiem bo mialem i mam przyjemnosc z nim grac :) Mozesz zreszta looknac jego walki w odpowiednim temacie na forum ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: VF - najlepsi gracze z Polski

Post autor: Yamada »

O to żeś teraz Cie,olślak pojechał. Ja bym się zapytał najpierw czy w ogóle znajdą się 3 osoby które w to grają :D .

Ja znam 2 polaków którzy w to regularnie grają - siebie lol i Marcela, czasami też zagra masterbkb i to by było chyba na tyle z tych graczy co kojarzę więc podałbym tych 3ech.

Postacie - to będzie dobre:
masterbkb - Lei Fei
Marcel van Soul - Lei Fei
Yamada - Lei Fei :D i Eileen

Kilka moich starych walk masz w temacie z filmikami.

W ogóle jak ten filmik ma wyglądać?

Ps: mwahaha dobre Bartoszu :D
Obrazek
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: VF - najlepsi gracze z Polski

Post autor: vho »

Griever jest w pierwszej trójce, to więcej niż pewne. Van, Lei-Fei, Brad... nie wiem kto jeszcze, on połową ekipy gra.
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: VF - najlepsi gracze z Polski

Post autor: Di »

Osoby, które zostały wypisane przed postem VHO, grają online na X360 i prawdopodobnie nie brały udziału w kilku turniejach offline w VF5, które do tej pory zostały rozegrane.

Jak rozwiązać ten problem? Wybrać po 2 osoby na konsolę, bo nieparzyste liczby są złe. Ewentualnie łącznie 2, choć może to będzie za mało.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: VF - najlepsi gracze z Polski

Post autor: Komandos »

Przypuszczam, że GKS jest dalej numer 1 w PL. Teraz wprawdzie już nie gra, ale i tak pewnie bez większych problemów by rozjechał wszystkich mistrzów co teraz grają ;)
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: VF - najlepsi gracze z Polski

Post autor: Di »

Mnie nie rozjechał, gdy graliśmy offline pół roku temu :P Co prawda wersja na PS3 różni się trochę od tej na X360, ale było równo :)
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: VF - najlepsi gracze z Polski

Post autor: Yamada »

GKS grał dobrze, ale już nie gra. Nie wiem jak by było teraz bo obecnie gram ze znacznie lepszymi graczami Akirą i też znam na pewno grę lepiej jak 3 dni po jej kupnie gdy grałem zupełnie nieznaną mi postacią którą mimo wszystko udawało mi się ugrać randomowe rundy czy walki ;p .

No generalnie to inicjatywa Cieślaka więc niech robi co chce;].

Z Grieverem bym zagrał, wysłałem mu kiedyś info na gg ale nie odpisał więc dałem sobie spokój z maltretowaniem go;[.

Turnieje offline były grane zanim miałem w ogóle tą gre;p.
Obrazek
Awatar użytkownika
Waaagh
Student
Student
Posty: 59
Rejestracja: 01-10-2008, 16:48
Lokalizacja: oklice 3City
Kontakt:

Re: VF - najlepsi gracze z Polski

Post autor: Waaagh »

Dla mnie, od kiedy w VF5 jest online, to co się dzieje offline ma małe znaczenie. W tej grze naprawdę da się dobrze grać online i da się w ten sposób uznać kto umie a kto nie.
Co do wersji na PS3... cóż, jak ktoś jest naprawdę dobry w VF5, to znaczy że chce w to grać, a aby grać z dobrymi graczami, potrzebuje online, więc kupuje Xa i męczy online.
Virtua Fighter RLZ
XboxLiveID: RealWaaagh
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: VF - najlepsi gracze z Polski

Post autor: Komandos »

Czyli najlepszy w Polsce jest ten kto ma najwyższą rangę na online ;) O ile się nie mylę jest to GKS :P
Awatar użytkownika
Waaagh
Student
Student
Posty: 59
Rejestracja: 01-10-2008, 16:48
Lokalizacja: oklice 3City
Kontakt:

Re: VF - najlepsi gracze z Polski

Post autor: Waaagh »

Ghetto różnił się od części z nas głównie tym, że naprawde sporo pograł międzynarodowo i jakoś sobie radził. ale grałem i z GKS i z Yamada i nie wiem właściwie jak to ocenić. Chociaż z GKS chyba nie wygrałem żadnej walki a z Yamada jednak tak. Oceniać nie chcę, bo, jak zauważył Yamada, GKS już nie gra.
Virtua Fighter RLZ
XboxLiveID: RealWaaagh
ODPOWIEDZ

Wróć do „Virtua Fighter”