Najlepsza postać w Tekkenie?

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Najlepsza postac TK ?

Post autor: vho »

Aaa, czyli będziesz w Poznaniu jednak. Nice :D
A co do tych pięciu, to spójrz na moją sygnaturkę, hehe...
Jeszcze raz tylko powtórzę, żeby nie wyszło na to, że sobie wlewam: normalnie to też mam 3-4, ale jak odpalę takiego wewnętrznego Kiai Power Up'a, to i piątkę stuknę :)
Ostatnio wogóle mi manual podskoczył... <cieszy_sie>
Tylko mi brakuje ogrania, żeby na turniejach zabłysnąć... <nie_cieszy_sie>
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Najlepsza postac TK ?

Post autor: KRELIAN »

no ja rozumiem co masz na mysli , z robieniem dashy jest jak z pogoda , ladnie raz brzydko , kazdemu zdarzaja sie "lepsze dni" ale ja mialem na mysli srednia wykonywanych dashy wynikajaca ze skilla na sekunde

zrob sobie bardzo latwy test : ustaw stoper lub popros zeby ktos to zrobil za ciebie na minute , oczywiscie wejdz na practice i zacznij dashowac nonstopa na arenie bez scian , jesli przez kilka minut (powiedzmy 10) bedziesz stukal srednio 300 (tyle dashy wykona moze z 3 osoby w euro) to zapewniam ze w Poznaniu powinienes zrobic furore jako czarny kon turnieju i nie ma tu zadnej ironii , po tescie powinienes zrozumiec co mialem na mysli :)

w tej chwili juz na 100 % wiem , ze jednak nie pojawie sie w Poznaniu , niestety sesja zwyciezyla , ale na euroslashu juz bede na bank

aha i jeszcze jedno : dziwi mnie twoj "brak ogrania" skoro akurat nie mozesz narzekac na poznanska scene (ot chociazby Tenshi czy Odyn)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Najlepsza postac TK ?

Post autor: vho »

Heh, test wykonam w najbliższym czasie :)
Szkoda Krelian, że Cię w Poznaniu nie będzie :( Cóż, może na Euroslashu się spikniemy.
Faktycznie w Poznaniu jest trochę ludu grającego, nie wiedziałem jednak, że grają co tydzień stosunkowo blisko mojego domciu :zawstydzony: Well, od przyszłego tygodnia w każdym razie grał będę razem z nimi i no problemo :D Ogram się do przesady :D
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Najlepsza postac TK ?

Post autor: Ren »

Jeżeli chodzi o T3 to najlepszy jest Jin. Kilka dobrych NC, EWGF, podcinka po której siedzą mocne juggle i mobilność (wavedash). Wg mnie w rękach dobrego gracza stanowi on siłę której nie można się przeciwstawić.

Jeżeli chodzi o T5 to najmocniejszy jest zdecydowanie Feng. Może nie jest wiele mocniejszy od innych top tierów ale za to jest mega prosty w opanowaniu (taki Paul w wersji 2.0). Do skutecznej gry wystarczy t+1_ ss+4 oraz backdash. To jest największy wieśniak w Tekken 5!

Uważam że Steve nie jest aż taki mocny. Główną jego wadą jest to że nie posiada ŻADNEJ porządnej podcinki. Dla mnie najciekawszy jest Bryan - dobre i mocne ciosy, taunt i wybitka dająca przewagę na bloku.
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Najlepsza postac TK ?

Post autor: Arucardo_1 »

Ren pisze:Jeżeli chodzi o T5 to najmocniejszy jest zdecydowanie Feng. Może nie jest wiele mocniejszy od innych top tierów ale za to jest mega prosty w opanowaniu (taki Paul w wersji 2.0). Do skutecznej gry wystarczy t+1_ ss+4 oraz backdash. To jest największy wieśniak w Tekken 5!

Widać ile wiesz o Tekkenie jeśli piszesz takie bzdury :wstyd:

(wiem, jestem nieuprzejmy ale drobne mi się w kieszeni nie zgadzają gdy czytam coś takiego :zdegustowany: ) - SS+4 i t+1 to podstawa ale nie masz szans osiągnąć CZEGOKOLWIEK w walce z dobrym graczem stostując tylko to...

btw. Feng to żaden top tier moim zdaniem - karalny, przewidywalny i ma slabe juggle, gra na nim to faktycznie kapa ale nawet nie w polowie taka jak stefana czy brycka. Poza tym jak widać jest to postać dla ludzi, ktorzy (tak jak ja) nie maja za wiele czasu na granie i tego typu postać jest dla nich błogoslawienstwem - ja gram teraz ok. 1 godziny na tydzien i nie wyobrazam sobie juz pykania Kazkiem czy DJ, ktorymi gralem dawniej (gdy owy czas posiadalem) bo bym byl przez co lepszych graczy zapewne bity :P a tak chinski mnich nadchodzi z odsiecza :)
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Najlepsza postac TK ?

Post autor: Ren »

Arucardo pisze: Widać ile wiesz o Tekkenie jeśli piszesz takie bzdury :wstyd:

(wiem, jestem nieuprzejmy ale drobne mi się w kieszeni nie zgadzają gdy czytam coś takiego :zdegustowany: ) - SS+4 i t+1 to podstawa ale nie masz szans osiągnąć CZEGOKOLWIEK w walce z dobrym graczem stostując tylko to...

btw. Feng to żaden top tier moim zdaniem - karalny, przewidywalny i ma slabe juggle, gra na nim to faktycznie kapa ale nawet nie w polowie taka jak stefana czy brycka. Poza tym jak widać jest to postać dla ludzi, ktorzy (tak jak ja) nie maja za wiele czasu na granie i tego typu postać jest dla nich błogoslawienstwem - ja gram teraz ok. 1 godziny na tydzien i nie wyobrazam sobie juz pykania Kazkiem czy DJ, ktorymi gralem dawniej (gdy owy czas posiadalem) bo bym byl przez co lepszych graczy zapewne bity :P a tak chinski mnich nadchodzi z odsiecza :)
Może i samo t+1 i ss+4 nie wystarczy na dobrych graczy (chociaż po ostatnim turnieju w Poznaniu...) ale oba ciosy są bezpieczne na blok i każdy kto gra fengiem nadużywa ich. Arsenał fenga mozna zamknąć w 10 ciosach aby grać skutecznie - taka jest prawda.
Poza tym feng jest zagrożeniem w rękach przeciętnego gracza czego nie można powiedzieć o stefanie.
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Najlepsza postac TK ?

Post autor: Arucardo_1 »

No jest, jest... natomiast gra sporą ilością postaci zawiera się w 10 albo mniej zagraniach, praktycznie każdym da się "szmacić na 3 ciosy" - zresztą 10 to nie 2 które wymieniłeś a głównie tego dotyczył mój post...

Btw. Stefan może i nie, ale Bryan potrafi być zagrożeniem w rękach "średnich graczy"
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
KingKY
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Najlepsza postac TK ?

Post autor: KingKY »

Jestem mało obeznany w graniu DJ & Kaz & JIN & "2,2~1+2"
Jak zrobic ewgf z wave dasha (f N d,d/f f,f N d~d/f+2 ???)
ObrazekKING SAYS:"DAMN, RAWR IS JUST TOO GOOD !"Obrazek
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Najlepsza postac TK ?

Post autor: vho »

EWGFa z dasha robisz w ten sposób:

f,d,df,f,d~df+2

Tyle, że musisz go wklepać dość szybko i precyzyjnie ;)
Ale nie martw się, trudne to jest tylko na początku treningu!
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Najlepsza postac TK ?

Post autor: Yamada »

O jo ino nojbodziej lubiem jak ludzie na jana kopiują opinię innych, aby wyjść na znawcufff.
Obrazek
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Najlepsza postac TK ?

Post autor: vho »

??

EDIT:

Lol, fuckt :D
Ostatnio zmieniony 14-06-2006, 13:12 przez vho, łącznie zmieniany 1 raz.
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Najlepsza postac TK ?

Post autor: Yamada »

Hint: przykładowa wymiana poglądów wyżej.
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Najlepsza postac TK ?

Post autor: KRELIAN »

a ja najbardziej lubie jak ktos pisze definicje dashy i ich odmian , tego nie da sie zrobic inaczej niz poprzez indywidualne wyczucie , podobnie z iWSem , takze najlepiej samemu do tego dojsc i zaczac robic instynktownie , w kazdym razie ja bym sie z definicji w zyciu tego nie nauczyl :)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Najlepsza postac TK ?

Post autor: Arucardo_1 »

Yamada, czy mi się zdaje... czy ty masz takiego samego avatara jak Aramis na forum Psx Extreme...? :P
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Najlepsza postac TK ?

Post autor: Yamada »

Niom, ukradłem mu :luka: . Jakie to szczęście że nie jest tutaj zarejestrowany bo było by gorąco :luka: .

Oen: lol Yamada jak mogles za kare powinienes dostac osta :rotfl: Dobra panowie koniec tego offtopa ;)
Ostatnio zmieniony 14-06-2006, 16:46 przez Yamada, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”