Najlepsza postać w Tekkenie?

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Mati
Elite player
Elite player
Posty: 117
Rejestracja: 21-07-2006, 17:31
Lokalizacja: Z za krzaka

Re: Najlepsza postac TK ?

Post autor: Mati »

Moim zdaniem najlepszą postacią jest Paul nigdy nie wiadomo w ktora strefe walnie jest szybki silny. Najlatwiej zaczac bic przeciwnika zaczynając kombinacją d+rk, rp lub d+lp, rk, rp lub poprostu combo... lp, rp, lk, lp, rk, rp, lp, rk, rp, lp tylko dobzi gracze potrafią to zablokowac, wystaczy ze wejdzie jeden cios ktory na zmiane atakuje dół i góre... wiec czesto przeciwnik jest bez szans... w t3 jest nawet motyw na time attack... f+u+rk, przeciwnik spada na ziemie zaczynamy robic b+lp+rp i zawsze przeciwnik z ziemi odturla sie do tylu nie zdazy wstac dostanie powerem, tylko trzeba to wyczuc
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Najlepsza postac TK ?

Post autor: Oen »

Generalnie to milo by bylo jak bys uzywal tej legendy gdyz jest ona najlepsza i najczesciej stosowana, a na forum tym znajdziesz tez stosowny topic poswiecony tylko Paulowi gdzie mzoesz opisac rozne przydatne do niego zagrania.

PS: Paul to prostak :P
Awatar użytkownika
Mati
Elite player
Elite player
Posty: 117
Rejestracja: 21-07-2006, 17:31
Lokalizacja: Z za krzaka

Re: Najlepsza postac TK ?

Post autor: Mati »

Oen pisze:PS: Paul to prostak :P
Częsciowo masz racje co do Paula, ale powiedz mi jak ludzie wygrywają turnieje takimi postaciami jak dr. lub gon, kuma, gunjack, przeciez to sa postacie dla mobów (przynajmniej 2 pierwsze). Patrzac na paula to jest on chyba bardziej standardową postacią niż te wymienione wyżej.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Najlepsza postac TK ?

Post autor: SubZero »

Gon z tego co wiem na turniejach jest banowany (?) a żeby wygrać z dobrym graczem używając doktorka, czy Gun Jacka to trzeba IMHO naprawdę nieźle nimi grać. Inna sprawa, że jeszcze nie słyszałem żeby ktoś wygrał turniej Gun Jackiem (prawdopodobnie Krelian będzie pierwszy w Dismaster Cup :D ) ale tu mogę się mylić, bo aż tak się nie znam :P
Awatar użytkownika
Gon
Beginner
Beginner
Posty: 17
Rejestracja: 07-08-2006, 09:24

Re: Najlepsza postac TK ?

Post autor: Gon »

w t3 panuje ogolnie balans
ciezko mi powiedziec ktora postac jest najslabsza a ktora najsilniejsza-poniewaz kazda dalo sie wygrać

-może faktycznie jedynie Gon sie troszke wywyższał gdyz na niego naprawde upierdliwie sie gra
( jesli ktos ma wystarczajace nerwy i chce sie ktos przekonać to chetnie zaprezentuje=P )

-chociaz jesli ktos umial grać na jaszczura-już wcale nie było tak rózowo (w grze sa postacie wybitnie anty-gonowe^^)

co do sweepów henia w t3-to są one wrecz samobójcze-miedzy pierwszym a drugim da sie wsadzic rozne rzeczy
np hunting hawki od hwo,henia,ogre'ów( g/p+3,4(3 hwo), g/p+3+4 eddego, g/p+1 Gona ;)

w ttt-były już bardziej zarysowane róznice pomiedzy postaciami ale jakiegos szcegolnego zabójcy nie było-na kazda postac znalazł sie jej pogromca ^^ (na bruce beak, na beaka kazuya itp )

w t4 oczywiscie jin- ktory byl silny jak cała reszta postaci razem wzieta
steve był mocny ale nie przesadzony-jesli umialo si ena niego grac to steve stawal sie prawie bezuzyteczny (nie da sie pokonać defensywnego przeciwnika nie posiadajac cwierc rozsadnego lowa)

w t5-wogole jest parodia z postaciami
jest juz kilka grupek-ktorym ciezko ze soba rywalizowac na tym samym poziomie
grupka najwiekszych szmaciazy to napewno: Bryan,Nina,Feng,Raven

a co do lee-wcale nie uwazam ze jest taki najsłabszy w t5-jest tylko bardziej wymagajacy (ostroznego) grania jesli chce sie wygrać (postac wedrujaca praktycznie cale dlugosci stagy i 100% banalna akcja na scianie za 70-90% życia po mega priorytetowym szybkim ciosie (kolanko g/p+4) nie moze byc taka słaba :P
Awatar użytkownika
Mati
Elite player
Elite player
Posty: 117
Rejestracja: 21-07-2006, 17:31
Lokalizacja: Z za krzaka

Re: Najlepsza postac TK ?

Post autor: Mati »

Przegięcia, hm...:

T1:
Kazuya - od pierwszej czesci pokazuje nam (lub atakuje nas) typowymi mishimowskimi atakami, które jak wiadomo zabijają:)

T2:
Nie zauwazyłem takiej postaci

T3:
Paul - tak to on jest przegięciem, wspaniały, silny, pełen krzepy chopaka który swoją grzywą przypomina johny-ego bravo:P Pogłoski mowią ze Paul jak był mały został zamknięty 20m pod ziemią w pomieszczeniu z próżnią na 5 lat zywiąc sie tynkiem ze ściany:)

TTT:
Tak samo jak w T2, chociaż King troche odbiega od standardu

T4:
Nie gralem ale słyszalem ze Jin wygina.

T5:
Jimpachi:P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Najlepsza postac TK ?

Post autor: AK »

Mati pisze:PS: Paul to prostak :P
dokaldnie tak...w turnieju na tego kapiarza nie mam zamiaru sie nawet wysilac jinem :P pokonam go jego wlasna bronia :D zakapie,zero litosci :D
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Najlepsza postac TK ?

Post autor: Action »

W TK3 zdecydowanie Gon ktorego trzeba nawalac Lowem do upadlego :looka: a zaraz po nim Dr. Boskonovitch na ktorego tez trzeba grac przewaznie Lowami :zdegustowany:
Ostatnio zmieniony 21-08-2006, 18:59 przez Action, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Najlepsza postac TK ?

Post autor: Dismaster »

Zauwazylem ze ten temat troche za bardzo ewoluowal i ludzie juz nie rozwazaja na zadana przeze mnie kwestie zatem zachecam do przeczytania pierwszego posta w tym temacie i moze wtedy zauwazycie ze piszecie cos nie w ten desen :P

PS: Temat "Moja ulubiona postac" juz chyba istnieje a tutaj nie o tym miala byc mowa...
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Najlepsza postac TK ?

Post autor: KRELIAN »

no dobra to bedzie na temat

tk1 - kazuya (3 ewgfy koncza runde)

tk2 - yoshi (d,p 2 , d/t 3,3,3 bez konca do konca rundy - nie da sie uciec)

tk3 - zaden tam paul tylko gon (ktory na szczescie byl banowany na turniejach) a za nim ogier zwykły - rzut specjalny i kontynuacja za ponad 100)

ttt - tu juz ciezko wyznaczyc najwiekszego prostaka (dlatego tez dla mnie to najbardziej zbalansowana czesc w ktora mozemy zagrac) - bruce , ogry , julka na pewno to pierwsza trojka najbardziej przegietych postaci

tk4 - jin - jfowe 3 plaskie , za nim steve i jego 1,2 ,1 do us/ranej smierci

tk5 - steve "bo tak"

tk dr : Devil jin jest zdecydowanie najmocniejszy ale trzeba miec mega skilla dlatego jest to najbardziej zbalansowana czesc w historii w ktora jednak nie mozemy zagrac
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Shinhwa
Elite player
Elite player
Posty: 114
Rejestracja: 21-02-2006, 18:07
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Najlepsza postac TK ?

Post autor: Shinhwa »

tk dr : Devil jin jest zdecydowanie najmocniejszy ale trzeba miec mega skilla dlatego jest to najbardziej zbalansowana czesc w historii w ktora jednak nie mozemy zagrac
Nailerku, może teraz jest zbalnoswana, ale gdy ludzie pograją Devil Jinem jeszcze z pół roku i zaczną wygrywać wszystkie turnieje, to nagle okaże się, że ta gra jest najbardziej IMBa ze wszystkich
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Najlepsza postac TK ?

Post autor: Oen »

Chym no nie wiem w DR ludzie juz graja na automatach jakis czas i nic nie slychac narazie o jakis wielkich przegieciach...
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Najlepsza postac TK ?

Post autor: KRELIAN »

Shinhwa : najwiecej turniejow wciaz wygrywa NIN stevem w korei a ta postac w DR nie jest juz topem wiec sam sobie odpowiedz na pytanie apropo narzekania na DJa czytaj najbardziej przegieta postac w grze :)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
elvis1886
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 17-09-2006, 19:14
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Najlepsza postac TK ?

Post autor: elvis1886 »

ulubionej nie mam ale bedzie to ktos z dwójki Kazuya Nina jakos nimi sie nauczyłem grac i jakos idzie :D
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Stun
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 21-09-2006, 19:30

Re: Najlepsza postac TK ?

Post autor: Stun »

Moją ulubioną postacią jest:
Yoshimitsu-Lubie takich typów z mieczami i niezle nim walcze
Heihachi Mishima-Wyglada jak dziadek a jest taki silny lubie nim walczyc poniewaz jest elektrycznym niszczycielem kiedy nim walcze czyje sie jak grom !!!
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”