Odpowiedz do tematu
Areny
Autor Wiadomość
Stun 
Beginner

Wysłany: 22-08-2010, 10:51   Areny

Witam zauważyłem że nie ma Takiego Temat więc Go Napisałem ....
Otóż Pytanie jest bardzo Proste ..Jak wam się podobają nowe Areny ??:)
Mnie szczerze podobają się praktycznie wszystkie..Największą pompę miałem z Areny na której jestem na polu z Owcami i mogę Je Kopać To Mnie bardzo rozczarowało Pozytywnie :)
A Co Do Ostatniej Areny To Najbardziej Mi się Podoba i pod względem finałowej walki z Azazzyle jak i Pod podkładem muzycznym :)
Podsumując Moje Pytanie Areny Walki , śą świetne nie mam Do nich żadnych zastrzeżeń :)

Monika91 
Student

Wysłany: 22-08-2010, 12:04   

Mi również podobały się areny, jak i podkład muzyczny :) w szczególności ta jedna z owcami z pozytywną muzyczką - zamiast walczyć to się śmiałam xD
Bardzo spodobała mi się Krypta/Komnata Azazela i jego podkład muzyczny - bardzo klimatyczny :D

Tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń :)

Thelt 
Beginner

Wysłany: 12-09-2010, 23:34   

Przede wszystkim Komnata P. Aza ( dobra muzyka i wygląd)
Fajna też mapka co tam muzzyka jakaś gra: YEYEYEYEYEYEYEYE, nie wiem sam co to, jacyś poganie śpiewają.

By Thelt

keNzo 
Master of the Shakers

PSN ID: xK4milLx
Wysłany: 22-09-2010, 18:37   

mnie jesli chodzi o areny zastanawiaja 3 rzeczy...
1. Dlaczego na Manji Valley slady ze sniegu znikaja jak tylko wyjda za ekran...;/
2. Dlaczego na arenie z pomidorami stopy nie zatapiaja sie jakby chodzily po czyms
grzaskim...?
3. Na arenie z czołgiem jak sie uderzy przeciwnikiem o te niskie murki to chyba powinien
przez nie wyleciec...;/

Takie błedy jak na tego tekkena nie powinny miec miejsca...

EasY_PL 
Elite player

PSN ID: BmxRPL1
Zagram w: modzie na sukces
Wysłany: 19-12-2010, 17:14   

keNzo wolałbyś żeby areny były zabudowane po 4 metry w góre? wg. mnie straciło by sens robienie jakichkolwiek aren do każdej bijatyki... w sumie wypadanie z aren a'la soul calibur było by ciekawym rozwiązaniem w tekkenie... wszystko skupiało by sie na movemencie... a już posadzenie juggla po którym postać leci pare metrów w dół było by dość widowiskowe... chociaż nawet wybitka + bound "w nieznane" też by było ciekawe... ja to chce w T7 xD (ttt2 odpada ze względu na silnik t6 którego połowa musiała by zostać przepisana)

vho 
Grand Master
TcT / Poznań Dojo

Wysłany: 19-12-2010, 17:25   

Cytat:
w sumie wypadanie z aren a'la soul calibur było by ciekawym rozwiązaniem w tekkenie... wszystko skupiało by sie na movemencie...

Wrong, wszystko skupiałoby się na wyborze postaci z najlepszym wall-carry. Baek, Nina, Lee, Bruce i tym podobne dziwadła. Movement akurat byłby ograniczony możliwością RO. Do systemu Tekkena (DŻAGLE) wypadanie z aren nijak nie pasuje, dodanie tego elementu popsułoby grę do reszty imo.