Odpowiedz do tematu
Survival
Autor Wiadomość
Wawrzyn 
Grand Master

P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 01-07-2006, 23:12   

Medium jest przez jakies pierwsze 10 walk bo mozna grac schematycznie a potem chyba hard...

Ana 
Friend

PSN ID: SumireAnn
Zagram w: Dead or Alive 5 Ultimate
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 02-07-2006, 00:00   

JinKazama napisał/a:
Medium jest przez jakies pierwsze 10 walk bo mozna grac schematycznie a potem chyba hard...

Pózeniej mozna ów schemat nazwac dosłownie "KAPA" :P

veritas 
Użytkownik

Wysłany: 19-07-2006, 15:57   

Eeee survival to kapa w t3 jechalem do 200 winow a dalej to pauza i wracalem za godzine ^^ bo sie nudzilo :D wystarczy yoshiego i d/p 1 2 a potem p p+3+4 1+2 3+4 i tak w kolko siekamy problem jest z edkiem bo sie chyla :D Jak nie idze to na poczatek mozna wjechac 3+4 a potem t t+1 takim sposobem spokojnie do 50 dojdziecie potem juz jest kombinowanie ale tez da rade zamiast d/p 1 2 mozna walnac p+2 i reszta taka sama :D
Paulem to samo p+4 (lub 3 nie pamietam juz) i potem t+1+2 i siada az milo :D
Teraz Xiajojka ^^ p+3 (lub 4 to samo jak wyzej ^^ dawno nie gralem^^) a potem klepiemy p p+4 i nawalamy kombinacje w kolko :D
Jak wszystko sie dobrze opanuje to yoshim mozna naklepac spokojnie ponad 200 ciezej jest juz LING.
Jeszcze jest opcja do brayana ale tej juz nie pamietam bo nie mam pada pod reka moze z pamieci sie uda 4 potem t+2,1 potem typa upadajacego na glebe siekamy jeszcze raz t+2,1,4 i wystarczy juz dobic oponeta^^ Jak jakies pomylki to sry bo z pamieci wszystko ^^ a survival to juz z 3 lata nie gralem ^^
A no i o Gun Jacku bym zapomnial :D 1+2, 1+2 potem 3+4 3+4 3+4 nie kiedy oponent sie podnosi z gleby i turla do przodu to nie dajemy ostatniego 3+4 O tyle jest potem trudniej ze na poczatku walki w dalszych rundach blokuja pierwsze 1+2 wiec trzeba podczas rundy sieknac a dalej juz jakos leci ^^ Pozdrawoam CYU

Mati 
Elite player

Wysłany: 22-07-2006, 21:00   

Ja w Tekken 3 zdobylem Heńkiem 102 walki i GunJackiem 89:P
Kiedys czytałem w gazetach to kolesie robią od 300 do 900:) wiec nie wiem czy mam sie czym chwalic:)

[ Dodano: 2006-07-22, 21:02 ]
veritas napisał/a:
Eeee survival to kapa w t3 jechalem do 200 winow a dalej to pauza i wracalem za godzine ^^

Z ta pauzą to przegiołeś bo nie mozna dawac pauzy w Survival, chyba że wyciągniesz CD w trakcie ladowania po walce:)

Nadine 
Grand Master
No I Po Co?

Wysłany: 23-07-2006, 02:11   

ja tam nie narzekam :) w tekkenie 3 to ja moge jinem daleko. potem mi sie nudzi moj max to o ile pamietam jakos kolo 40 gdzies bedzie. potem mnie nudzi i sie podkladam

Mati 
Elite player

Wysłany: 08-08-2006, 10:12   

SubZero napisał/a:
No i na jakim poziomie trudności (chociaż nie pamiętam czy do survivala się to odnosi).

W survivalu nie ma stopni trudnosci wszystko moim zdaniem odgrywa sie tak ze im jestes dalej tym jest trudniej:)

Ren 
Friend

PSN ID: RenPL
Wysłany: 10-08-2006, 18:31   

Dziś zrobiłem w Survivalu 202 walki Heniem (Tekken 5). Dalej nie grałem bo znudziło mi sie walenie deathfistów... Nie ma sensu w to grać bo kasy mało - od chyba 60 do 200 walki dostawałem 1500... To juz nawet w Arcade jest więcej. Kiedyś przysiąde i zrobie 1000 walk moze potem sie dostaje więcej kasy ;/. Może ma ktoś jakiś "cennik" ? :)

Dante 
Master of the Shakers

Wysłany: 11-08-2006, 00:11   

Muj mały rekordzik w Tekkenie 3 to 37 Paul i 35 Lei :P
jakby ktoś znał siedajacą zawsze kombinacje leiem nieh poda :oczami:
a i w ePSXe to jest bajer że można co hwile sejwować i jak sie przegra to load i od save czyli mozna by nieezle natłuc :P

Arucardo_1 
Grand Master
Crusader

Zagram w: FIFA 11/Tekken 6 (offline)
Ostrzeżeń:
 6/3/5
Wysłany: 11-08-2006, 12:15   

Dante napisał/a:
w ePSXe to jest bajer że można co hwile sejwować i jak sie przegra to load i od save czyli mozna by nieezle natłuc :P

WOW. :zdziwko: Jeszcze jestem pod wrażeniem :P :rotfl:

Czyli teoretycznie można nabijać w nieskończoność nawet jak się nie zna "magicznej kombinacji" jaką łykają złomy ( :rotfl: w T5 są one powalające, np. stoisz sobie i gdy opponent podbiega, zawsze łyknie np. BAR Fenga albo LASER Devil Jina :rotfl: ) tylko jeden jest feler pomysłu: skoro nikomu nigdy nie chce się nabijać bez save'owania to co dopiero z save'owaniem? :P

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 11-08-2006, 12:27   

Ja raz gralem jak po**bany cały dzień i nabiłem 400 winsów w TTT :cool: ale już więcej nie mam zamiaru podchodzić do tego trybu, bo to strata czasu i nuda na maxa :suchy:
Kaillera P2P Client

Frizen 
Grand Master

PSN ID: XFrizenX
Wysłany: 01-10-2006, 22:17   

Ja wygralem Jinem 30 walk :hyhy: :zawstydzony:

Inferno 
Master

P2P Mode: Client only
Zagram w: FEAR, UT, UT3, GRID, CnC 3 Tiberium Wars, Tekken 3/5
Wysłany: 05-12-2006, 17:16   

Po 30 winach wyłączyłem, bo się nudno zrobiło... :zdegustowany:

Ana 
Friend

PSN ID: SumireAnn
Zagram w: Dead or Alive 5 Ultimate
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 07-12-2006, 17:17   

nie wiem czy tu pisałam o tym, ale na starym kompie miałam fajnego buga, ak grałam w T2 a po tym od razu wlaczylam T3 to postac sterowana przez CPU miala lekke opoznienie :cool: i odpowiednio to wykorzystujac tluklo sie nawet okolo 90 walk (inna sprawa ze CPU IDEALNIE wchodziło w f+1+2 Niny :hyhy: )

Moja mama kiedys ostro grywała w T3 (bo kyodai nie dzialal, teraz chwała wszystkiemu dziala i mama T3 nie rusza... chociaz dziwnie sie patrzyla ostatnio na T5 i moja Brasil Xiajke :zdziwko: XD) i Xiajka wykorzystajc ten bug miala <40 walk

Adas-King 
Użytkownik

Wysłany: 15-12-2006, 11:33   

Mój świezutki rekordowy wynik jak narazie w Survivala w TEKKEN III [3] :D " :D "
wykonany 14 grudnia 2006, liczę na jakies komentarze :)
P.S. wykonany na emulatorze ePSXe !!! :D :) :D

SCREEN http://img155.imageshack....age=kingnn7.jpg

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 15-12-2006, 12:27   

Jeśli to prawda to całkiem niezle. ja najwięcej w survivalu wygrałem 30 pare walk (Leiem na dwa ciosy :P )