Odpowiedz do tematu
Turnieje KOSZALIN
Autor Wiadomość
Lesiu PL 
Student

GamerTag: x Lesiu PL x
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 23-09-2010, 11:38   Turnieje KOSZALIN

Witam, otóż u mnie w mieście powstała w pełni profesjonalna gralnia na konsolach ;)
otóż po zapoznaniu się z właścicielem dowiedziałem się że chcą oni robić turnieje konsolowe u siebie w lokalu. W owym miejscu znajdują się 2x playstation3, jedno Wii oraz póki co jeden xbox360 (nowy model ;P ) do tego znajdują tam się duże 50calowe telewizory Full HD Samsunga, kanapy ;) Tylko barku brakuje z trunkami ;P ale to nie jest problem gdyż obok mamy markety typu piter z pawłem oraz kjerfur ;) Jednymi z proponowanych turniejów jest Fifa2010, Pes2010, Tekken6 oraz inne. I Do was ludzie pytanko czy byli byście zainteresowani takimi turniejami na pomorzu, w co byście chcieli zagrać :) :wstyd: czekam na odpowiedzi

K' 
Support

PSN ID: The_K_slash
P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 24-09-2010, 12:02   

Pomysł dobry pewnie ekipa chociażby z Gdańska lub Poznania by się tam zjawiła. Wszystko było by pewnie uzależnione od nagród wielkości sali itp. Dwa stanowiska na większy turniej to wg mnie trochę mało do w miarę sprawnego rozegrania walk grupowych, a później DE w założeniu, że grało by z 30 osób. Jak podasz więcej konkretów pewnie będzie większy odzew ;)

WolfBogard 
Grand Master

PSN ID: MoonSpell83
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: MK, SF
Wysłany: 24-09-2010, 12:38   

K' napisał/a:
Dwa stanowiska na większy turniej to wg mnie trochę mało

Dobra, to ja w weekend przedzwonie do Eli (jak by ktos nie wiedzal, Krolowej Anglii) i powiem co jest pięć i jak bedzie miala dobry dzien to dokupi chlopakom kilka plazm i konsoli.

Tylko zostaw jakis namiar zeby nie musiala wchodzic na Honmaru :D

A tak na powaznie, to bardzo fajny pomysl. Moze w przyszlosci powstanie wiecej takich miejsc. Jak by tak dobrze pomyslal i zrobil pseudo SeniorClub grzie pije sie piane i pogrywa w bilarda ogladajac mecze footballowe to moglby to byc nawet udany interes. Do tego jakies skladki miesieczne z ktorych czesc byla by przeznaczana na rozwoj Clubu a czesc na jakies Gadzety typu koszulki i tp.

Powodzenia!

vho 
Grand Master
TcT / Poznań Dojo

Wysłany: 24-09-2010, 13:25   

50 cali = olbrzymi lag, więc z tym sprzętem grać w bijatyki raczej się nie da.
50" Szajsung był na V99 o ile dobrze pamiętam, nikt na nim nie chciał nawet freeplayów grać.

masterbkb 
Student

PSN ID: BKB034
GamerTag: masterbkb
Wysłany: 24-09-2010, 19:30   

Tur w DOA 4 anyone?