[3S] Revenge Cup

Idąc za ciosem rozgrywek w Ulicznego Wojownika zapraszamy na kolejny cykl zmagań online w nowej serii turniejów Street Fightera!

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: [3S] Revenge Cup

Post autor: Chris »

poki ten szajs nie zostanie wypromowany to pokaz slajdow bedzie codziennoscia z pingami 500
Obrazek
Awatar użytkownika
Pychu
Elite player
Elite player
Posty: 114
Rejestracja: 13-01-2007, 22:52
Lokalizacja: Sosnowiec
Ogrywam: sf3rd, mvc, xmvsf

Re: [3S] Revenge Cup

Post autor: Pychu »

chris Ty pało!!
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: [3S] Revenge Cup

Post autor: Aserot »

Aserot ( Ken,Yun ) 2:3 ( Remy,Ryu ) WolfBogard

Bardzo fajny meczyk i gdyby nie panika przy odpalaniu SA3 Ryu mogło by skończyć się inaczej. Wolf powoli wkręca się w 3s tak trzymać stary :).
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Pychu
Elite player
Elite player
Posty: 114
Rejestracja: 13-01-2007, 22:52
Lokalizacja: Sosnowiec
Ogrywam: sf3rd, mvc, xmvsf

Re: [3S] Revenge Cup

Post autor: Pychu »

Pychu (Urien) 3 : 0 (Ryu) Samuel666

fajny meczyk, emocje byly ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: [3S] Revenge Cup

Post autor: Chris »

1. nie dalem ci zgody na umieszczanie moich logow
2. pierdole takie granie jak ktos mnie kasuje za to ze ktos nie dal rady, ehh chuj z tym , gdzie jest krzyz? https://www.youtube.com/watch?v=cCJVaMzXB4E
jazda i chuj
Obrazek
Awatar użytkownika
tom21
Student
Student
Posty: 61
Rejestracja: 05-08-2006, 02:30

Re: [3S] Revenge Cup

Post autor: tom21 »

Tom21 (Ibuki SA1) vs (Remy SA1, Ryu SA3, Remy SA2) WolfBogard
3:0

Ponownie mialem okazje zagrac na arclive (nowszej wersji, bo stara juz nie dziala) i gralo sie w miare dobrze. Rywal probowal cos zdzialac Remy'm, ale rundy, ktore byly na styku wygrywalem. Z Ryu natomiast cos nie szlo przeciwnikowi i 3:0 stalo sie faktem.

Dzieki.

-----------------------------

Tom21 (Ibuki SA1) vs (Urien SA3, Akuma SA1, Ken SA3) samuel666
2:3

Tym razem udalo sie wygrac dwa pierwsze sety z Urienem i Akuma. Rywal postanowil wziac Kena. Przed rozpoczeciem trzeciego seta wydawalo sie, ze wyszarpie 3:0, ale przeciwnik obudzil sie i zaczal wyciagac. Comeback sie udal i przegrywam ostatecznie 2:3.

Edit: opisy poprawiony

Dzieki.
Ostatnio zmieniony 05-11-2010, 01:12 przez tom21, łącznie zmieniany 3 razy.
www.WEOL.org
Winning Eleven 2002 OnLine Center
Awatar użytkownika
Dreamcaster
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 87
Rejestracja: 18-03-2006, 19:48

Re: [3S] Revenge Cup

Post autor: Dreamcaster »

Naprawdę miałem niezłego farta, byłem przekonany że gra się skończy na 3:0. Gdyby nie Ken to na pewno by się tak skończyło. GGS Tom21.

Małe sprostowanie w drugiej walce grałem Akumą :- )
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: [3S] Revenge Cup

Post autor: J.a.r.e.k. »

Tom21 masz szacunek ludzi ulicy za te komentarze do wyników. Fajna sprawa i dodaje nie tylko informacji ale i smaku zwłaszcza w przypadku kiedy nie ma repów. Oby tak dalej.
Awatar użytkownika
tom21
Student
Student
Posty: 61
Rejestracja: 05-08-2006, 02:30

Re: [3S] Revenge Cup

Post autor: tom21 »

Musze jeszcze dwie rzeczy omowic z obowiazku organizatora:
Chris pisze:1. nie dalem ci zgody na umieszczanie moich logow
Log posluzyl mi w tym momencie jako dowod niemoznosci rozegrania swojego pojedynku w turnieju. Turniej jest oficjalny i inni tez spogladaja na jego przebieg - jesli dalbym walkower bez jakiegokolwiek wyjasnienia i bez dowodu, posadzony moglbym zostac o manipulacje lub celowe unikanie gry z danym przeciwnikiem. W tej sytuacji jestem usprawiedliwiony i nie potrzebuje niczyjej zgody na publikacje logu.
Chris pisze:2. pierdole takie granie jak ktos mnie kasuje za to ze ktos nie dal rady
Przy pierwszym twoim walkowerze mieliscie na rozegranie spotkania z 5 dni (do soboty) z mozliwoscia przedluzenia o 1 dzien. Przymknalem oko i zaczekalem do poniedzialku, przy czym sprawdzilem przed podjeciem decyzji czy ktos z waszej pary cokolwiek do mnie zglaszal (GG, PW lub temat z turniejem). Nie otrzymalem zadnego sygnalu z twojej strony, ze wina lezala po stronie przeciwnika. Nie jestem jasnowidzem i jako organizator oceniam cala sytuacje obiektywnie, przy czym nie chodze po graczach i ich nie przepytuje "czemu nie zagrali" lub "kiedy zagraja" - tego typu obowiazki naleza do osob grajacych w rozgrywce i zaden organizator, ktory chce prowadzic rozgrywke "z jajem" nie bedzie latal po wszystkich osobach. Nie ma tu znaczenia czy graczy jest 6, czy 32 - zasady sa takie same. Ponadto powiem tak - walkowery nie sa dobre dla jakiejkolwiek rozgrywki i jako organizator na pewno nie mialem na celu krzywdzenia jakiegokolwiek gracza na eventach, ktore prowadze. Staram sie organizowac eventy "z jajem" i wzamian oczekuje, ze grajace osoby rowniez dostosuja sie do wysokiego poziomu - beda zyc turniejem oraz wyjasniac ewentualne problemy jakie staja na drodze w rozegraniu danego pojedynku.
J.a.r.e.k. pisze:Tom21 masz szacunek ludzi ulicy za te komentarze do wyników. Fajna sprawa i dodaje nie tylko informacji ale i smaku zwłaszcza w przypadku kiedy nie ma repów. Oby tak dalej.
Dzieki. Licze, ze inni gracze sie przelamia i rowniez beda tworzyc krotkie (lub dlugie :P) raporty z rozegranych pojedynkow - zawsze to lepiej wyglada niz suchy wynik. ;)
www.WEOL.org
Winning Eleven 2002 OnLine Center
Awatar użytkownika
Dreamcaster
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 87
Rejestracja: 18-03-2006, 19:48

Re: [3S] Revenge Cup

Post autor: Dreamcaster »

Wrzucam repka w formacie FLV (bez dzwięku ale dobry obraz), trwa 10 minut i warzy 43 MB.

http://www.multiupload.com/C9LSA17QHE
Awatar użytkownika
tom21
Student
Student
Posty: 61
Rejestracja: 05-08-2006, 02:30

Re: [3S] Revenge Cup

Post autor: tom21 »

Sprobowalem z ciekawosci na nowym arclive nagrywanie do formatu FLV i... udalo sie. :)

Ponizej link do mojego pojedynku z WolfBogard'e:

http://www.przeklej.pl/plik/tom21-vs-wo ... 230869q6jo
www.WEOL.org
Winning Eleven 2002 OnLine Center
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: [3S] Revenge Cup

Post autor: bartaaz »

dobra walka,Wolf wyjątkowo w ultra mega super turtle defensywie,jak nigdy :)
SHUN GOKU SATSU A.K.A RAGING DEMON
Awatar użytkownika
tom21
Student
Student
Posty: 61
Rejestracja: 05-08-2006, 02:30

Re: [3S] Revenge Cup

Post autor: tom21 »

Kolejne testy zintegrowanych kodekow z arclive. Tym razem wersja AVI (do sciagniecia + up na YT):

http://www.multiupload.com/QXL4FS5TZ1

<object width="480" height="385"><param name="movie" value=" name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

Samuela nie trzeba juz prosic o nagranie repow Fraps'em. :P
www.WEOL.org
Winning Eleven 2002 OnLine Center
Awatar użytkownika
kolo
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 17-02-2010, 17:04

Re: [3S] Revenge Cup

Post autor: kolo »

Można się jeszcze zapisywać? Sami coś tam mamrotał, że jest grane 3S i jak nie wezmę udziału to mnie zbije.

nick na GGPO - kolo, gg - 6082323

Uwagi: gram raczej tylko na GGPO, ARC Live w życiu nie ruszałem, a na SC ostatnio byłem jak było jeszcze w HTML, a nawet wtedy nie miałem skonfigurowanego bycia hostem (nie chciało mi się i raczej nie będzie mi się chciało teraz).

A i jakby co kontaktować się ze mną via GG, albo samuela, niezbyt często tu zaglądam (aż dziwne że zapamiętałem jak się tu mam logować).
Awatar użytkownika
Dreamcaster
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 87
Rejestracja: 18-03-2006, 19:48

Re: [3S] Revenge Cup

Post autor: Dreamcaster »

Dreamcast-PL (Akuma SAI) vs (Yun SAIII) Pychu
0:3

GGS, gratsy za pierwsze miejsce dla Pycha. Jak zawsze jesteś w dobrej formie. Dobrze że nie wziąłeś Uriena bo byś mnie zmasakrował perfectami ;- ). Wrzucam repka (56 MB) - http://www.multiupload.com/5UG249M7X8
ODPOWIEDZ

Wróć do „Street Fighter Impact Area”