Odpowiedz do tematu
[3S] Revenge Cup
Autor Wiadomość
Chris 
Grand Master

PSN ID: NM_Chris_PL
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 27-10-2010, 23:31   

poki ten szajs nie zostanie wypromowany to pokaz slajdow bedzie codziennoscia z pingami 500

Pychu 
Elite player

P2P Mode: Host & Client
Zagram w: sf3rd, mvc, xmvsf
Wysłany: 28-10-2010, 09:18   

chris Ty pało!!

Aserot 
Support
Shiranui Whirlwind

PSN ID: Aserot
GamerTag: AserotPl
Zagram w: kof 2k2, VF5 (ps3)
Wysłany: 28-10-2010, 14:41   

Aserot ( Ken,Yun ) 2:3 ( Remy,Ryu ) WolfBogard

Bardzo fajny meczyk i gdyby nie panika przy odpalaniu SA3 Ryu mogło by skończyć się inaczej. Wolf powoli wkręca się w 3s tak trzymać stary :) .
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.

Pychu 
Elite player

Zagram w: sf3rd, mvc, xmvsf
Wysłany: 28-10-2010, 22:52   

Pychu (Urien) 3 : 0 (Ryu) Samuel666

fajny meczyk, emocje byly ;)

Chris 
Grand Master

PSN ID: NM_Chris_PL
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 29-10-2010, 01:51   

1. nie dalem ci zgody na umieszczanie moich logow
2. pierdole takie granie jak ktos mnie kasuje za to ze ktos nie dal rady, ehh chuj z tym , gdzie jest krzyz? https://www.youtube.com/watch?v=cCJVaMzXB4E
jazda i chuj

tom21 
Student

P2P Mode: Client only
Wysłany: 03-11-2010, 23:21   

Tom21 (Ibuki SA1) vs (Remy SA1, Ryu SA3, Remy SA2) WolfBogard
3:0

Ponownie mialem okazje zagrac na arclive (nowszej wersji, bo stara juz nie dziala) i gralo sie w miare dobrze. Rywal probowal cos zdzialac Remy'm, ale rundy, ktore byly na styku wygrywalem. Z Ryu natomiast cos nie szlo przeciwnikowi i 3:0 stalo sie faktem.

Dzieki.

-----------------------------

Tom21 (Ibuki SA1) vs (Urien SA3, Akuma SA1, Ken SA3) samuel666
2:3

Tym razem udalo sie wygrac dwa pierwsze sety z Urienem i Akuma. Rywal postanowil wziac Kena. Przed rozpoczeciem trzeciego seta wydawalo sie, ze wyszarpie 3:0, ale przeciwnik obudzil sie i zaczal wyciagac. Comeback sie udal i przegrywam ostatecznie 2:3.

Edit: opisy poprawiony

Dzieki.
Ostatnio zmieniony przez tom21 05-11-2010, 01:12, w całości zmieniany 3 razy  

Dreamcaster 
Master of the Shakers

Wysłany: 04-11-2010, 10:07   

Naprawdę miałem niezłego farta, byłem przekonany że gra się skończy na 3:0. Gdyby nie Ken to na pewno by się tak skończyło. GGS Tom21.

Małe sprostowanie w drugiej walce grałem Akumą :- )

J.a.r.e.k. 
Master

Wysłany: 04-11-2010, 19:05   

Tom21 masz szacunek ludzi ulicy za te komentarze do wyników. Fajna sprawa i dodaje nie tylko informacji ale i smaku zwłaszcza w przypadku kiedy nie ma repów. Oby tak dalej.

tom21 
Student

Wysłany: 04-11-2010, 22:32   

Musze jeszcze dwie rzeczy omowic z obowiazku organizatora:

Chris napisał/a:
1. nie dalem ci zgody na umieszczanie moich logow
Log posluzyl mi w tym momencie jako dowod niemoznosci rozegrania swojego pojedynku w turnieju. Turniej jest oficjalny i inni tez spogladaja na jego przebieg - jesli dalbym walkower bez jakiegokolwiek wyjasnienia i bez dowodu, posadzony moglbym zostac o manipulacje lub celowe unikanie gry z danym przeciwnikiem. W tej sytuacji jestem usprawiedliwiony i nie potrzebuje niczyjej zgody na publikacje logu.

Chris napisał/a:
2. pierdole takie granie jak ktos mnie kasuje za to ze ktos nie dal rady
Przy pierwszym twoim walkowerze mieliscie na rozegranie spotkania z 5 dni (do soboty) z mozliwoscia przedluzenia o 1 dzien. Przymknalem oko i zaczekalem do poniedzialku, przy czym sprawdzilem przed podjeciem decyzji czy ktos z waszej pary cokolwiek do mnie zglaszal (GG, PW lub temat z turniejem). Nie otrzymalem zadnego sygnalu z twojej strony, ze wina lezala po stronie przeciwnika. Nie jestem jasnowidzem i jako organizator oceniam cala sytuacje obiektywnie, przy czym nie chodze po graczach i ich nie przepytuje "czemu nie zagrali" lub "kiedy zagraja" - tego typu obowiazki naleza do osob grajacych w rozgrywce i zaden organizator, ktory chce prowadzic rozgrywke "z jajem" nie bedzie latal po wszystkich osobach. Nie ma tu znaczenia czy graczy jest 6, czy 32 - zasady sa takie same. Ponadto powiem tak - walkowery nie sa dobre dla jakiejkolwiek rozgrywki i jako organizator na pewno nie mialem na celu krzywdzenia jakiegokolwiek gracza na eventach, ktore prowadze. Staram sie organizowac eventy "z jajem" i wzamian oczekuje, ze grajace osoby rowniez dostosuja sie do wysokiego poziomu - beda zyc turniejem oraz wyjasniac ewentualne problemy jakie staja na drodze w rozegraniu danego pojedynku.

J.a.r.e.k. napisał/a:
Tom21 masz szacunek ludzi ulicy za te komentarze do wyników. Fajna sprawa i dodaje nie tylko informacji ale i smaku zwłaszcza w przypadku kiedy nie ma repów. Oby tak dalej.
Dzieki. Licze, ze inni gracze sie przelamia i rowniez beda tworzyc krotkie (lub dlugie :P ) raporty z rozegranych pojedynkow - zawsze to lepiej wyglada niz suchy wynik. ;)

Dreamcaster 
Master of the Shakers

Wysłany: 04-11-2010, 23:34   

Wrzucam repka w formacie FLV (bez dzwięku ale dobry obraz), trwa 10 minut i warzy 43 MB.

http://www.multiupload.com/C9LSA17QHE

tom21 
Student

Wysłany: 05-11-2010, 01:14   

Sprobowalem z ciekawosci na nowym arclive nagrywanie do formatu FLV i... udalo sie. :)

Ponizej link do mojego pojedynku z WolfBogard'e:

http://www.przeklej.pl/pl...lv-00230869q6jo

bartaaz 
Grand Master

PSN ID: brtz86
Zagram w: Street Fighter 3rd strike
Wysłany: 05-11-2010, 01:45   

dobra walka,Wolf wyjątkowo w ultra mega super turtle defensywie,jak nigdy :)

tom21 
Student

Wysłany: 05-11-2010, 02:13   

Kolejne testy zintegrowanych kodekow z arclive. Tym razem wersja AVI (do sciagniecia + up na YT):

http://www.multiupload.com/QXL4FS5TZ1

Samuela nie trzeba juz prosic o nagranie repow Fraps'em. :P

kolo 
Beginner

Wysłany: 05-11-2010, 23:32   

Można się jeszcze zapisywać? Sami coś tam mamrotał, że jest grane 3S i jak nie wezmę udziału to mnie zbije.

nick na GGPO - kolo, gg - 6082323

Uwagi: gram raczej tylko na GGPO, ARC Live w życiu nie ruszałem, a na SC ostatnio byłem jak było jeszcze w HTML, a nawet wtedy nie miałem skonfigurowanego bycia hostem (nie chciało mi się i raczej nie będzie mi się chciało teraz).

A i jakby co kontaktować się ze mną via GG, albo samuela, niezbyt często tu zaglądam (aż dziwne że zapamiętałem jak się tu mam logować).

Dreamcaster 
Master of the Shakers

Wysłany: 09-11-2010, 22:14   

Dreamcast-PL (Akuma SAI) vs (Yun SAIII) Pychu
0:3

GGS, gratsy za pierwsze miejsce dla Pycha. Jak zawsze jesteś w dobrej formie. Dobrze że nie wziąłeś Uriena bo byś mnie zmasakrował perfectami ;- ). Wrzucam repka (56 MB) - http://www.multiupload.com/5UG249M7X8