Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Zulata
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 21-11-2009, 12:53
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Zulata »

Ja z akim miałem dobre połaczenie rzędu 4 i 3.

komandos, tu chodzi o komfort gry. Jeśli ktoś ma połączenie 1, a gra taką postacią jak beak to mało ma do gadania z jego niekończącymi się nóżkami, co raz uderzy low a raz mid. Nie mówię, że grałeś tak cały czas, ale na pewno w dużej mierze ;p. Na lepszym połączeniu jest możliwośc interupta, a na gównianym wszystko wyłapiesz.

Nie wiem natomiast jak granie online, te śmieszne rangi itd można traktować poważnie przy opóźnieniu jakie serwuje nam ta gra na necie. Jednak jeśli Łukasz traktujesz to poważnie, to nie powinieneś tej gry rozgrywać. Ja np zapisałem się na turniej po to aby sprawdzić czy moje połączenie z graczami na " players match " zmieniło się odkąd mam 2 mb, bo zawsze miałem połączenie na 1 bądź dwa , a teraz 3 i 4 ;D, a że mi się udało wyjść z grupy to moje szczęście. Ja tam nigdy nie potraktuje poważnie żadnego matchu online. Np. Z tobą przegrałem 5 -0, ale widziałęm sporo niedociągnięć, chociażby to, że cały cas właściwie atakujesz i mało się bronisz, przez co łatwo cie skontrować, ja tego nie robiłem bo tak jak mówię przy półsekundowym opóźnieniu nie ma czegoś takiego jak schylanie się na reakcję, obrona wolnych lowów, ss, sw itp. możesz się conajwyżej domyślać. Po prostu nim wyegzekwujesz swoją przewagę jaką zyskałeś skutecznie wykonując ss na czyjś wolny cios, to przeciwnik zdąrzy się obronić, gdzie przy graniu offline dostałby tłustego launchera ;D. Jedź na turniej, teraz będzie AoT w styczniu w Łodzi i grając tam bedziesz mógł dopiero stwierdzić jak dobrym graczem jesteś.

PS. Ja najlepsze połączenie miałem z C2oH, bita piąteczka ;).
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Widowmaker.PL »

o tym co warta jest gra online swiadczy obecny top2 niejaki cerko1 i jego poziom gry asuka:D
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Komandos »

Lukasz2309 pisze:Sorki ze tak mnie poniosl,nie powinienem byl grac tej walki na tym poloczeniu,dalem ciala.trudno nastepnym razem bede wiedzial,nie mam pojecia jak komandosowi wychodza te wszystkie sztuczki na tym polaczeniu...,moglem go jedynie podcinac,nic innego nie wchodzilo.dobra wiec ide zajac sie alkoholem i dziewczynami:))
No więc potwierdź walkę, bo nie mogę dodać swojego wyniku z Akim i Mr. Veronem.
komandos, tu chodzi o komfort gry. Jeśli ktoś ma połączenie 1, a gra taką postacią jak beak to mało ma do gadania z jego niekończącymi się nóżkami, co raz uderzy low a raz mid. Nie mówię, że grałeś tak cały czas, ale na pewno w dużej mierze ;p.
Uwierz, że gdybym grał taką taktyką np. z Veronem to dostałbym kontrę albo reversal i po zawodach. Baek to też dobra postać defensywna i z fla omija 90% ciosów, a ja po prostu potrafię to wykorzystać.
Komands, chyba cie zaczyna ponosic troche:] twoje lacze nigdy nie nalezao do najlepszych, wiec sadzenie sie na innych za narzekanie na jego slabosc jest lekka przesda
Jak już pisałem to zależy od konkretnej osoby. Z jednymi połączenie mam perfekt, z innymi nie da się grać.
W nocy faktycznie trochę głupot napisałem, więc sorry jeśli kogoś uraziłem którąś ze swoich wypowiedzi. Zrozumcie tylko, że ja też trochę czasu na tą grę poświęciłem i trochę mnie rusza jak ktoś pisze, że wygrałem jedynie przez lag.
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Widowmaker.PL »

Lukasz2309 pisze:Sorki ze tak mnie poniosl,nie powinienem byl grac tej walki na tym poloczeniu,dalem ciala.trudno nastepnym razem bede wiedzial,nie mam pojecia jak komandosowi wychodza te wszystkie sztuczki na tym polaczeniu...,moglem go jedynie podcinac,nic innego nie wchodzilo.dobra wiec ide zajac sie alkoholem i dziewczynami:))
i to jest zdrowe podejscie zdrowego człowieka:D gratuluje;p
KBB

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: KBB »

Widowmaker.PL pisze:o tym co warta jest gra online swiadczy obecny top2 niejaki cerko1 i jego poziom gry asuka:D
To gracz z naszego forum. :P
Jeszcze trochę i tekkengoda ma (bynajmniej uczciwego).

BTW.
O co te napinki? Boże Narodzenie za niedługo, a honmarowicze się chcą zjeść nawzajem i to o jakieś głupie połączenia.
4fun! :cwaniak:
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Widowmaker.PL »

nie wiem czy uczciwego ale nie bede sie spierac xd powiedz mi co to za tekkengod co nie zna podstawowych juggli swojej postaci i robi na scianie 1+4 bez bounda? o tym ze co 2. jego ruch to rzut to nie bede wspominac xD
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Komandos »

Widowmaker.PL pisze:nie wiem czy uczciwego ale nie bede sie spierac xd powiedz mi co to za tekkengod co nie zna podstawowych juggli swojej postaci i robi na scianie 1+4 bez bounda? o tym ze co 2. jego ruch to rzut to nie bede wspominac xD
Przecież napisał 'bynajmniej' :P
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Tundra »

Aki ja studiuje we wroclawiu i tu mieszkam, i wydawalo mi sie ze Ty tez :D
KBB

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: KBB »

Widowmaker.PL pisze:nie wiem czy uczciwego ale nie bede sie spierac xd powiedz mi co to za tekkengod co nie zna podstawowych juggli swojej postaci i robi na scianie 1+4 bez bounda? o tym ze co 2. jego ruch to rzut to nie bede wspominac xD
Prawdziwi TekkenGodowie są w Korei i Japonii, a ten online to syf, ale skoro granie schematycznie bez juggli i ściany daje mu te rangi, to co w tym jest nieuczciwego? :hyhy:
Awatar użytkownika
Lukasz2309
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 70
Rejestracja: 21-01-2010, 18:13
Lokalizacja: Bytów
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Lukasz2309 »

Zle to rozegrałem,trudo,najważniejsze że pad przetrwał starcie z podłoga:)chciałbym bardzo pojechać na turniej,ale niestety rzadko bywam w Polsce...:(
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Tundra »

Tundra vs Zeliwny 5:4, mielismy mala kontrowersje, bo mielismy dyskuje czy bylo 4:4, czy 5:4 dla zeliwnego, gdy na chwile wyszedlem z gry. Ale Zeliwny zgodzil sie na ostateczna walke i mi sie udalo. Sorry Zeliwny za zamieszanie, troche to glupio wyszlo, bez kitu bylem przekonany ze jest remis. Ale dzieki ze sie zgodziles na roztrzygniecie tego ostateczie. Thx za gre, swietne spary.
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Widowmaker.PL »

KBB pisze:
Widowmaker.PL pisze:nie wiem czy uczciwego ale nie bede sie spierac xd powiedz mi co to za tekkengod co nie zna podstawowych juggli swojej postaci i robi na scianie 1+4 bez bounda? o tym ze co 2. jego ruch to rzut to nie bede wspominac xD
Prawdziwi TekkenGodowie są w Korei i Japonii, a ten online to syf, ale skoro granie schematycznie bez juggli i ściany daje mu te rangi, to co w tym jest nieuczciwego? :hyhy:
to ze mnie to wku**ia:D nie no joke, ale na prawde jest spory delay jak sie z nim gra, nawet na 5 paskach...
Awatar użytkownika
keNzo
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 90
Rejestracja: 01-12-2009, 09:32
Lokalizacja: Spod monopolowego ;)
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: keNzo »

LOL przecież w wawie masz mistrza Di i spółkę
Byłbym wdzięczny jakby ktoś mi dał na nich namiary...gg albo maila...Przyda mi się podrasowanie skilla z debeściakami ^^
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Tundra »

13751412 gg DI, mysle ze Kuba sie nie obrazi ze dalem jego numer;p
KBB

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: KBB »

Widowmaker.PL pisze:
KBB pisze:
Widowmaker.PL pisze:nie wiem czy uczciwego ale nie bede sie spierac xd powiedz mi co to za tekkengod co nie zna podstawowych juggli swojej postaci i robi na scianie 1+4 bez bounda? o tym ze co 2. jego ruch to rzut to nie bede wspominac xD
Prawdziwi TekkenGodowie są w Korei i Japonii, a ten online to syf, ale skoro granie schematycznie bez juggli i ściany daje mu te rangi, to co w tym jest nieuczciwego? :hyhy:
to ze mnie to wku**ia:D nie no joke, ale na prawde jest spory delay jak sie z nim gra, nawet na 5 paskach...
Ja z nim akurat mam świetne połączenie, ale zwykle to on baty dostaje, więc mam podejrzenia, że 3/5 górnego leaderbordu (uczciwego) są strasznymi lamusami. Nie liczę Leoka, Kazuy'i Croatia i Santy'ego.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”