Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!
Autor Wiadomość
MrVeron 
Elite player

PSN ID: MrVeron
Wysłany: 12-11-2010, 21:56   

A idz pan w chooj i popij herbata;] Ten zasrany niedzwiedz to najwiekszy bug tej gry - jest tak wielki, ze..... polowa rzeczy go nie trafia. No i oczywiscie fantastyczny unblock na scianie, ktorego nie omieszkalem zezrec jak nalezy;] Ogolnie to bylo blisko blamazu, ale sie jakos wyratowalem, poniekad oczywiscie;]

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 12-11-2010, 22:20   

Czyli co, banujemy Kumę w następnych turniejach? :P

Widowmaker.PL 
Master

PSN ID: WidowmakerPL
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 13-11-2010, 00:45   

czemu nie moge usunac posta? xD
Ostatnio zmieniony przez Widowmaker.PL 13-11-2010, 13:50, w całości zmieniany 3 razy  

Zulata 
Master of the Shakers

PSN ID: zulata
Wysłany: 13-11-2010, 01:18   

Zulata (Lei ) 5 - 0 Kokolino (Paul)

Komandos 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 13-11-2010, 02:02   

Zulata napisał/a:
Zulata (Lei ) 5 - 0 Kokolino (Paul)

A nie prawda bo to nie Kokolino grał tylko jego wujek :looka:

ZeliwnaPiesc 
Student

PSN ID: ZeliwnaPiesc
Wysłany: 13-11-2010, 13:10   

OK zostali mi nastepujacy panowie: Miaranko i Thundra. Mi pasuje niedziela ok 20, ewentualnie pon i wt mam caly wolne.

Ps. Miaranko zaakceptuj mnie bo prosba caly czas wisi i czeka !

https://www.youtube.com/w...player_embedded

Widowmaker.PL 
Master

PSN ID: WidowmakerPL
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 13-11-2010, 13:49   

WidowmakerPL (asu,leo) 5:0 zielek (bryan), spoko walki, brak problemow z polaczeniem etc.

Tundra 
Master

PSN ID: Inkverin
Wysłany: 13-11-2010, 15:58   

Az tak Wam ta Kuma przeszkadza?:D Zagram z ZeliwnaPiescia i zobaczymy czy taki straszny :) W kazdym razie. nie moge za nic sie dogadac z mat947, pisze kolesiowi jak jest online czy gramy nie odpisuje, w ogole nie mozna sie z nim umowic na granie. Wiec drogi mat947, czy moglbys mi w koncu odpisac kiedy zagramy? Bo 15 zbliza sie nieublaganie.

keNzo 
Master of the Shakers

PSN ID: xK4milLx
Wysłany: 13-11-2010, 15:58   

mi został tylko Aki1986...ale zero kontaktu...:/
Aki...jak czasem czytasz forum to przekazuję Ci, że zostawiłem na PSN kilka PM'ek i pisałem na gg co byś się odezwał... Napisz chociaż "pocałuj mnie w du**e" :)

ZeliwnaPiesc 
Student

Wysłany: 13-11-2010, 16:43   

a tak z innej beczki... czy ma ktos cos w miare dobrego do nagrywania? ja niestety nie posiadam kamery, znaczy sie mam w aparacie cyfrowym ale to chyba hujnia bedzie tak mi sie zdaje. Fajnie by bylo wrzucic fajty po wyjsciu z gropy na YT. Piszcie kto ma to wtedy moze sie bardziej bede staral nie kapic ;D

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 13-11-2010, 17:01   

Miaranko napisał/a:
zaszła pomyłka czy ktoś z organizatorów może poprawić ten wynik.Przypadkiem go potwierdziłem.rOZCHODZI SIĘ o mecz między mną a Szulimwwy-nem gdzie powinno być 5-0 dla mnie a wyświetlało mi 0-0

Ok, wynik poprawiony.

Karate Tradycyjne - Sho Dan

Komandos 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 13-11-2010, 17:07   

Cytat:
a tak z innej beczki... czy ma ktos cos w miare dobrego do nagrywania? ja niestety nie posiadam kamery, znaczy sie mam w aparacie cyfrowym ale to chyba hujnia bedzie tak mi sie zdaje. Fajnie by bylo wrzucic fajty po wyjsciu z gropy na YT. Piszcie kto ma to wtedy moze sie bardziej bede staral nie kapic ;D

Ja bym mógł nagrywać przez kartę tv w kompie, już przy okazji turnieju online w DRke coś takiego robiłem- https://www.youtube.com/watch?v=6m9J13FfElQ . Tylko nie mógłbym taknagrywać swoich walk bo za duże opóźnienie jest. :kwasny: Wyglądałoby to tak, że ktoś by mnie zaprosił jako trzecią osobę do pokoju, a po każdej walce musiałby mi dać kicka i invita znowu.

aki1986 
Master of the Shakers

PSN ID: AKI_WROC_PL
Wysłany: 13-11-2010, 18:07   

keNzo napisał/a:
mi został tylko Aki1986...ale zero kontaktu...:/
Aki...jak czasem czytasz forum to przekazuję Ci, że zostawiłem na PSN kilka PM'ek i pisałem na gg co byś się odezwał... Napisz chociaż "pocałuj mnie w du**e" :)

Aki 5 : 0 Kenzo

ZeliwnaPiesc 
Student

Wysłany: 13-11-2010, 19:04   

Komandos napisał/a:
Cytat:

Ja bym mógł nagrywać przez kartę tv w kompie, już przy okazji turnieju online w DRke coś takiego robiłem- https://www.youtube.com/watch?v=6m9J13FfElQ . Tylko nie mógłbym taknagrywać swoich walk bo za duże opóźnienie jest. :kwasny: Wyglądałoby to tak, że ktoś by mnie zaprosił jako trzecią osobę do pokoju, a po każdej walce musiałby mi dać kicka i invita znowu.

Spoko jest to jakies rozwiazanie tylko jest jeden zasadniczy minus... trza by bylo sie zsynchronizowac we trojke co moze byc trudne :)

keNzo 
Master of the Shakers

PSN ID: xK4milLx
Wysłany: 13-11-2010, 20:08   

aki1986 napisał/a:
Aki 5 : 0 Kenzo

Fajnie że się w końcu odezwałś... Przepraszam że nudziłeś się w walce ale nie mogłem być w pełni dyspozycyjny... Gratulacje i mam nadzieję że jeszcze ze sobą zawalczymy bo lubię wyzwania i takich przeciwników ^^ Pozdrawiam :)