Odpowiedz do tematu
Tibia....xD
Autor Wiadomość
Jo-Jo 
Grand Master
Lone Wolf

Wysłany: 02-06-2006, 13:18   

AnTeK rox ;) .....ja teżkocham jRPG jak nic na świecie ( no może poza SH ;) ) w zasadzie to jestem bardziej kombajnowcem a nie konsolowcem, ale dla jRPG'ów i dla bijatyczek mógłbym się przerzucić na konsolki :P ( FF VII i VIII RULEZ !!! :D ) a co do cRPG'ów......no cóż....sorry, ale są naprawde zbyt zamulające ( próbowałem z Dungeon Siege 2 .......nie wyszło.....próbowałem z Baldur's Gate 1 i 2 ..... teżnie wyszło.....praktycznie każdy cRPG z wyjątkiem Fallouta 1 i 2 i jeszcze Planscape: Torment mnie zanudza na śmierć....no jeszcze Fable, ale to pierwotnie konsolowa gierka, więc tego nie licze :P ) ....

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun

Paul vs Picollo 
Student

Wysłany: 03-07-2006, 11:55   

Tibia jedno slowo LoL to nie gra tylko ... nic. Deatch nie podniecaj się tak ,, ta gra to dla mnie poważna sprawa,, o LOL
Ostatnio zmieniony przez Paul vs Picollo 04-07-2006, 11:22, w całości zmieniany 1 raz  

Ren 
Friend

PSN ID: RenPL
P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 03-07-2006, 12:54   

Kiedyś grałem w tibie (celowo z małej litery :) ) jak maniak. Dzisiaj uważam, że ta gra to tandeta i szkoda na nią czasu. Pewnie grałbym nadal w to gówno, gdyby nie TEKKEN 5 ;) .
Mam sporo postaci na aldorze i bardzo dużo kasy jak na 25 lvl palka (80k + boh itd. + uhmaker) chce ktoś kupić xD? Bardzo żałuję tych wszystkich godzin spędzonych przed kompem.

Jeżeli chodzi o samą tibie to gra się w to nie z uwagi na gameplay, tylko po to, by wbić jak najwyższy poziom (głupie maniactwo). Obecnie nie gram w żadne mmorpg, wole wbijać real skilla w Tekkenie :cool:

Pattrick 
Grand Master

Zagram w: TB, Tekken 7, Skullgirls
Wysłany: 04-07-2006, 14:17   

No dobra wyraże się konkretnie ... tibia jest to tandetny kicz ,który zbija kase na naiwnych ludziach ,którzy myślą że zarobią kase..............Ta Gra przyprawia mnie o dreszcze i nawet o wiele mniejsze gry (w wielkości) np. FFTA są od niej o wiele lepsze . A pozatym tibia jest grą która cholernie wciąga ale wymięka nawet bardzo spokojnie przy CPS1..... Oblivion to przy Tibii boska gra w którą gdyby dało się grać w sieci i gdyby wymagania nie byłyby tak wysokie to by tibia nie miałaby w ogóle graczy .

Polecam grać już w Hellbreatha , Lineage'a ,Ragnaroka , czy Rubies of Eventide , WOW , Diablo 2 zamiast w tibie

Co prawda Hellbreath jest płatny ale wiecie że są serwery polskie np. Helbreath PL.
Ostatnio zmieniony przez Pattrick 25-11-2007, 10:54, w całości zmieniany 1 raz  

Tygrys 
Grafik

Wysłany: 10-07-2006, 19:42   

tibia nie jest dla mnie nawet grą, włączyłem ją na góra pięc minut po czym już nigdy nie zawidniała na moim monitorze. Tibia to jest LOL. Koniec

Ernie 
Beginner

Wysłany: 10-07-2006, 20:06   

Zainstalowale zobaczylem odinstalowałem
to dla mnie gra nudna slaba grafa brak klimatu moze nie jest tandeta ale juz wole o 100 razy mu online ragnarok:) :zawstydzony: i inne rpg niz to juz wole grac w sapera niz w tibie

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 11-07-2006, 17:06   

Byłem w zeszłe wakacje na dwa tygodnie u qmpla który mieszka w Łodzi i on w to gra nałogowo a ja już wcześniej widziałem te g*wno i on mnie zaczął przekonywać, że jeżeli zaczne grać i bede grał tak z tydzien to mi się spodoba, ale niestety (dla niego) nie udało sie mnie przekonać (tym bardziej, że wziełem do niego moje PSOne z FFVIII;]) po prostu w tibie grają lamerzy bez gustu i to jest moje niezmienne zdanie. By zagrali sobie w jakieś porządne RPG (Gothic Rulez) albo MMORPG: World of Warcraft (nie grałem ale jest na 100% lepsze;]) Tibiomaniakom i Dzieciom Neostrady (w 80% jest 2 w 1;]) Mówimy NIE
Ostatnio zmieniony przez Action 05-05-2007, 22:34, w całości zmieniany 1 raz  

Tygrys 
Grafik

Wysłany: 15-09-2006, 11:03   

Teraz nie wypowiem sie na temat tej gry ale na ten topic :
Zamknąć go !!!
:cwaniak: :cwaniak: :cwaniak:

vho 
Grand Master
TcT / Poznań Dojo

Wysłany: 10-02-2007, 22:32   

Krótko: I HATE IT.

Baro 
Elite player

Wysłany: 10-02-2007, 23:58   

Tibia :P Grałem w to :P jakies 2 minuty :P i mnie odrzuciło, ale kumpel ma ponad 90 lvl i sprzedaje konta :) Zarabia spora kase na tym :) Ale mi by sie nie chcialo w takie gowno grac :D

...pRaWdZiWe ZyCiE ZaCzYnA SiE w EkWaDoRzE...

Wawrzyn 
Grand Master

Wysłany: 11-02-2007, 08:07   

Baro^SiTe napisał/a:
Tibia :P Grałem w to :P jakies 2 minuty :P i mnie odrzuciło, ale kumpel ma ponad 90 lvl i sprzedaje konta :) Zarabia spora kase na tym :) Ale mi by sie nie chcialo w takie gowno grac :D

Cale to sprzedawanie postaci to bujda i nie wiem czy wogole sie oplaca - spytaj kumpla ile czasu poswiecil na tworzenie tej postaci i ile pieniedzy wydal na platne konto :chytry:

Frizen 
Grand Master

PSN ID: XFrizenX
Wysłany: 11-02-2007, 09:09   

"Tragiczny finał miała też rozgrywka w „Legend of Mir III”. Pewien Chińczyk zabił kolegę, gdy ten nie chciał oddać mu wirtualnego miecza."
I co wiecej o takich osobach powiedziec :wstyd: A w tibie gralem 1 dzien bo kolega chcial zebym z nim gral ale nie spodobalo mi sie ^^. Dalem 6 lvlowa postac kolegom i ktos tera na niej gra :P

Baro 
Elite player

Wysłany: 11-02-2007, 10:52   

Wawrzyn, on robi tak ze idzie gdzies w jakiejs miejsce i stoi w miejscu tworzy postac ktora leczy i ulecza te robaki a on je napierdala :D I zalonczy kompa tak na cała noc i mu sie robi :D A Konta sa darmowe przeciez....

...pRaWdZiWe ZyCiE ZaCzYnA SiE w EkWaDoRzE...

Wawrzyn 
Grand Master

Wysłany: 11-02-2007, 11:12   

Baro^SiTe napisał/a:
Wawrzyn, on robi tak ze idzie gdzies w jakiejs miejsce i stoi w miejscu tworzy postac ktora leczy i ulecza te robaki a on je napierdala :D I zalonczy kompa tak na cała noc i mu sie robi :D A Konta sa darmowe przeciez....

To o czym mowisz to skilowanie(swoja droga - bezsensowna sprawa, godziny stania w miejscu), ale jezeli chce nabic lvl to musi siedziec przy kompie i grac.Poziomu 90 nie nabijesz na koncie darmowym, mniej wiecej od 40, 45 lvl trzeba miec juz konto platne...

AK 
Grand Master
Dashman

P2P Mode: Client only
Wysłany: 11-02-2007, 17:53   

vho napisał/a:
Krótko: I HATE IT.

zauważyłem że Vho wchodzi na forum raz na jakiś czas,wypowiada sie gdzie sie tylko da(teraz odkopał temat z przed 5 miesiecy) i znowu go nie widać pare miechów i znowu od nowa...
osłabia mnie taki spam osobiście dlatego nie mogłem tego tak pozostawić stąd ten post...
Osobiscie do Vho nic nie mam ale takie zachowanie mnie dobija:P