Odpowiedz do tematu
Art of Tekken 2 - Łódź - 22-23.01.2011
Autor Wiadomość
vho 
Grand Master
TcT / Poznań Dojo

Wysłany: 31-01-2011, 20:39   

Action możesz mi wyjaśnić dlaczego poleciał mój post? Wyraziłem swoją opinię - napisałem tylko "Przesadzasz." odnośnie Twojej opinii na temat słabej jakości audio podcastu. Bo przesadzasz. Jakość jest ok.

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 31-01-2011, 20:57   

Miszczu, jest taka rubryka nawet przy usuwaniu postów by automatycznie rzuciło Ci powodem - "Post nic nie wnoszący do tematu". Że nawet parodie zacytuje:

vho napisał/a:
Przesadzasz.

Teraz spójrz na poprzedni post Komandosa. Jakaś refleksja? Podejrzewam, że nie bardzo Ci się w tym momencie zbiera na jakiekolwiek przemyślenia, więc jedziemy dalej.

W twoim przypadku nawet się wysiliłem i nie używając 'gotowca' opisałem prosto i na temat za co poleciał - za bardzo ambitną powtórkę - dlatego mnie w tym momencie twoja złośliwość rozwala.

Powinieneś dostać +1 za posta powyżej, nie daje Ci go tylko i wyłącznie z powodu przeszłości, bo z Ciebie całkiem fajny chłopek był. Przechodzisz jakieś opóźnione dojrzewanie?

A wracając do jakości. Trafiliście na kogoś, kto słucha wielu podcastów internetowych. Nigdy za to nie miałem styczności z tak słabą jakością techniczna. Mówisz, że jest ok - luz blues. Mówicie, że przesadzam - nie przesadzam, bo sytuacja wygląda dokładnie tak jak ją przedstawiłem. Są szumy, często mowa prezentuje się tak niewyraźnie, że musiałem pewne kwestie powtarzać.

Przynieść grabki czy kończymy z tą piaskownicą?

gascan 
Friend

GamerTag: gasc4n
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 01-02-2011, 00:58   

Przesadzasz Action.

Di 
Grand Master

Wysłany: 01-02-2011, 09:04   

Zgadza się, jakość nie jest najwyższych lotów. Niemniej będziemy nad tym pracować.

vho 
Grand Master
TcT / Poznań Dojo

Wysłany: 01-02-2011, 21:54   

Już parę osób twierdzi, że jakość słaba... nie wiem, jak dla mnie jest ok, nawet na laptopowych głośnikach nie musiałem niczego słuchać dwa razy.

Action - mój post właśnie odnosił się do Twojego edita w poście Komandosa. To nie była powtórka, tylko dalszy ciąg rozmowy i jednocześnie moja opinia na temat Twojej opinii, z którą nie mogę się zgodzić... A tymczasem zostaję posądzony o złośliwość i brak pomyślunku lol.

Ale zapewniam Cię, że nadal jestem całkiem fajny :cool:

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 01-02-2011, 23:02   

Act jakość jest na tyle dobra, że nie ma problemów ze zrozumieniem wypowiadanych słów. Są lekkie szumy, ale nie przeszkadza to w zrozumieniu czegokolwiek, więc pisanie, że jakość jest tragiczna to gruba przesada imo.
Mam porównanie bo słucham kilku podcastów, w tym w języku Szekspira i zdarzało mi się już trafić na materiał dużo gorszej jakości gdzie naprawdę trzeba było czasem przewinąć, bo przez nieczystość dźwięku bądź złe dobranie głośności nie można było czegoś usłyszeć. W podcaście Di absolutnie nie zauważyłem takiego problemu.