KOF 2K2 UM już dostępny na XBLA

SNK to kawał historii w świecie 2D. Takie tytuły jak Garou: MotW, The King of Fighters, czy też Last Blade pozostaną w sercach graczy na wieki. Porozmawiajmy zatem o królach 2D, którymi Shin Nihon Kikaku niewątpliwie są!

Moderatorzy: ModTeam, 2DModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

KOF 2K2 UM już dostępny na XBLA

Post autor: gascan »

Wczoraj zakupiłem. Online jeszcze nie działa bo oficjalna premiera dopiera 3.XI. Przez ten czas można sobie odblokować bossów co jest imo wchuj trudne chyba ze wyczai ktoś łatwy sposób czyli " kim przechodzić endless mode na 1 cios"
7 do oblokowania:

C.Zero Defeat him in Endless mode battle No.63 or in story mode
Geese Defeat him in Endless mode battle No.59
Goenitz Defeat him in Endless mode battle No.60
Igniz Defeat him in Endless mode battle No.65 or in story mode
Krizalid Defeat him in Endless mode battle No.62 or in story mode
Rugal Defeat him in Endless mode battle No.66 or in story mode
Zero Defeat him in Endless mode battle No.64 or in story mode

Geesa i gonitza trza zabić w endless mode reszte można pokonać jak pojawią się jako ostatni bossowie. Co zrobić aby trafić na odpowiedniego bossa na końcu? zabić ostatniego przeciwnika z wrogiego teamu w następujący sposób
C-Zero Defeat the last remaining team opponent character before boss with a regular desperation special move. Requires one stocks.

Igniz Defeat the last remaining team opponent character before boss with a MAX2 desperation special move. Requires two stocks when health is 80%.

Krizalid Defeat the last remaining team opponent character before boss with a normal punch/kick or regular character move.

Rugal Defeat the boss when only one character. If unsuccessful, you can use a regular desperation special to finish the boss with your two last characters.

Zero Defeat the last remaining team opponent character before boss with a DOUBLE stock desperation special move. Requires two stocks.


Punkty MSP na allegro są bardzo tanie, kupiłem 20 tyś MSP za 140zł. Pozdro.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
pablo_g_82
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 27-03-2007, 12:48

Re: KOF 2K2 UM już dostępny na XBLA

Post autor: pablo_g_82 »

Wiem, że jest to stary sposób ale teraz stał się ogólnie dostępny.
Krok pierwszy pobieramy demo MW2 z Xbox Live.
Krok druigi pobieramy gry:
* GAROU MOW
* Metal Slug 3
* Metal Slug XX
* KOF 2K2 UM
Krok trzeci uruchamiamy demo MW2 na przycisku guide button(Znaczek Xbox'a na padzie)I Dajemy Szybkie uruchamianie zmieniamy zakładkę na Ostatnio pobrane i wybieramy jedną z pobranych gier Arcade i gra uruchomi się jako pełna wersja !
Dostępne są osiągnięcia tylko je się dostaje ale się ich nie widzi w GamerTagu ;D
Te gry działaja sprawdzałem osobiscie ale pewnie wiekszosc gier z SNK działa tym sposobem.

gascan musimy sie styknac i popykac w KOF 2K2 UM na xbl mój nick to
pablo g 82 PL
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: KOF 2K2 UM już dostępny na XBLA

Post autor: gascan »

Dodam cię później.

Dobra odblokowałem już wszystkich jest to jednak proste. Endless Mode grałem Maximą i robiłem tylko dół tył ręka czyli Vapor Cannon. Oczywiście wszystko w opcjach na easy i damage na max. W ten sposób doszedłem do Geesa i goenitza i pokonałem ich na luzie poległem po nich na C.Zero ale jego mozna odblokowac w inny sposób.
Omega rugala zabiłem ustawiając w opcjach nieskonczony pasek MAX i robiąc Joem specjala za 3 paski dół przód dół przód dwie ręce całą rundę.

Odblokował mi się w międzyczasie jakiś chargowany robert garcia z ciosami jak guile.
Został mi chyba tylko Nightemare Geese którego się dostaje za przejscie jakiegoś expert challenge ale na razie do challengy nie podchodziłem.
Czekam aż włączą onlajn.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: KOF 2K2 UM już dostępny na XBLA

Post autor: gascan »

M$ zdjął dzisiaj 2k2UM z rynku XBLA. Pewnie wypuszczą 3.XI już z netplayem.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: KOF 2K2 UM już dostępny na XBLA

Post autor: Dumian »

Combo poradniki dla Yashiro, Lin, Vice i Shingo - info.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „SNK”