Takeagift.pl

Trafiają tu tematy stare, zdublowane, łamiące regulamin i wszystkie inne, które nie kwalifikują się do przebywania na forum.

Moderator: ModTeam

Zablokowany
Awatar użytkownika
roy
Elite player
Elite player
Posty: 170
Rejestracja: 12-09-2008, 17:26
Lokalizacja: Pniewy
Ogrywam: Tekken 3 6 TT2, Mortal kombat 9, Crash team racing
Kontakt:

Takeagift.pl

Post autor: roy »

Wiem, że honmaru to nie jest typowo reklamowe forum, ale mam dla was link do ciekawej strony z ciekawymi nagrodami. Jeśli kogoś to zainteresuje to prosiłbym zarejestrować się z tego linku http://www.takeagift.pl/polecam:485088 bo wtedy pomożecie także mi w zbieraniu starsów.

W serwisie takeagift, chodzi o zbieranie punktów z zadań i wymienianiu ich na atrakcyjne nagrody. Zadania polegają na przeczytaniu danego tekstu i zaznaczeniu poprawnej odpowiedzi. System wygrywania nagród to tzw. restock. Obecnie na takeagift restock ma forme lictyacji. Restock odbywa się codziennie i trwa od 5 do 20 minut. Wybieramy sobie nagrode i wypisujemy liczbę starsów(punktów) jakie chcemy na nią przeznaczyć. Nagrody to najczęściej pendriv'a, koszulki, płyty lub głośniki,słuchawki, pady itp. Czasami oczywiście w grę wchodzą poważniejsze nagrody pokroju xbox' 360, ps3,psp,Nintendo DSi, lub telefonów komórkowych itp.

Bardzo polecam ten serwis, można coś wygrać, a taki pendrive 4gb zawsze się przyda ;)
Jeśli kogoś to zainteresuje to prosze zarejestrować się z linku polecającego wymienionego wyżej. Jeśli naruszyłem regulamin forum to sory ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Takeagift.pl

Post autor: eq2D »

"Wiem, że honmaru to nie jest typowo reklamowe forum"

Skoro wiesz, to o co chodzi? Do dupy z nagrodami, gratisami i innymi gównami tego typu. Chcesz coś? Zapracuj na to.

SPAM!
Obrazek
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Takeagift.pl

Post autor: Chris »

po chwili przypomnialem sobie ze nic nie ma za darmo, a w jego przypadku chodzi o profity z nowych osob ktorew by wprowadzil, ŻENADA
Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Takeagift.pl

Post autor: Arucardo_1 »

Osobiście jestem zdania, że za taki spam powinny być warny
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Takeagift.pl

Post autor: eq2D »

Ja dać nie mogę (ciekawe dlaczego...), ale zapewne znajdzie się ktoś kto z chęcią wynagrodzi autora postu za te ogromne starania pozyskania wiary.
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Takeagift.pl

Post autor: Komandos »

Arucardo pisze:Osobiście jestem zdania, że za taki spam powinny być warny
To po co spamujesz?
Chcesz coś? Zapracuj na to.
Dokładnie, łopata do ręki i rowy kopać jak uczciwy człowiek sowiecki :hyhy:
Zablokowany

Wróć do „Kosz”