Sparring partner

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Sparring partner

Post autor: HiKrush »

Dawniej był taki temat na forum PSXExtreme, ale chyba umarł. W każdym razie szukajmy się, bo tylko tak można podnosić skilla.

Szukam graczy z Małopolski, najlepiej okolic Krakowa. Nas jest czworo, z Limanowej:

Ja - Kazek, DJin, Bryan,
Kranken - Bryan,
Wiesiek - Paul, początkujący Law, Lee,
Papryk - King, Lee,
Dziki - Yoshimitsu, Wang.

Gramy głównie w T5, bo nie mamy PS3, ale w T6 też chętnie zagramy. Ja gram nieźle, chociaż kiedyś grałem lepiej, Wiesiek mnie zwykle roznosi, Kranken mi równy. Dziki z Paprykiem dopiero zaczynają, ale Joszo Dzikiego już jest dobry.

Ja gram od czasów T3 i nawet się obijałem po turniejach, raz w Krakowie w DR'a szło mi równo z Killgorem, a Wiesiek tam był na czwartym miejscu.

Dysponujemy samochodem, więc nie ma problemu, żebyśmy podjechali do kogoś na jakieś wspólne granie. Przywieziemy dobrą kawę i czipsy z biedronki;)

W razie chęci pisać na mejla: hikrush [at] gmail [dot] com, bądź na dziadu-dziadu: 8646221 (zwykle jestem na niewidoku, to pisać anyway).

EDIT: Tu się co jakiś czas pojawiają walki nasze: https://www.youtube.com/user/HiKrush
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Sparring partner

Post autor: Widowmaker.PL »

To moze ja tak skromnie dodam, ze poszukuje ludzi z Trojmiasta do pogrania offline w TTT2/T6 (w doa5 i sc5 tez zagram:P). Moje gg: 5054501. Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”