Odpowiedz do tematu
Zderzenie Światów: Twoja Droga, Twój Tekken!
Autor Wiadomość
Lefcio12 
Master of the Shakers

PSN ID: Lefcio
Zagram w: Tekken
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 29-10-2011, 14:47   

tylko ze tamte rozdzialy byly niecaly rok temu napisane i pisales ze do sylwestra mialem nadzieje ze do poprzedniego a nie tego co bedzie. a do sylwestra 2 i pol miesiaca , nie da sie szybciej chociaz jednego rozdzialu? :)

rotherick 
Student

PSN ID: JohnnySpidey
Zagram w: Tekken, MK, God Eater, Invizimals
Wysłany: 15-02-2014, 23:18   

Ludzie... PRZEPRASZAM! Przez ten czas jak nic nie napisałem to trochę wydarzyło się w moim życiu co wpłynęło na to, że przestałem pisać... NA PRAWDĘ PRZEPRASZAM!
Czemu to piszę? Cóż... Nie liczę na jakieś wsparcie ani nic w tym stylu. Wiem, że dałem dupy... Ale... Piszę to do tych ludzi, którzy znają życie i wiedzą jak to czasem bywa... Odzywam się tutaj także ponieważ... W ciągu tych trzech lat mój styl się poprawił, przejrzałem rękopisy i doszedłem do jednego wniosku... Ale ja kijowo pisałem xDD
No ale też nie aż tak skoro tyle osób wzięło się i zaczęło czytać :)
Dlatego też mam informacje... Jestem w trakcie pisanie REMAKE do tego opowiadania :)
Głównie zamierzam poprawić styl, zamknąć niewyjaśnione i zaczęte niepotrzebnie wątki, wyjaśnić parę spraw oraz... Dokończyć pisać tą część, która tak na prawdę jest tylko i wyłącznie wprowadzeniem do całej serii...
Tak, tak! Mój Tekken w całości możecie traktować jak swoisty prolog do książki o bardzo ciekawym tytule i nastawieniem (co zapewne czuje, że może się wam spodobać :] ).
Także gorąco zapraszam i proszę o jeszcze chwilę czasu abym dokończył ostatnie poprawki i...
Mała pomoc by mi się przydała...
Chodzi o polecenie bloga na którym mógłbym dodawać kolejne rozdziały, kolejne książki. Jak ktoś coś zna proszę się odezwać. Będę wdzięczny :)
Pozdrawiam
Rotherick

P.S. Jeśli znacie jakieś fajne ciekawostki na temat postaci z tekkena, jak na przykład Kazuya który kolekcjonuje trampki xD, to także dajcie znać ;)

Chris 
Grand Master

PSN ID: NM_Chris_PL
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 16-02-2014, 19:30   

słyszałem, że na honmaru można dodawać swoja twórczość..
Dumian wie więcej :P

Ren 
Friend

PSN ID: RenPL
P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 17-02-2014, 02:21   

Czekamy na kolejne rozdziały i książki!

August 
Grand Master
King of Hell.

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 18-02-2014, 21:00   

rotherick, Dobrze że odświeżyłeś temat.. przeczytałem pierwsze 3 posty z twoją opowieścią.. Powiedz mi, jesteś jakimś magiem, czy co ? nagle dostałem dziwną wenę, oraz gorączki.. przez nieokreślony czas (2/3h) napisałem dziwne opowiadanie.. Nie wiem czy dobre, czy złe. nie kontaktowałem z nikim w trakcie pisania tego. Wiem jedno, jest masa ortografów i błędów interpunkcyjnych :P Mogę je tu opublikować ??

Tak w ogóle.. To witam. Dawno Tu nie witałem :)

mg1987 
Support

Zagram w: Jestem otwarty na propozycje
Wysłany: 18-02-2014, 22:11   

August napisał/a:
rotherick, Dobrze że odświeżyłeś temat.. przeczytałem pierwsze 3 posty z twoją opowieścią.. Powiedz mi, jesteś jakimś magiem, czy co ? nagle dostałem dziwną wenę, oraz gorączki.. przez nieokreślony czas (2/3h) napisałem dziwne opowiadanie.. Nie wiem czy dobre, czy złe. nie kontaktowałem z nikim w trakcie pisania tego. Wiem jedno, jest masa ortografów i błędów interpunkcyjnych :P Mogę je tu opublikować ??

Tak w ogóle.. To witam. Dawno Tu nie witałem :)

Publikować możesz, ewentualnie zrób na to oddzielny temat. Na błędy masz autokorektę (czy to w wordzie, czy firefoxie), ale i tak bym sugerował samodzielnie wyłapać literówki (takie ćwiczenie).

rotherick 
Student

Wysłany: 18-02-2014, 22:15   

August, wiesz że podobnie stwierdzili moi kumple? Mam na myśli takich, którzy nigdy w życiu by nic nie przeczytali, ewentualnie lektury szkole bo to mus... A dzięki mnie jak to jeden z nich stwierdził... Książki mogą być zajebiste.
Jak chcesz to tutaj wrzuć, zobaczymy co tam ugotowałeś. Zaznaczam, że moje opowiadanie ma 3 lata więc... Teraz je poprawiam, mając dystans do niego. Fakt, dojdzie kilka nowości i ciekawostek :D Wyjaśnię też kilka spraw, które były zaczęte i... Zmieniam tytuł opowiadania... Bo hmm... To już przestało nim być w chwili kiedy nabrało takiej ilości kartek xD
Nowy tytuł: "Dimensions Clash: Your Way... Your Tekken..." w wolnym tłumaczeniu "Zderzenie Światów: Twoja Droga... Twój Tekken..." - Co jest równo znaczne z tym, że serie jaką będę pisał to właśnie będzie potocznie zwane przeze mnie i brata "DC" :D
mg1987, jak chce to niech tutaj wrzuci bo od następnego tygodnia będzie mała rewolucja jak wszystko pójdzie zgodnie z planem ;) I fakt... U mnie literówek aż tylu nie ma co po prostu powtórzenia T_T boże... Serio wtedy gorzej pisałem ale lepiej niż ludzie, których znałem :D
P.S. ta osoba występuje także w opowiadaniu :P
@Edit@
Wielkie dzięki Dumian :D
Ostatnio zmieniony przez rotherick 20-02-2014, 20:14, w całości zmieniany 1 raz  

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 20-02-2014, 20:04   

Wydzieliłem opowiadanie Augusta do oddzielnego tematu: https://www.honmaru.pl/forum/viewtopic.php?t=3625
Kaillera P2P Client

rotherick 
Student

Wysłany: 28-02-2014, 14:07   

Premiera na stronie głównej się odbyła więc... Koniec opierdolingu i czas na zapierdoling xD A tak szczerze to ruszam pełną parą.
Radzę looknąć na pierwszą stronę tematu >klik<

rotherick 
Student

Wysłany: 27-03-2014, 12:17   

Kolejne rozdziały się już pojawiają. I zasada jest prosta by kogoś nie zanudzić :D
Jeden rozdział na tydzień ;)
Fakt w poprzednim tygodniu wypadł gdyż PYRKON :D Sorki ale miałem małe problemy w związku z tym wydarzeniem :P
W tym tygodniu pojawi się kolejny rozdział :D

rotherick 
Student

Wysłany: 05-04-2014, 19:05   

Rozdziały leżą w szkicowniku i czekają na akceptacje, więc możecie oczekiwać, że w niedługim czasie zostaną opublikowane :D

rotherick 
Student

Wysłany: 14-04-2014, 13:40   

W czasie oczekiwania na kolejny chapter zapraszam do obejrzenia tego odcinka 'Ziomka 2' :D
https://www.youtube.com/watch?v=5SKK8n2ZkpI