Telefon Xiaomi z kartą Citi Simplicity

Odpowiedz do tematu
Popularność gry przez internet na emulatorze ePSXe.

Czy przed trafieniem na Honmaru znana Ci była możliwości gry online na emulatorze ePSXe?
Tak, miałem okazję już zagrać.
32%
 32%  [ 9 ]
Tak, ale nigdy nie miałem okazji wypróbować tego w praktyce.
17%
 17%  [ 5 ]
Nie.
50%
 50%  [ 14 ]
Głosowań: 28
Wszystkich Głosów: 28

Autor Wiadomość
Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 21-02-2006, 18:38   Popularność gry przez internet na emulatorze ePSXe.

Oddajcie swój głos w ankiecie, ewentualnie rozwińcie odpowiedź.
Kaillera P2P Client
Ostatnio zmieniony przez Dumian 29-03-2006, 13:34, w całości zmieniany 2 razy  

Gość
Gość
Wysłany: 24-02-2006, 20:27   

IMO gra w T3 przez internet jest niepopularna. Szkoda, ale tak właśnie jest. :/ I nie ma co patrzeć na listę graczy, bo większość z nich gra od święta... Dla mnie popularność oznacza możliwość wbicia się w każdej chwili na jakiś poświęcony(e) T3 serer(y) na meczyk z kimś konkretnym, a nie czekanie ciągłe na pozapychanych przez grających w inne gry serwerach aż ktoś raczy się pojawić...

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 24-02-2006, 22:54   

Scena Tekken Online nie rozwija się w jakimś zawrotnym tempie ale stopniowo i konsekwentnie - coraz więcej osób przybywa i interesuje się rozgrywką online za pomocą ePSXe. Poza tym 'stara' ekipa nie próżnuje i bardzo chętnie gra gdy tylko nadarzy się ku temu okazja. Trzeba po prostu wiedzieć do kogo zagadać ;)

Cytat:
Dla mnie popularność oznacza możliwość wbicia się w każdej chwili na jakiś poświęcony(e) T3 serer(y) na meczyk z kimś konkretnym

Wystarczy wcześniej umówić się z kimś na gg. Większość tak właśnie robi i jeśli już trafisz na kogoś grającego w Tekkena to najcześciej ma kogoś do gry ;>

Trochę racji w tym jest, jednak wszystko wymaga czasu. Projekt Tekken Online stawia dopiero pierwsze kroki i jest stosunkowo 'nowy'.

Dopiero co strona pojawiła się w necie a już ludzie wymagają aby miała oszałamiającą popularność a gracze żeby napraszali się drzwiami i oknami oraz napierali z każdej strony ;P
Kaillera P2P Client

Magus 
Student

Wysłany: 25-02-2006, 00:30   

Jak dla mnie ze znalezieniem kogoś do gry nie ma najmniejszego problemu właśnie dzięki temu forum. A tym bardziej teraz, kiedy jest prosta lista graczy z numerami GG. Wystarczy że do kogoś zagadasz a na 99% z nim pograsz.

Kukis 
Master of the Shakers

Wysłany: 03-04-2006, 01:25   

Ja wiedzialem ze na ePSXe mozna grac w sieci ale nie wyobrazalem sobie tego w sensie znalezienia kogos do gry ustawienia itp. no i wczesniej nie bylo takiej strony jak ta ktora daje kompatybilne;] ustawienia i są tu ludzie co graja(kontakt z nimi)

Wczesniej bylo to napewno trudniejsze, znalezienie kogos kto gra, ma taką samą wersje t3 itp... :)

ChUmB@ 
Elite player

Wysłany: 03-04-2006, 09:08   

Ja nigdy bym nie przypuszczał że w T3 popykam sobie przez neta... a tu Zonk xD a co do znalezenia sobie spar-partnera to przeciez jest forum - są nr graczy, wbijciee sobie ich nr na gg i jak będą to pytajcie... ja problemu nie widze...:)

Dismaster 
Grand Master

Wysłany: 06-06-2006, 13:01   

Tak naprawde www.honmaru.xt.pl uswiadomilo mnie w wielu ciekawych rzeczach glownie psx po sieci no i oczywiscie TK3 i za to bardzo bardzo dziekuje :padam:

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 06-06-2006, 19:23   

Ja już wcześniej grałem po sieci (lokalnej) na ePSXe (i nie tylko), tyle że nie w Tekkena bo nie chciała się synchronizacja utrzymać (wtedy jeszcze nie wiedziałem, że najlepiej grać bez dźwięku :P ), a w THPS (chyba druga część).

Karate Tradycyjne - Sho Dan

Paul vs Picollo 
Student

Wysłany: 13-06-2006, 18:48   

Dzieki tej stronie dowiedzialem sie pierwszy raz o czyms takim. Fajnie jest rozegrac pre walk na swoim kopmie nie wychodzac z domu i zmierzyc sie na jakis turniejach i sprawdzic swoje umiejetnosci