Popularność gry przez internet na emulatorze ePSXe.

Dyskusje, sparing partner, emulacja, emulatory, a także wszystko na temat pojedynków sieciowych za pośrednictwem Kaillery.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ

Czy przed trafieniem na Honmaru znana Ci była możliwości gry online na emulatorze ePSXe?

Tak, miałem okazję już zagrać.
9
32%
Tak, ale nigdy nie miałem okazji wypróbować tego w praktyce.
5
18%
Nie.
14
50%
 
Liczba głosów: 28

Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2944
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Popularność gry przez internet na emulatorze ePSXe.

Post autor: Dumian »

Oddajcie swój głos w ankiecie, ewentualnie rozwińcie odpowiedź.
Ostatnio zmieniony 29-03-2006, 12:34 przez Dumian, łącznie zmieniany 2 razy.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Gość

Re: Popularność gry przez internet na emulatorze ePSXe.

Post autor: Gość »

IMO gra w T3 przez internet jest niepopularna. Szkoda, ale tak właśnie jest. :/ I nie ma co patrzeć na listę graczy, bo większość z nich gra od święta... Dla mnie popularność oznacza możliwość wbicia się w każdej chwili na jakiś poświęcony(e) T3 serer(y) na meczyk z kimś konkretnym, a nie czekanie ciągłe na pozapychanych przez grających w inne gry serwerach aż ktoś raczy się pojawić...
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2944
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Popularność gry przez internet na emulatorze ePSXe.

Post autor: Dumian »

Scena Tekken Online nie rozwija się w jakimś zawrotnym tempie ale stopniowo i konsekwentnie - coraz więcej osób przybywa i interesuje się rozgrywką online za pomocą ePSXe. Poza tym 'stara' ekipa nie próżnuje i bardzo chętnie gra gdy tylko nadarzy się ku temu okazja. Trzeba po prostu wiedzieć do kogo zagadać ;)
Dla mnie popularność oznacza możliwość wbicia się w każdej chwili na jakiś poświęcony(e) T3 serer(y) na meczyk z kimś konkretnym
Wystarczy wcześniej umówić się z kimś na gg. Większość tak właśnie robi i jeśli już trafisz na kogoś grającego w Tekkena to najcześciej ma kogoś do gry ;>

Trochę racji w tym jest, jednak wszystko wymaga czasu. Projekt Tekken Online stawia dopiero pierwsze kroki i jest stosunkowo 'nowy'.

Dopiero co strona pojawiła się w necie a już ludzie wymagają aby miała oszałamiającą popularność a gracze żeby napraszali się drzwiami i oknami oraz napierali z każdej strony ;P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Magus
Student
Student
Posty: 43
Rejestracja: 21-02-2006, 22:50
Lokalizacja: Zeal Kingdom

Re: Popularność gry przez internet na emulatorze ePSXe.

Post autor: Magus »

Jak dla mnie ze znalezieniem kogoś do gry nie ma najmniejszego problemu właśnie dzięki temu forum. A tym bardziej teraz, kiedy jest prosta lista graczy z numerami GG. Wystarczy że do kogoś zagadasz a na 99% z nim pograsz.
Och, gdyby tak wszyscy ludzie // Mogli przeżyć, taki jeden dzień // Gdy wolność wszystkich, wszystkich zbudzi // I powie - idźcie tańczyć, to nie sen
Dżem - Sen o Victorii
Awatar użytkownika
Kukis
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 25-02-2006, 20:58

Re: Popularność gry przez internet na emulatorze ePSXe.

Post autor: Kukis »

Ja wiedzialem ze na ePSXe mozna grac w sieci ale nie wyobrazalem sobie tego w sensie znalezienia kogos do gry ustawienia itp. no i wczesniej nie bylo takiej strony jak ta ktora daje kompatybilne;] ustawienia i są tu ludzie co graja(kontakt z nimi)

Wczesniej bylo to napewno trudniejsze, znalezienie kogos kto gra, ma taką samą wersje t3 itp... :)
Awatar użytkownika
ChUmB@
Elite player
Elite player
Posty: 142
Rejestracja: 02-04-2006, 22:31
Lokalizacja: Bielsko

Re: Popularność gry przez internet na emulatorze ePSXe.

Post autor: ChUmB@ »

Ja nigdy bym nie przypuszczał że w T3 popykam sobie przez neta... a tu Zonk xD a co do znalezenia sobie spar-partnera to przeciez jest forum - są nr graczy, wbijciee sobie ich nr na gg i jak będą to pytajcie... ja problemu nie widze...:)
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Popularność gry przez internet na emulatorze ePSXe.

Post autor: Dismaster »

Tak naprawde www.honmaru.xt.pl uswiadomilo mnie w wielu ciekawych rzeczach glownie psx po sieci no i oczywiscie TK3 i za to bardzo bardzo dziekuje :padam:
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Popularność gry przez internet na emulatorze ePSXe.

Post autor: SubZero »

Ja już wcześniej grałem po sieci (lokalnej) na ePSXe (i nie tylko), tyle że nie w Tekkena bo nie chciała się synchronizacja utrzymać (wtedy jeszcze nie wiedziałem, że najlepiej grać bez dźwięku :P ), a w THPS (chyba druga część).
Awatar użytkownika
Paul vs Picollo
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 12-06-2006, 14:01
Lokalizacja: Planeta Namec

Re: Popularność gry przez internet na emulatorze ePSXe.

Post autor: Paul vs Picollo »

Dzieki tej stronie dowiedzialem sie pierwszy raz o czyms takim. Fajnie jest rozegrac pre walk na swoim kopmie nie wychodzac z domu i zmierzyc sie na jakis turniejach i sprawdzic swoje umiejetnosci
PROSTO z Mokotowa razem z dzieciakami dążymy to lepszego jutra choc to praca żmudna wiem że nam się to opłaci każdy ziom bogaci sie w nowe doświadczenia do uslyszenia elo powodzenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Emulacja & Kaillera Center”