Mortal Kombat Mythologies Cup

Dział poświęcony rozgrywkom online we wszystkie odsłony Smoczej Serii, poczynając od klasyki 2D, m.in. Mortal Kombat II i Ultimate Mortal Kombat 3, a na Mortal Kombat na PlayStation 3 i Xbox 360 kończąc.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ

Czy jesteście za zbanowaniem bossów w turnieju MKT?

tak
36
84%
nie
7
16%
 
Liczba głosów: 43

Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Adept »

Jasny gwint. Nie ma co się pod koniec turnieju wyłamywać. Ludzie, tak dobrze nam szło! No bez przesady. Za miesiąc Turniej na żywo, nam zostało dwie gry w Honmarowym... Trochę przesadzili Vert z WolfBogardem, ale nikt nie zaprzeczy i wyniki mówią same za siebie jak jest. Może nie powinni tak gadać o finale, ale ja wiem, że to żarty były. I mi czasami uda się Wolfa zmasakrować w MK :) Kwestia MKT i MK4 pozostaje otwarta. Mnie zawsze denerwowało jak Dobry mi mówił "Choć zagrajmy, nie będzie bolało", ale poznałem go i wiem, że to zawsze są teksty z przymrużeniem oka. Tak samo poznałem WolfBogarda i wiem, że nie miał na celu obrazę poziomu innych graczy. Po prostu takie są jego żarty :) Wyluzujcie :)

Vert, WolfBogard, Doink, ja Was naprawdę proszę. Weźcie wstrzymajcie się do Krakowa z wojnami ;)
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: WolfBogard »

Czlowieku co ty dzis lewa noga wstales - kobieta Ci nie dala czy co...
Nikt tu nkogo nie obrazal. Starle chlopy z nas a ty zachowujesz sie jak oburzony na rodzicow nastolatek. Nie ma co sie sadzic i z niczego rezygnowac. W finale beda Ci ktorzy beda grac najlepiej i tyle. To nie ma znaczenia - nie gramy tu o pierwsze miejsce, gramy zeby grac poniewaz kazdy z nas ma sympatje/pasje do Mortala. Gramy uczymy sie grajac ze soba i mamy z tego przyjemnosc i satysfakcje. Jesli nie chcesz byc czescia tego tylko dlatego, ze gostek powiedzal, ze bedzie gral ze mna w finale to....lepiej na tym zakoncze swojego posta. Wez czlowieku napij sie browca zagraj z kims sparing i Ci przejdzie.
Pozdrawiam all!
Obrazek
Awatar użytkownika
hauwa
Elite player
Elite player
Posty: 105
Rejestracja: 23-12-2010, 14:01
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: hauwa »

hmm jak dobrze znam doinka to obawiam się że to co napisał nie było żartem i naprawdę nie zagra. Ja nie odczytałem tego tak negatywnie jak doink ale na pewno coś w tym jest. Mam tylko nadzieje że po kilku(kilkunastu) piwach zmieni zdanie i na pełnej kur.... rozjedzie wszystkich.
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: WolfBogard »

Wez z nim pogadaj Hauwa...sprawia niesmak i przykrosc niektorym tutaj (bez pedalskich mysli) tyle ze soba wszyscy gramy i jest fajnie i chcemy zeby tak bylo...
Obrazek
Vert
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 30-01-2007, 16:49

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Vert »

Wtf? Już kompletnie wam się dupach poprzewracało?! Nie rozumiem całego zamieszania. Ok, skoro, nie znacie się na żartach, to nie będę w ogóle się odzywał.
Co do całej postawy Doinka, to grałem z nim parę razy, gadaliśmy kilkukrotnie i wydawało mi się, że ma większe poczucie humoru, jak i dystans do całego grania, widocznie się myliłem...

Powtarzam po raz kolejny - to był ŻART!

Więcej mi się nie chce komentować, bo cała sytuacja jest śmiechu warta.

Btw. kilka ładnych stron temu Wolf również pisał, iż ma nadzieje, że spotkamy się w finale. Wtedy to nikomu nie przeszkadzało?
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Dumian »

Bez jaj ludzie, gramy nie marudzimy, przyjdzie czas, że i liderzy poznają smak porażki - ba, tym razem ja zamierzam być w finale (żart;), póki co są faworytami i takie ich prawo, to przede wszystkim gra 4 fun, nie ma co brać wszystkiego na poważnie i tak serio do tego podchodzić;].
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Doink
Elite player
Elite player
Posty: 152
Rejestracja: 25-12-2010, 13:12
Ogrywam: Mortal Kombat 1,2,3 UMK3 Fatal Fury

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Doink »

Co turniej czytałem takie teksty , aż w końcu nie wytrzymałem. Nie lubię strasznie napiania się , a to że wycofuję się z turnieju nie oznacza że przestaję grać.Zawsze jeżeli ktoś ma ochotę na sparring może ze mną zagrać.

Powodzenia wszystkim w zmaganiach :).
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: KRELIAN »

Ja na początku myślałem, że Doink sobie robi bekowego focha, a tu jednak taki motyw wyszedł. W necie czasem tak bywa, że ciężko zrozumieć przesłanie ludzi (zwłaszcza jak żartują w swój specyficzny dla siebie sposób a nie znacie ich w realu) więc najlepiej mieć do tego większy dystans. Niebawem będzie zresztą okazja spotkania w Krakowie więc po tym na pewno wszelkie spięcia powinny zniknąć.

Póki co nikogo nie wykreślam, jeszcze jest czas na ochłonięcie.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Dobry
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 05-05-2009, 12:45
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Dobry »

Co to za spiny? Kilka dni mnie nie było i się jedziecie :) Powiem tak. Zagramy kiedyś na żywo to będzie sprawiedliwy wyrok. Mnie umknął MK3U i niestety nie zagrałem. Może ktoś z Was wybiera się na turniej nowego MK do Wawy? Ja jadę.
LUBIĘ PLACKI! WSZYSTKIE
Awatar użytkownika
Dobry
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 05-05-2009, 12:45
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Dobry »

Kiedy start turnieju w MK T?
LUBIĘ PLACKI! WSZYSTKIE
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: KRELIAN »

Jutro po godzinie 16.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: WolfBogard »

Panowie, ja z dniem jutrzejszym nie bede mial wlasnego laptopa wiec moze byc ciezko z dostepnoscia - prosze o wyrozumialosc. Chcialbym z tego wzgledu dzis rozegrac pojedynki grupowe z uczestnikami. Generalnie od rozpoczecia do godziny 22:00 bede dostepny.
Obrazek
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: WolfBogard »

Kto tu sie opierdala, gdzie te grupy...;]
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: KRELIAN »

Poszły na wódkę ... ale już wróciły ;].

Grupy - bezpośredni link

Czas na rozegranie walk grupowych ustalam do 17 marca do godziny 23:59.

Przypominam że w turnieju MKT zbanowane są następujące postaci: Rain, Noob Saibot, Goro, Kintaro, Motaro oraz Shao Kahn. Nie można również zamieniać się w którąś z wymienionych postaci grając Shang Tsungiem.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Dumian »

Na początek podaję link gdzie najlepiej wrzucać powtórki - tam też jest repek z poniższej walki.

(Ermac, Sindel, Human Smoke) Dumian 2 : 5 WolfBogard (Jax, Human Smoke, Raiden, Nightwolf)

Pierwszy mecz na przetarcie szlaków, tym razem warunki nawet dopisały, tylko kilka razy mocniej ścięło. Ogólnie dobre walki, standardowo wiele razy na żyletkach, trochę chaotycznie zagrałem z początku, gra chodzi szybciej niż UMK3 co wymaga przyzwyczajenia. Gratulacje i lecimy dalej.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mortal Kombat - Test Your Might!”