Mortal Kombat Mythologies Cup

Dział poświęcony rozgrywkom online we wszystkie odsłony Smoczej Serii, poczynając od klasyki 2D, m.in. Mortal Kombat II i Ultimate Mortal Kombat 3, a na Mortal Kombat na PlayStation 3 i Xbox 360 kończąc.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ

Czy jesteście za zbanowaniem bossów w turnieju MKT?

tak
36
84%
nie
7
16%
 
Liczba głosów: 43

Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: WolfBogard »

Ja rowniez dziekuje i do powodzenia w dalszych walkach...i do zo!
Obrazek
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: TeeVar »

TeeVar (scorpion, cyrax) vs WolfBogard (jax, nightwolf, kung lao) 1-5

Gra malo przyjemna, jeden desynch a ostatnia walka to same slajdy. Trudno powiedziec gdzie jest wina.
Ostatnio zmieniony 11-03-2011, 10:07 przez TeeVar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: WolfBogard »

Po pierwsze to Kung Lao a po drugie to wina najprawdopodobniej jest po stronie slabego uploadu u Ciebie...
Panowie chcialbym dzis rozegrac walki do godziny 13:00 jako, ze pozniej sprzedaje swojego laptopa i bedzie mi ciezko...
Obrazek
Awatar użytkownika
psycho4rent
Grand Master
Grand Master
Posty: 318
Rejestracja: 06-10-2008, 07:26
Lokalizacja: Z nienacka.
Ogrywam: UMK3

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: psycho4rent »

KRELIAN pisze:Przypominam że w turnieju MKT zbanowane są następujące postaci: Rain, Noob Saibot
fajnie ze omówiliście cokolwiek z innymi graczami... ;/
[center]Obrazek

Mame Tutorial | Umk3 combo faq
Kto gra w umk3 na p2p?[/center]
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Martins »

Ladies and Gentleman! Dzisiaj około 12stej (czasu polskiego) miało miejsce epickie starcie w PORTAL KOMNAT TRILOGY pomiędzy dwoma spragnionymi świeżej krwi fajterami. Pojedynek do czasu odkrycia potęgi "chińskiego wślizgu Lin-Kuei" (w wersji klasycznej) bywał miejscami parszywie jednostronny. Na początku Klasyczny Sub oraz Ermac nie wytrzymali potęgi mechanicznych pięści afroamerykanina o imieniu Jax. Potem magia (najokrutniejszego z okrutnych) czarnoksiężnika Shang Tsunga, zwyciężyła w starciu z umiejętnościami mniacha o tajemniczo brzmiącym imieniu Kung Lao. Następnie doszło do "osobistych wycieczek" w szeregach mnichów z Shaolinu. Liu oraz Kung starli się w śmiertelnym pojedynku, z którego zwycięsko wyszedł operator niosącego śmierć nakrycia głowy. Pojedynek między spróchniałą Sindel a szamanem Nightwolfem rozwijał się naprawdę niesamowicie. Przy wyniku 1-1 w rundach ( po jednym Flawless Victory po obu stronach!) doszło do najazdu Shao Kahna na Earthrealm i niestety wyjebało nas z kapci. Po wznowieniu tej (o dziwo) zaciętej rywalizacji Sindel ponownie zapragnęła coś ugrać - tym razem podejmując wyzwanie (z tego co pamiętam) Mechanicznego Jacksona. Niestety jej ambicje zdecydowanie przerosły możliwości i poległa po konkretnym pogromie. Kiedy już wszystko wydawało się być jasne a ciała poległych zostały posprzątane, na horyzoncie pojawił się On - jedyny i niepowtarzalny, najbardziej klasyczny z klasycznych... CLASSIC SUB-ZERO! Po wcześniejszych niepowodzeniach zaszył się w jednym z chińskich lasów, gdzie bardzo ciężko trenował tajemniczą technikę, która według jednej z miejscowych legend, miała mu zapewnić dozgonny szacun wśród wszystkich szanujących się fajterów świata. Tą tajemną, nieznaną nikomu techniką był....SLIDE. I powrócił...P zaciętych starciach padali kolejno: Ermac, Jax, oraz Kunglao. Kolejne Starcie, które miało przypieczętować los świata z Człowiekiem w Żelaznej Masce ,po raz wtóry zostało przerwane przez bojówki Shao. Niestety oddziałom Kahna udało się ubić przeciwnika Suba. Na horyzoncie została już tylko jedna nadzieja dla ludzkości - ostatni Mohikanin, wspierany przez duchy przodków oraz siły matki natury ostatecznie uwolnił świat od zemsty ZAMRAŻACZA! A imię jego było czczone po wsze czasy...

WolfBogard (Jax, KungLao, Nightwolf, Ermac, Kabal) 5:4 Martins (Classic Sub, Ermac, Shang, Liu, Sindel) GGS!!!

P.S. W dwóch rundach nieco przycieło ale ogolnie warunki niezłe.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: WolfBogard »

Wow, Am impressed! nie wiedzalem, ze c ciebie taki poeta :D lepiej bym pewnie tego nie ubral z literki. Powinienes zmienic ksywe na IcySlide :D
Gdybym nie zaczol grac racionalnie i wziol sie w garsc to pewnie bym polegl - miales szanse kolego, na nastepny raz wymysl cos nowego - this wont work anymore!
Pozdrawiam All,
Obrazek
Awatar użytkownika
hauwa
Elite player
Elite player
Posty: 105
Rejestracja: 23-12-2010, 14:01
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: hauwa »

hauwa 1 - 5 Vert. Nie mam takiego daru jak martins wiec zapraszam tych którzy chcą wiedzieć co się działo w tym pojedynku do obejrzenia repka :P

http://chomikuj.pl/Honmaru/Replays/MKT+Mythologies+Cup
Vert
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 30-01-2007, 16:49

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Vert »

No ladnie, Wolf prawie dostał w dupsko, mi też wcale lekko z hauwą nie było. Czuje, że turniej w MKT może mieć całkiem ciekawy przebieg. Jednak 30% do szybkości gry dużo daje ;)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Dumian »

(Ermac, Human Smoke) Dumian 5 : 0 Martins (Classic Sub-Zero, Shang Tsung, Liu Kang)

(Ermac, Sindel, Nightwolf) Dumian 5 : 0 Dobry (Scorpion, Classic Sub-Zero, Sub-Zero, Mileena)

Ja też niestety bez kwiecistego opisu, a jedynie skromne linki do repków;). Dzięki za grę.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Martins »

Dumian pisze:(Ermac, Human Smoke) Dumian 5 : 0 Martins (Classic Sub-Zero, Shang Tsung, Liu Kang)
Po chwilowej euforii, zostałem w brutalny sposób sprowadzony na ziemię. Ależ to życie bywa okrutne... :P
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Dumian »

(Ermac, Sub-Zero, Reptile, Kabal, Classic Sub-Zero) Dumian 5 : 0 TeeVar (Scorpion, Cyrax)

Bardzo dobre warunki, fajnie się grało, pierwsza walka testowa, a replay tam gdzie zawsze;).
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: SubZero »

Gr.A
Vert (Kabal, Ermac, Scorp, Classic Kung, Sonya) 5:0 (Classic Sub, Sub) SubZero

Szybki mecz, bez złudzeń, warunki całkiem spoko.
Repek
Awatar użytkownika
psycho4rent
Grand Master
Grand Master
Posty: 318
Rejestracja: 06-10-2008, 07:26
Lokalizacja: Z nienacka.
Ogrywam: UMK3

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: psycho4rent »

Nie będę owijał w bawełnę ale ja nie zamierzam grać w takim turku gdzie banuje się postacie bez podania konstruktywnego wyjaśnienia dlaczego. Ja myślę, że trzeba grać w grę taka, jaką ją Midway stworzyło. Boicie się tego, że przyjdzie ktoś lepszy od was i wygra tymi postaciami turka? Mi się wydaje, że to głupie i całkiem zakrawające na ignorancję myślenie, bo jeżeli ktoś ma choć trochę oleju w głowie to będzie robił wszystko, aby nie dopuścić do infinite combo. A jeżeli jest inaczej, to wasza strata, bo ja uważam, że "gra się tak jak przeciwnik pozwala".

Pozdro! ;)
[center]Obrazek

Mame Tutorial | Umk3 combo faq
Kto gra w umk3 na p2p?[/center]
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: SubZero »

Gr. A
hauwa (Classic Sub, Sub) 5:0 (Sub, Classic Sub) SubZero

Dobry mirror nie jest zły, chociaż nie jestem z siebie zadowolony :(
Replay
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: TeeVar »

H! Vltg3 pisze:Nie będę owijał w bawełnę ale ja nie zamierzam grać w takim turku gdzie banuje się postacie bez podania konstruktywnego wyjaśnienia dlaczego. Ja myślę, że trzeba grać w grę taka, jaką ją Midway stworzyło. Boicie się tego, że przyjdzie ktoś lepszy od was i wygra tymi postaciami turka? Mi się wydaje, że to głupie i całkiem zakrawające na ignorancję myślenie, bo jeżeli ktoś ma choć trochę oleju w głowie to będzie robił wszystko, aby nie dopuścić do infinite combo. A jeżeli jest inaczej, to wasza strata, bo ja uważam, że "gra się tak jak przeciwnik pozwala".

Pozdro! ;)
Ban jest na podstawie konsultacji z Vertem, byla tez sonda. To ze nie podano argumentow do publicznej wiadomosci to juz inna sprawa. Mi to nie przeszkadza.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mortal Kombat - Test Your Might!”