Odpowiedz do tematu
Guilty Gear problemy
Autor Wiadomość
GuilTyGeaR 
Master of the Shakers

Zagram w: Mortal Kombat 4,Guilty Gear XX[offline]
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 12-01-2011, 19:03   Guilty Gear problemy

Jeżeli szukacie pomocy odośnie do guilty gear pytjcie śmiało jak nie ja to ktoś inny wam odpowie. Czyli wszelaka pomoc dotycząca GG.

Patryk B 
Student

Wysłany: 15-08-2011, 19:55   

Ostatnio jak chciałem zagrać w ggxxnet, to w ogóle nie wyświetlało mi nikogo na serwerze. Nie wiem czy tylko ja mam taki problem, czy już nie można grać w GG przez neta?

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 15-08-2011, 19:57   

Wpisz adres lobby w przeglądarce to zobaczysz, czy ktoś siedzi.

Karate Tradycyjne - Sho Dan

Orin 
Beginner

Zagram w: Guilty Gear
Wysłany: 07-09-2011, 17:17   

Mam pytanie odnośnie wersji GG na konsole itp., czy można je przerobić tak aby dało się grać w nie na pc'ecie ?

mg1987 
Support

Zagram w: Jestem otwarty na propozycje
Wysłany: 07-09-2011, 17:19   

Przerobić - nie, odpalić przez emu - tak. Chyba że mówisz o psx2psp (ale to też właściwie emu).

Orin 
Beginner

Wysłany: 10-09-2011, 15:54   

Mam pytanko odnoście EX i SP w GGXX Reload co to oznacza ?

mg1987 
Support

Wysłany: 10-09-2011, 18:57   

Jak podświetlisz EX przy wyborze postaci to grasz jej wersją z innym zestawem ciosów, zaś podświetlenie SP pozwala na wybranie innego koloru dla postaci (w tym przypakowanych - czarnego i złotego, oczywiście po odblokowaniu ich).

Orin 
Beginner

Wysłany: 10-09-2011, 20:15   

a jak to wybrać, jeśli się da ?

mg1987 
Support

Wysłany: 11-09-2011, 00:02   

Przy wybieraniu postaci trzymasz L1/L2 (domyślnie 8/9 na klawie, a na padzie tak jak sobie ustawiłeś). Aby odblokować te opcje dla poszczególnych postaci przechódź survival/story mode. Albo sobie sejwa znajdź na necie.

Orin 
Beginner

Wysłany: 12-09-2011, 19:25   

mam kolejne pytanko :D http://www.gamefaqs.com/p...r-x2/faqs/20666 , zauważyłem, ze niektóre postacie muszą przejść w określonym czasie dane walki bądź serie walk i tu pytanie, czy jak jest "total 120 sec." to chodzi o walki, czy czas od zaczęcia story mode np. Sol'em ?

mg1987 
Support

Wysłany: 12-09-2011, 21:05   

Tak, w przypadku Sola pierwszych pięć walk musisz załatwić poniżej 120 sekund, pomóc może ustawienie trudności gry na minimum. Mi na przykład udało się załatwić dwie pierwsze walki przy użyciu instant kill (co bardzo pomogło). Jeśli dobrze pamiętam to na minimum ustawiłem poziom trudności jak grałem Dizzy - I-no dawała mi ostro popalić, a trzeba ją pokonać dla jednego zakończenia.

Orin 
Beginner

Wysłany: 13-09-2011, 16:22   

wiem, wiem, jak gram Dizzy to wiem co i jak zrobić żeby przynajmniej z pół życia bez overdrive'ów ubić, chodziło mi głównie o ten total czas, z story mode ;) , mg1987, a jak przeszedłeś ten story mode sol'em, próbuje i mi nie idzie, wiem że instant killa mam robić, ale się bronią -.-

Martins 
Grand Master
ShuraProPlayer

PSN ID: Marcepan24
P2P Mode: Client only
Zagram w: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Wysłany: 15-09-2011, 01:49   

Chciałem ostatnio zapoznać się nieco z fabułą GG. Zacząłem od Missing Link. Skończyłem program wszystkimi dostępnymi postaciami i spojrzałem do opisu. Przed i po walce z Testamentem (sub-boss) powinny się wyświetlać dialogi pomiędzy bossem, a kierowaną przeze mnie postacią. Podobnie po walkach z kolejnymi przeciwnikami nie widzę tekstów "rzucanych" przez moją postać w kierunku pokonanego. Niestety w mojej wersji gry tego nie ma. Ktoś się orientuje o co kaman? Z góry dzięki.

P.S. Chodzi mi o wersję gry na PS1.
Ostatnio zmieniony przez Martins 17-09-2011, 01:28, w całości zmieniany 1 raz  

Orin 
Beginner

Wysłany: 16-09-2011, 21:11   

Mogę się pochwalić, że rozpracowałem jak zrobić jednego z trudniejszych combosów Dizzy, w wersji nie EX Dizzy, zamienia się w łucznika i strzela do trumny co nie, a w wersji EX Dizzy musi być zaatakowana, żeby wykonać tego combosa z "trumną", gdyby ktoś nie wiedział, teraz już wie jak to zrobić ;)

A pytanko moje brzmi, czy trzeba przejść survival do 600 poziomu, żeby odblokować EX u Kliffa i Justice ?

mg1987 
Support

Wysłany: 16-09-2011, 22:34   

Możesz przejść nawet do 6000 poziomu i ich nie odblokujesz - po prostu Kliff i Justice nie mają EX.
@Martins - może grasz na ripie, albo opis jest do innej wersji (PAL/NTSC)? Daj link do tego opisu to obadam - gdzieś mam GG na PSX.