Co warto obejrzeć?

Kącik miłośników Kraju Kwitnącej Wiśni.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Co warto obejrzeć?

Post autor: TeeVar »

Jestem w trakcie ogladanie JOJO i nie ma tu za bardzo co polecic. Jak sie oglada urywki czy trailery to wydaje sie fajne ale po paru odcinkach juz ci sie odechciewa na to patrzec. Fabula jakosc ujdzie bo to urywek calej historii ale dialogi to juz kompletne dno, szczegolnie z angielskim dubbingiem.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Co warto obejrzeć?

Post autor: Chris »

kazdy ma swoje zdanie, ale niema co uogolniac swojego negatywnego odczucia na wszystko co z logiem Jojo istnieje. mi osobiscie anime i gra opartana Stardust Crusaders bardzo przypadła do gustu i to już nawet kiedy po raz 1 gralem w gre na psx, a to byla przeciez moja pierwsza stycznosc z seria, ktorej nieznalem, a pomimo to trafila do mnie swoim klimatem:P
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Co warto obejrzeć?

Post autor: Yamada »

Seirei no Moribito - piękna kreska, piękna muzyka, piękny klimat - doskonałe anime w produkcję którego włożono serce i to widać. No i nie ma w nim loli, pokemonów i kosmicznych wojowników.

Sam motyw Balsy która została ochroniarzem aby odkupić 8 dusz jest już rewelacyjny. Scena w której brat Chaguma wypuszcza ptaka którym opiekowali się od dzieciństwa urywa kule. A to dopiero początek.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Co warto obejrzeć?

Post autor: Ana »

^podpisuje sie pod potem Yamady. Nie wiem czy skonczyl juz serie ale calosc generalnie to jedno z najlepszych anime
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Co warto obejrzeć?

Post autor: SubZero »

Ja cały czas czekam, aż ASG-A skończy całą serię, ale boję się, że się nie doczekam...
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Co warto obejrzeć?

Post autor: Ana »

A ja mam pytanie/prośbę do fanów Naruto/One Piece. Może ktoś z was napisać mi które odcinki to filery?
Obrazek
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Co warto obejrzeć?

Post autor: TeeVar »

Naruto
Bedzie ciezko. Czasami pojawia sie jeden odcinek czasami kilka. Jezeli masz to zamiar ogladac od poczatku to lepszym rozwiazaniem bedzie przeczytanie mangi. Osobiscie tak zrobilem. Brak jakichkolwiek fillerow a na anime zerkam czasami kontrolujac w ktorym momencie sa. Czyta sie szybko a nowy chapter w kazdy piatek. Porownujac anime i mange to to pierwsze jest w tyle o jakies 50 odcinkow jak nie wiecej. Przykladowo ostatni odcinek to filler. W mandze to jest 489 chapter. Nastepny powinien byc juz normalny.

One piece
Nie ogladam, nie czytam.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Co warto obejrzeć?

Post autor: mg1987 »

Naruto pierwsza seria - oglądaj do pierwszych fillerów (okolice 120 odcinka), potem aż dopiero ostatni (miał numerek koło 220). Seria druga - nie wiem, jak będę miał czas to przejrzę.
Awatar użytkownika
simian_raticus
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 86
Rejestracja: 29-01-2007, 01:44
Lokalizacja: Final nightmare
Ogrywam: bierki
Kontakt:

Re: Co warto obejrzeć?

Post autor: simian_raticus »

Krank.
Tekken 7 i Virtua Fighter 6 nadchodzą powoli!
Awatar użytkownika
roy
Elite player
Elite player
Posty: 170
Rejestracja: 12-09-2008, 17:26
Lokalizacja: Pniewy
Ogrywam: Tekken 3 6 TT2, Mortal kombat 9, Crash team racing
Kontakt:

Re: Co warto obejrzeć?

Post autor: roy »

Ana pisze:A ja mam pytanie/prośbę do fanów Naruto/One Piece. Może ktoś z was napisać mi które odcinki to filery?
Jeśli chodzi o one piece to fillery są bardzo udane, sam skończyłem oglądać ten z tęczową mgłą zaraz po akcji na Alabaście, jeśli chcesz trzymać się głównej fabuły radziłbym po prostu przeczytać mange, ale jeśli chcesz podsyłam listę fillerów do 290 epka :P

http://www.narutoforums.com/showthread.php?t=108056
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Co warto obejrzeć?

Post autor: Ana »

Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Co warto obejrzeć?

Post autor: SubZero »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Japonia”