Odpowiedz do tematu
Game is out of Sync [Tekken 3]
Autor Wiadomość
Venq 
Użytkownik

Wysłany: 30-01-2011, 00:19   Game is out of Sync [Tekken 3]

Mam problem z grą na emulatorze 1.5.2

Zainstalowałem i ustawiłem zgodnie z zaleceniami emulator i grę (online). Problem pojawia się gdy chcę przeprowadzić rozgrywkę. Gra mi strasznie laguje (dlatego kompinowałem z ustawieniami pluginu video - wcześniej grałem na epsex 1.7.0 w Tekkena 3 i zredukowałem lagi). Jednak nieustannie mam Game out of Sync.

Problem pojawia się tylko w grach w których biorę czynny udział - podczas obserowania gier online gra działa płynnie i nie występują błędy. U mnie wydaje mi się 1/3 a w rzeczywistości jest w wyniku 2/2 i wszystko się różni.

Nie wiem z czym to jest związane - kombinowałem z pluginami video, przepustowością neta (mam 4 MB więc starałem się ustawić jako połączenie LAN w wyszukiwarce gier).

W czym może być problem - podczas gry offline, wszystko działa bez zarzutu.
Nie sądzę żeby sprzęt miał w tym udział (Penitum Core duo 2GHz, 2 GB RAM, duuużo wolnego miejsca, GeForceGo 7300).

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 30-01-2011, 00:34   

Venq napisał/a:
ustawić jako połączenie LAN w wyszukiwarce gier

I to pewnie był błąd. Standardowo ludzie grają na ustawieniu 'Good', więc jak masz ustawione inaczej to nie dziwne, że masz OOS.

Karate Tradycyjne - Sho Dan

Venq 
Użytkownik

Wysłany: 30-01-2011, 00:41   

Chcę zaznaczyć, że wszystko wykonałem wg poradnika. Kiedy pojawiły się problemy to starałem znaleźć rozwiązanie.

LAN się nie sprawdził, więc przeszedłem znów na "Good". Więc myślę że rozwiązanie musi dotyczyć najbardziej standardowego ustawienia.