Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Tekken 6 Online Tournament 3 z nagrodami!

Czy jesteś za zbanowaniem rzutów w turnieju Tekken 6 Online Tournament 3?
nie
62%
 62%  [ 25 ]
tak
37%
 37%  [ 15 ]
Głosowań: 40
Wszystkich Głosów: 40

Autor Wiadomość
Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 19-02-2011, 12:12   

Najlepiej zrobić jakieś ograniczenie np. 3 rzuty na walkę. W ten sposób uniknie się sytuacji, że ktoś opiera swoją grę na rzutach. W swoich turniejach za czasów DR'a takie coś wprowadziłem i się sprawdziło.

Zuum 
Elite player

PSN ID: Mindfactor
Zagram w: Tekken 6, Dead Nation
Wysłany: 21-02-2011, 11:33   

Breee... wg. mnie rzuty powinny byc tylko dostepne w jugglach. Banowanie wszystkich, albo rzadnego - proste. Coz, ze potem jest oki czy gwarantowany dmg...

"bo helle są dla noobow i dla malo ambitnych" by Czit

Tundra 
Master

PSN ID: Inkverin
Wysłany: 21-02-2011, 12:12   

Mi tam bez roznicy, online to tylko fun. Komandos dostales odemnie w realu wiec juz sie uspokoj z tym czy wygram czy nie. Ja tam poparlem pomysl, ale rzuty mi nie przeszkadzaja. Aczkolwiek nie da sie z nich wyrwac online, co racja offline tez sie prawie nikt nie wyrywa ale teoretycznie jest szansa by sie wyrwac. Jak zbanujecie rzuty nic sie nie stanie, ale bedzie trzeba czytelne reguly ustalic jak to egzekwowac.

bicepsik 
Użytkownik

Wysłany: 21-02-2011, 13:51   

nie świrujcie zostawiamy rzuty normalnie!!!! nie raz sie przypadkiem wsunie rzut i co wywalicie taka osobe? lepiej banować latanie albo strzelanie bez sensowne!!! to bijatyka a nie strzelanka!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Widowmaker.PL 
Master

PSN ID: WidowmakerPL
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 21-02-2011, 18:14   

ja bym zbanowal uf3 niekotrym osobom;p

Adi_Rash 
Elite player

PSN ID: ADi_Rash
Zagram w: TTT2
Wysłany: 21-02-2011, 18:44   

No więc co i jak w końcu? :) wielu się wypowiada a nic z tego nie wynikło, wręcz przeciwnie - są tylko spory xD Ustalamy to wspólnie czy jak?

Jak dla mnie powinno być coś takiego że jak ktoś opiera swą walkę na rzutach albo na jednym ciosie to dyskwalifikować takiego gracza, a jak ktoś użyje rzutu w junggle'u czy po prostu "bo tak mu się wciśnie" nie n00biąc zostawić sprawę w spokoju.

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 21-02-2011, 18:51   

Na razie trwają zapisy i nie ma potrzeby tego już teraz przesądzać. Głosowanie przebiega równo: 8 do 8, jednak jeden głos był oddany pomyłkowo (xOlekPLx), więc mielibyśmy 9 do 7 za banowaniem rzutów.
Kaillera P2P Client

Widowmaker.PL 
Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 21-02-2011, 19:31   

no to ja dalem omylkowo na tak i jest 8-8 znowu?:D

Zulata 
Master of the Shakers

PSN ID: zulata
Wysłany: 22-02-2011, 02:12   

Hmm, zabranie rzutów osłabi imo niektóre postacie. Np. taki dragunov, jego b+2,1,3 (1+2 przejście do rzutu) niekiedy jest niezłe ;P bądź ff +2 (1+2 przejście do rzutu). Jeszcze jest chociażby King, który ma sporo rzutów specjalnych ( nie licząc łamań) i użycie ich jest całkiem dobrą zabawą ;P.
Komandos wrzucił niezły pomysł, z drugiej jednak strony, nie każdy podczas walki jest w stanie kontrolować swoje odruchy i złapie kilka razy. No i ciężko jest liczyć sobie ile się zrobiło.
Poza tym powiedzmy, że walczy ze sobą 2 gości. No i jeden z nich zrobił 4 rzuty. Drugi zaczyna płakać na forum, że gracz nr 1 przekroczył limit rzutów, natomiast gracz 1 twierdzi, że zrobił trzy ... i jak tu dojść kto ma rację? Oczywiście można nagrywać repy, ale potem zgrywać, bądź nagrywać kamerą to dużo zabawy.
Dlatego nie zagłosuję, ponieważ nie wiem co lepsze. Z rzutami online faktycznie jest przesrane, ale ograniczanie gry w ten sposób też nienajlepiej.
Zresztą Tundra napisał pewną ważną rzecz.
Wielu graczy ( w tym ja ), jeśli nie wszyscy, nie mają na tyle dobrego refleksu i wzroku aby zobaczyć kto jakim rzutem rzuca i się wyrwać. Nie umieją tego w offline to i w online też tego nie zrobią. Żadna więc różnica ;)

Komandos 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 22-02-2011, 15:05   

Cytat:
Komandos wrzucił niezły pomysł, z drugiej jednak strony, nie każdy podczas walki jest w stanie kontrolować swoje odruchy i złapie kilka razy. No i ciężko jest liczyć sobie ile się zrobiło.

To już było testowane na dwóch turniejach i jakoś ludzie dawali radę.
Jeśli jednak rzuty przejdą to ostrzegam, że będę ich używać perfidnie po każdej przewadze na wymianę z hopkickiem i gwarantuję, że osoby które głosowały za rzutami pożałują swojej decyzji :P

Zulata 
Master of the Shakers

PSN ID: zulata
Wysłany: 22-02-2011, 15:31   

Jako, że zagram w turnieju kingiem też będę używał rzutów ;P. Nie wyobrażam sobie grania bez chociażby u+1+2 ( wrzucający na ścianę) czy też d+2+4 (1+3) łapiący kucającego przeciwnika i d/b+2+4(1+3) łapiące leżącego przeciwnika.
Chyba, że ban nie tyczy się rzutów na kucającego i leżącego przeciwnika.
Np. Taki Marduk ma marne stąpnięcie na leżącego przeciwnika. A tak, jeśli ktoś zapragnie sobie poleżeć to go wielki łysol wywali w kosmos i zrobi juggla.
Brak rzutów=Zbyt duże ograniczenie niektórych postaci.

Widowmaker.PL 
Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 22-02-2011, 17:02   

Komandos napisał/a:
Cytat:

Jeśli jednak rzuty przejdą to ostrzegam, że będę ich używać perfidnie po każdej przewadze na wymianę z hopkickiem i gwarantuję, że osoby które głosowały za rzutami pożałują swojej decyzji :P

ej, a kto bedzie gral z Toba na Twoim łączu?:D

EasY_PL 
Elite player

PSN ID: BmxRPL1
Zagram w: modzie na sukces
Wysłany: 22-02-2011, 17:19   

ja za banowaniem jestem na nie... nie żebym był zwolennikiem rzutów... nie używam ich... szło by dać bana na rzuty w kluczowych momentach...np. rage mode (rzut to najlatwiejszy sposób dobicia przeciwnika) tyle że wtedy walki musiały by być nagrywane... bo trudno żeby ludzie sie przyznali do błędu... oczywiście nie mam na myśli nikogo stąd :P

do turnieju wchodze a jak :D
Hob... jeśli jeszcze raz cie spotkam w mojej grupie to mnie krew zaleje :P
a ty Krelian nie zrób mi żartu :P

Komandos 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 22-02-2011, 18:37   

Widowmaker.PL napisał/a:
Komandos napisał/a:
Cytat:

ej, a kto bedzie gral z Toba na Twoim łączu?:D

Ty nie musisz, możesz dać walkowera od razu :D

Miaranko 
Beginner

PSN ID: Miaranko
Wysłany: 22-02-2011, 19:22   

Tez bym się zapisał ale ogólnie mam takiego słabego neta że ;O nie opłaca mi się w ogóle zapisywać ;( a szkoda pograł bym ;D A co do rzutów to ja osobiście był bym za zbanowaniem tego....Nie da się wyrwać na pomarańczowym za Chiny...czasami coś wyjdzie ale bardzo rzadko.