Odpowiedz do tematu
Kupię tani telefon
Autor Wiadomość
Opyliusz 
Master

PSN ID: OpyliuszPL
Wysłany: 26-02-2011, 09:27   Kupię tani telefon

Nie miałem gdzie zamieścić tego tematu to zamieszczam w hyde parku ;] ale przejdźmy do rzeczy. Otóż chciałbym kupić tanio telefon standardowy najlepiej sony ericsson k550i lub sony ericsson k770i w przedziale cenowej 50zł - 100zł z ładowarką,pudełkiem,kablem usb,słuchawkami do tel i innymi pierdołami. Najlepiej jakby telefon był stuningowany czyli żeby np głośnik głośniej grał w telefonie podczas słuchania muzyki,zeby zdjęcia wychodziły lepsze,żeby kamera miała lepsze sterowniki nagrywania itp. Kto ma do sprzedania k550i lub k770i stuningowanego w przedziale 50 - 100zł to pisać na PW najlepiej.

Takie rzeczy to tylko w erze

Z góry dziękuje :)

Ostatnio zmieniony przez SubZero 26-02-2011, 11:20, w całości zmieniany 1 raz  

mg1987 
Support

Zagram w: Jestem otwarty na propozycje
Wysłany: 26-02-2011, 16:06   

Opyliusz napisał/a:
zeby zdjęcia wychodziły lepsze

Jako że matrycy raczej już się nie da poprawić polecałbym podkręcić optykę, na przykład podpinając to do aparatu w telefonie.
Opyliusz napisał/a:
głośnik głośniej grał w telefonie podczas słuchania muzyki

Kup sobie boomboxa (+5 do rispektu na dzielnicy), i nie będziesz katował okolicy telefonowymi pierdziuszkami (do słuchania w samotności wystarczą słuchawki).

A serio, to za taką cenę nie znajdziesz nic co by miało zadowalającą jakość fotek/filmów i dźwięków ze zintegrowanego rzęzidełka (głośnika).

Chris 
Grand Master

PSN ID: NM_Chris_PL
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 26-02-2011, 19:23   

nic tak nie podbudowuje jak jazda autobusem z kims kto puszcza nute z telefonu, albo slucha jej na 'sluchawkach' tak ze wszyscy slysza. Opyliusz, poprostu musisz raz zainwestowac w lepszy telefon i na kilka lat spokojnie ci bedzie sluzyl. Polecam ci jakas starsza nokie z serii N. Nokia w tych modelach niemontuje byle aparatu i nie sugeruj sie tym ze jakis telefon ma wiecej milionow a inny mniej, bo to duzo o jakosci ci nie mowi:P Z tanszych i starszych n70 a jak masz wiecej kasy to kazdy lepszy z tej samej serii

cichy_PL 
Student

P2P Mode: Client only
Wysłany: 01-03-2011, 20:18   

ja mam lg kp500 (cookie) i glosno gra, ma super aparat i mozna na niego ze stronki
Kod:
kp500.pl
sciagac gierki za darmo i inne rzeczy na niego m. in. gry umk3 (serio i jest superowy) lub tekkena. telefon sie spisuje i nie mam zamiaru kupic innego

Chris 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 02-03-2011, 15:24   

slaby wyswietlacz - 256 tys. kolorów, telefon nie do internetu, aparat rozdzielczosc 3,2 i pewnie kiczowata jakosc, podobno brak flasha, jak dobrze czytam to telefon dziala na javie

cichy_PL 
Student

P2P Mode: Client only
Wysłany: 02-03-2011, 19:46   

Chris, owszem nie ma flasha i chodzi na javie ale dla mnie nie potrzebuje innych bajerow niz tych co ma

Chris 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 03-03-2011, 11:28   

no tak, ale tu nie o Ciebie idzie, a o Opyliusza ,ktoremu zalezy na obrym aparacie, azeby mogl nam przesylac kolejne fotki, a wiec nie tylko jego rzodzielczosc ale i jakosc + w miare dobry wyswietlacz azeby widzial jak naprawde bedzie wygladac fotkaj ak ja nam udostepni :P

eq2D 
Friend

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 08-03-2011, 08:48   

Nokia 3210, ktoś zna lepszy?
Opyliusz, telefon to nie grajek ani aparat, zdjęcia zawsze będzie robił chujowe, a jeden głośniczek nie zrobi Ci w domu koncertu. Lepiej przepić te 50-100 zł. Ewentualnie jak nie możesz / nie chcesz / boisz się, to ja się zaopiekuje tymi pieniążkami, na wpół z monopolowym z naprzeciwka, a bo dzielić się trza!

Chris 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 08-03-2011, 10:55   

eq2D a kto wtedy bedzie robic foty opyliuszowi do nk ? ;)

eq2D 
Friend

Wysłany: 08-03-2011, 11:40   

Jak się dobrze ściora i będzie bełty pod komisariatem puszczał to uwierz, że znajdą się tacy, którzy ochoczo strzelą foty, ba, nawet filmiki nagrają i tak oto Opyliusz zostanie gwiazdą youtube i najdroższego hotelu w Polsce (izba). Ewentualnie kimono na ławce / w krzakach to też dość łakomy kąsek dla fotoreporterów Faktu, czy innego szmatławca. Więc sukces murowany, rzekłem ;-)

edytka:

Jako, że znów zabrałem się za naprawianie świata muzyką, to macie coś do tematu. Nie do końca telefonów. http://dl.dropbox.com/u/1...ing%20Idiocy.7z

mg1987 
Support

Wysłany: 08-03-2011, 13:59   

eq2D napisał/a:
Jako, że znów zabrałem się za naprawianie świata muzyką, to macie coś do tematu. Nie do końca telefonów. http://dl.dropbox.com/u/1...ing%20Idiocy.7z

Dziękuję, świat właśnie stał się lepszym miejscem. :)

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 08-03-2011, 16:16   

A tam przestańcie rzucać farmazonami, że komórki powinny służyć tylko do dzwonienia i smsowania. Takie tezy można było wynosić parę lat temu, gdy te dodatkowe funkcje dopiero raczkowały, ale teraz wszystkie te bajery stają się po prostu przydatne. Wifi nieraz mi pomogło gdy musiałem wysłać maila, aparat mimo że nie lustrzanka pozwolił mi uchwycić fajne chwilę, przez odtwarzacz mp3 słucham w wolnych chwilach swojej muzyki a dzięki GPSowi wyjechałem z niezłego zadupia. Po kiego czorta się na silę męczyć skoro można sobie życie ułatwić i mieć wszystko w jednym? :)

eq2D 
Friend

Wysłany: 08-03-2011, 16:30   

Przeczytaj pierwszy post. Mowa o telefonie który ma (nie)publicznie pierdzieć i robić nie tylko zdjęcia, ale także i filmy. Kto wie, może Opyliusz startuje do przyszłorocznych Oscarów. A to, że te wszystkie bajery w telefonach są całkiem ok to inna sprawa, ale pod warunkiem, że nie przysłania do podstawowych funkcji telefonu (windows mobile).

Opyliuszu, tak poważniej. Na Allegro znajdziesz masę chińskiego śmiecia (nówki) w cenach od 50 złociszy do 200 tej samej waluty. 99% to podróbki iPhone, mają dotykowy wyświetlacz, dual sima, aparaty, czasem i wi-fi, a nawet i wbudowany tuner TV (telewizja analogowa). Więc olej stare heble jak nie masz kasiorki, jeno kup sobie taki chiński szajs. Jak się zdupcy to płaczu nie będzie, a jak podziała to może i trochę radochy da.

Chris 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 08-03-2011, 19:39   

eq2D a mi sie blad przy wypakowywaniu pojawia :/ ... zrobic zdjecie telefonem ?

mg1987 
Support

Wysłany: 08-03-2011, 20:23   

Zainstaluj nowszą wersję 7-zipa?