Ta śmierdząca kula Faroda

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ

Która?

1
0
Brak głosów
2
3
23%
3
1
8%
4
6
46%
5
3
23%
 
Liczba głosów: 13

Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Ta śmierdząca kula Faroda

Post autor: eq2D »

Dawno w Tormenta nie grałem, ale zwyczajowo i do dziś uważam, że ciekawszej fabuły nie dostałem w żadnej grze (jak i niejednej książce) i związku z tym chciałem w nadchodzącej (wolnymi "tip-topami") grze "Sphaera" (nad którą pracujemy z dwoma takimi jednymi żulami z tego forum) umieścić mały "trybut" dla tej wspaniałej i wielce mądrej opowieści w postaci użycia tej żółtej kuli której chciał Farod, w naszej małej, logicznej grze. Tu moja prośba do Was homary: powiedzcie mi jak ta kula się zwała w polskiej, jak i angielskiej wersji językowej? I jeżeli jeszcze ktoś by zrobił screena z tą kulą, to będę wdzięczny. Użyję jako materiał referencyjny do stworzenia tej kuli tak, ażeby pasowało do reszty "gemów".

Sam zabrał bym się za przygodę Bezimiennego ponownie, ale uwierzcie mi, że mam masę pracy związanej z "Sphaera" (ciekawe czy pan programista może powiedzieć to samo, hehehe stfu) i nie znajdę zwyczajnie na to czasu. A szkoda.

Posta napisałem też na forum Disciples, więc zobaczymy kto będzie pierwszy.

edytka:

TVN ma swoje top models, czy inny szajs tego pokroju, a my tutaj wybory miss śmierdzących kul Faroda (ups). Zagłosujcie na tą, która Waszym zdaniem jest najbrzydsza i najbardziej śmierdzi (efekt będzie widoczny kiedy sfera ożyje).

Kandydatki:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 10-03-2011, 11:10 przez eq2D, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”