Odpowiedz do tematu
Porytkon 2^2 - Sosnowiec
Autor Wiadomość
natu 
Użytkownik

Wysłany: 17-03-2011, 19:01   Porytkon 2^2 - Sosnowiec

Strapieni konwentowicze, wymęczeni długim oczekiwaniem, nie martwcie się! Oto nadchodzi Porytkon 2^2! Po rocznej przerwie powstaje, jak popiół z feniksa! ...Czy jakoś tak. 29 kwietnia - 2 maja 2011 w Sosnowcu! Nowy! Dłuższy! Większy! Lepszy! Ładniejszy! Zabawniejszy! Atrakcyjniejszy! Konwentowszy! Wszystkowszy! Porytszy! Słowa pochwały dla polędwicy wołowej! Przyjeżdżajcie, nim znajdzie nas pan doktor!

Ruszyła już rejestracja której możecie dokonać pod TYM adresem. Nie jest ona obowiązkowa, ale zaoszczędzi nam pracy a wam, czasu na zajmowanie się pierdołami. Osoby zarejestrowane podejdą do stolika, pokażą dokument, złożą podpis i mogą uznać Porytkon za rozpoczęty, a osoby które rejestracji nie dokonały – będą musiały swoje odstać i wypełnić to wszystko co równie dobrze teraz mogą zrobić siedząc przed komputerem.

Pełna akredytacja kosztuje 35zł.
Został również otwarty nabór na helperów i twórców punktów programu. Pomoc zapewnia zniżki przy akredytacji.

To wszystko i o wiele wiele więcej znajdziecie na naszej stronie http://porytkon.irpg.pl

Zapraszamy również na Poryte forum , gdzie możesz podyskutować ze współkonwentowiczami, powiedzieć nam co chciałbyś zobaczyć na Porytkonie 2^2 lub umówić się na wspólny wyjazd :)
Ostatnio zmieniony przez Action 27-10-2011, 11:27, w całości zmieniany 2 razy  

mcl 

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 17-03-2011, 22:39   

Okej wszystko piknie ładnie... ale niech mi ktoś wytłumaczy o co chodzi z tym całym "Porytkonem" :P Jakiś zlot fanów... no właśnie czego?

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 17-03-2011, 22:52   

mcl napisał/a:
Okej wszystko piknie ładnie... ale niech mi ktoś wytłumaczy o co chodzi z tym całym "Porytkonem" :P Jakiś zlot fanów... no właśnie czego?

Fanów mangi i anime oraz wszystkiego co japońskie zapewne ;)

Do Sosnowca mam blisko, więc się wybiorę raczej. :D

Doink 
Elite player

P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Mortal Kombat 1,2,3 UMK3 Fatal Fury
Wysłany: 17-03-2011, 23:04   

Patrząc na lokalizację to będzie z jakieś 5-10 min samochodem ode mnie :P Kto wie może też się pojawię.

eq2D 
Friend

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 18-03-2011, 09:28   

Też mam blisko, ale... co Wy na tych konwentach robicie? Pomijając oczywiste (poznawanie ludzi), oczywiście ;-)

Komandos 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 18-03-2011, 12:14   

Ja byłem na jednym do tej pory i w Tekkena grałem w sali z konsolami. Poza tym główną atrakcją na takich konwentach jest zazwyczaj cosplay, ale to przegapiłem niestety :P

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 18-03-2011, 14:21   

Eq, bez jaj, takie konwenty to pokemonowe zło. Jak się tam pojawisz to wyrzucam cię ze znajomych na facebooku. :D

i n-k
i fotce

i last.fm

eq2D 
Friend

Wysłany: 18-03-2011, 16:16   

Cosplaye powiadasz? Jeśli takie jak wujek google mi teraz zaprezentował to jadę, mogę już teraz iść rozgrzewać te maleńkie Japoneczki. Tylko, że nigdy nie można być pewien na 100%, wujek także grozi mi jakimiś paszczurami poprzebieranymi w pidżamy. Domyślam się, że bardziej realna jest ta wersja z... pidżamami.

W tych 35zł jest jakiś soczek z wkładką?
Zapewne palić i spożywać zacnych, procentowych trunków nie można, hm?

@Act
Nie upiłem się w tym roku prawie ani razu, więc nie wmówisz mi, że konto na nk założyłem ;-)

'prawie' robi wielką różnicę :P
Ostatnio zmieniony przez SubZero 18-03-2011, 16:41, w całości zmieniany 1 raz  

Komandos 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 18-03-2011, 19:17   

Eq z tego co widziałem polski cosplay na wysokim poziomie stoi i na pewno warto to zobaczyć na żywo. Ja jeszcze miałem takiego farta, że wkręciłem się na spanie do sali z samymi cosplayerkami, więc wrażenia były podwójne ;)

Co do picia to teoretycznie nie można, ale widziałem jak ludzi nieprzytomnych wynosili, więc odpowiedz sobie sam :D

K' 
Support

PSN ID: The_K_slash
Wysłany: 18-03-2011, 21:12   

Ej chłopaki na takich eventach zazwyczaj się nie tankuje ;P (Co innego po...)

Ciężka sprawa bo w tym terminie mam bić rekord Guinessa we Wrocku, a jak wiadomo Guiness sam się nie pobije, ale kto wie jak mi coś odwali to może jednak odwiedzę Sosnowiec :) Jedzie ktoś z okolic Wrocka ?

mcl 

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 18-03-2011, 22:13   

K' napisał/a:
a jak wiadomo Guiness sam się nie pobije

https://www.youtube.com/watch?v=_de0GmACC-I

sam się nie pobił

;3

Ja nie wiem czy się wybierać, samemu mi się nie chce, a no i transportu jako takiego nie mam, mimo że mam blisko.

Ostatnio zmieniony przez mcl 18-03-2011, 22:17, w całości zmieniany 1 raz  

natu 
Użytkownik

Wysłany: 18-03-2011, 22:13   

mcl - coś jak Magnifikon, Grojkon i każdy inny kon :)

Komandos - zapraszamy serdecznie - sala konsolowa będzie na pewno więc powinno być cacy ^^

eq2D - palimy amfetaminę, wciągamy trawę, wstrzykujemy sobie spirytus, palimy koty...... ot, zwykły sielski weekend :)
a tak serio to po prostu dobrze się bawimy - program jest na tyle różnorodny że każdy znajdzie coś dla siebie.

Action - zło... ZŁO i niedobro ^_^

K' - Guiness nie ucieknie a Porytkon 2^2 się nie powtórzy :>

Doink 
Elite player

Zagram w: Mortal Kombat 1,2,3 UMK3 Fatal Fury
Wysłany: 18-03-2011, 23:16   

natu napisał/a:
mcl - coś jak Magnifikon, Grojkon i każdy inny kon :)

Komandos - zapraszamy serdecznie - sala konsolowa będzie na pewno więc powinno być cacy ^^

eq2D - palimy amfetaminę, wciągamy trawę, wstrzykujemy sobie spirytus, palimy koty...... ot, zwykły sielski weekend :)
a tak serio to po prostu dobrze się bawimy - program jest na tyle różnorodny że każdy znajdzie coś dla siebie.

Action - zło... ZŁO i niedobro ^_^

K' - Guiness nie ucieknie a Porytkon 2^2 się nie powtórzy :>

Zostałem pominięty :zdegustowany: więc nie wpadnę

natu 
Użytkownik

Wysłany: 19-03-2011, 07:25   

bo co tu można odpisać? :> Jak ktoś ma 5-10 minut samochodem to grzechem byłoby nie przyjechać :)

eq2D 
Friend

Wysłany: 19-03-2011, 08:24   

Komandos napisał/a:
wkręciłem się na spanie do sali z samymi cosplayerkami, więc wrażenia były podwójne

A pomyśleć że mogły być znacznie zwielokrotnione, hehehe.

natu napisał/a:
program jest na tyle różnorodny że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zajrzałem na Waszą stronę i nie sądzę, że każdy. Na LARPIE byłem raz i nie doszedłem nawet do lasu. Obok była "karczna", gdzie mili ludzie siedzieli przy "szynkwasie". "Biesiadowaliśmy", raczyliśmy się zacnymi opowieściami o naszych "epickich przygodach", itd. Jednym słowem LARP wydaje mi się śmieszny. Manga & Anime? Khem, khem, co to jest? Fantasy? Disciples only, a wszyscy ci złotowłosy paladyni o gołębich sercach do teledysków na MTV. Blok Postapokaliptyczny? Brzmi ciekawie. Nawet bardzo. Ale bez oficjalnej "nuke koli" to żadna atrakcja.

Oczywiście nie jestem na "nie", jeno stwierdzenie, że każdy znajdzie coś dla siebie jest wyssane z palce i świadczy o dość wąskim światopoglądzie. A pomyśleć, że to stwierdzenie odzwierciedliło by rzeczywistość, kiedy w tych 35zł znalazła by się malutka, skromniutka "zero-siódemka" dla każdego.

A co do palenia. O wyroby tytoniowe rozchodzi się dzierlatko.