Mutant Revenge Cup

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
NMNatalia
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 27-03-2011, 16:33

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: NMNatalia »

NMNatalia5-1Teevar

Dzieki za gre ;D

ps. Martins ostro bylo.. a tak malo brakowalo :P Teraz czekam na Jarka :)
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: TeeVar »

TeeVar vs J.a.r.e.k. --> 5-4

Bardzo przyjemna gra rozegrana na GGPO. Gdyby J.a.r.e.k. zostal przy C. Commando i Spiderman'ie mial by wygrana w kieszeni.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Chris »

Chris 5 - 0 Jarek
bywalo ostro ;p
Obrazek
NMNatalia
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 27-03-2011, 16:33

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: NMNatalia »

niemoge sie skontaktowac z jarkiem ;/
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Aserot »

Jarek już nie raz zaginą w akcji ( bez urazy ). Fazę finałową tego turka zaczynamy już w poniedziałek tak że wszystkich proszę o rozegranie zaległych meczyków później jadę z walkowerami.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
NMNatalia
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 27-03-2011, 16:33

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: NMNatalia »

wiec... probowalam sie z nim jakos skontaktowac ale nie nie ma go na gg... wiec traktuje to jako walkower. Poczekam jeszcze do jutra ;)
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: J.a.r.e.k. »

Kurde...coś mi się ten turek nie darzy. Proszę uprzejmie o danie szansy jeszcze dziś wieczorem - postaram się rozegrać meczyki, w przeciwnym wypadku jak najsłuszniej walkover. Sorka wszystkich jeszcze raz.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Aserot »

Ok faza grupowa zakończona powodzenia w DE. Pierwsze pary to odpowiednio:

Chris vs NMNatalia
Martins vs Pattrick

Btw zainteresowani udziałem w MvC2 niech dają znać :) na jakiej platformie chcą zagrać itd. Zobaczymy jaki wstępnie będzie odezw :).

Ja na wstępie zagram na pewno na PS3 ( rączka już coraz lepiej i myślę, że do tego czasu już będzie w pełni sprawna :) )
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Chris »

Chris 5 - 0 Natalia
ggs
Obrazek
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Martins »

Martins (Jin/Morrigan) 5-2 Pattrick ( Jin/Morrigan/Hulk/Spiderman) ggs!

Wyrównane pojedynki, w których można było dopatrzec się naprawdę kosmicznej dawki skilla z obu stron :P To najlepsze starcie ever jakie rozegrałem na Honmaru (no dobra, na pewno jest w pierwszej setce :hyhy: ) Sukub po raz kolejny mnie nie zawiódł, a Jin Saotome (w między czasie poszukując prawdy na temat śmierci swego ojca) skutecznie powstrzymywał ataki sporych rozmiarów ekipy Pattricka. Do następnego.
Ostatnio zmieniony 31-07-2011, 17:05 przez Martins, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Pattrick »

Wynik Potwierdzony

Trzeba przyznać, że wyrównane były... choć szkoda że końcówka prawie zawsze z tytułowym zapiskiem: Soul Eraser.

OffTopic: Gdzie można załapać replay'a z GGPO? Akcja Wolverine'a była kosmiczna (nie żeby jakaś super skillowa czy cuś, ale czegoś takiego nie widzi się zbyt często)
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Martins »

Chris ( Wolverine, WarMachine, Hulk, Megaman, C. Comando, Venom, Jin) 5-4 Martins ( zawsze wierny Jinowskim ideałom oraz sympatycznym kształtom Morrigan) ggs (gdybym wygrał)

Starałem się być bezlitosny dla faworyta, dlatego parę walk grałem na 10% potencjału, ambitna Morrigan DAWAŁA z siebie wszystko, aby zaspokoić najwybredniejsze nerdowskie (Chrisowskie) gusta, a Jin Saotome nawet przywitał się z "papierowym" faworytem, ściskając jego dłoń, życząc mu jednocześnie powodzenia. To pomogło!!!!! Chris wymęczył 5-4!!!! Jakie z tego wnioski? Nie opłaca się być uprzejmym dla przeciwnika (nawet słabszego), ponieważ on z chamską wręcz premedytacją wykorzysta to przeciwko tobie... chlip, chlip

NMNatalia (Chun-Li, Spiderman) 3-5 Martins (zawsze głęboko oddany cudownej Morrigan, oraz pełen podziwu dla ideałów, którymi w swym wspaniałym życiu kieruje się na zawsze dumny Jin Saotome) ggs (bo wygrałem)

Natalia bardzo chytrze próbowała wygrać ze mną pięć walk zanim zrobię to ja i wiecie co milczący widzowie tego spektaklu? Nie udało się :zalamany: Jej superszybka i biegła w wielu różnego rodzaju fikołkach - Chun-Li, boleśnie nękała swoimi kompletami biednego Jina, który podczas tych starć non stop myślał o swoim ojcu... najbardziej dawała się we znaki cwana na wszystkie możliwe sposoby Psylocke, która przy pomocy swojego psychomiecza dręczyła parę wspaniałych bohaterów regularnie uszczuplając ich paski energii, co miało w ostateczności doprowadzić do ich rychłego zgonu. Po bardzo, ale to bardzo wyrównanych starciach, w których dosłownie wszystko było możliwe, udało nam się (z wielkim trudem) przechylić (we trójkę) szalę zwycięstwa na swoją stronę, co zdecydowanie zasmuciło Spidermana i dało do myślenia Natalii.... do następnego

Edit: Chris, idę po Ciebie (po raz drugi, lub nawet i trzeci) chłoptasiu :hyhy:
Ostatnio zmieniony 10-09-2011, 01:54 przez Martins, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: J.a.r.e.k. »

No, no. Poziom tego turnieju podniósł się niebotycznie (zaraz po mojej rezygnacji). Gratulacje dla Martinsa, i czekam na finał, który zapowiada się dramatycznie dla Chrisa :)) Pozdro.
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Chris »

Chris (nie-nerd) 5 - 0 Martins (nerd)
Z wielkim żalem po obrobce materialow wideo stwierdzam ze ogladanie tego pojedynku jest dalsza masakra dla naszych mozgow, albowiem co chwile uciekaly nam klatki i az sie nie chcialo grrac. Dlatego tez postanowilem szybko skonczyc te zabawe i raz na zawsze zakonczyc wiejskie marzenia martinsa o sukcesie w wielkim (krakowskim) swiecie. Moja wczesniejsza strategia okazala sie skuteczna. We wczesniejszym pojedynku z Martinsem kazalem swoim chlopakom przyjac na klate ile wlezie by tym zacieklej, bardziej zażarcie i nienawistnie napadać na kobiety i mezczyzn w finale. Nie powiem, widok wscieklego wolva wbijajacego swe szpony w delikatne cialo morrigan sprawialo mi przyjemnosc, a a zelazne sierpy iron mana tak skutecznie dochodzily do szczeki jin'a ze ten za kazdym razem wypluwal porozbijane jej resztki.
Wygrywajac ostatecznie bez strat, pokazalem martinsowi gdzie jego miejsce i zaluje tylko ze na tym turnieju zabraklo jeden dupy wicej do skopania -> Pychu.;p
Reasumujac: dobre gry martins ;p

Dla tych, co lubia patrczec na poklatkowane kolorowe obrazki moga zrobic to ponizej :P [btw. ucieklo nam 5sec replaya, jak berserker dochodzi do celu )
[media][/media]
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Aserot »

Kolejny turniej w versusowej serii zakończony oczywiście gratki dla podium i podziękowania dla wszystkich którzy wystartowali w tym turku.

[center]1. Chris
2. Martins
3. NMNatalia
--------------------------------------
4. Pattrick[/center]
A oto jak przedstawia się tabela po rozegraniu 3 turków:

1. Chris - 30 pkt
2. VanDarkHolme - 12 pkt
2. NMNatalia - 12 pkt
2. Martins - 12 pkt
5. J.a.r.e.k. - 8 pkt
6. Pychu - 6 pkt
6. Aserot - 6 pkt
6. Pattrick - 4 pkt
9. wf6608 - 2 pkt

Przy okazji następnego turka proszę zainteresowanych o określenie się na jakim systemie zamierzają wystartować ( można walić do mnie na GG ).

Aserot - PS3 - PSN ID z boku <-----------
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”