Odpowiedz do tematu
Marvel vs Capcom 3 Online Tournament
Autor Wiadomość
KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 10-04-2011, 18:32   

Gramy do 5 zwycięstw.

Więcej informacji:

https://www.honmaru.pl/dzial.php?id=regulamin - Uniwersalny regulamin turniejów na Honmaru

Edit:

PSN ID użytkownika Kot to Nekonushi - można to sprawdzić w systemie turniejowym klikając na nick gracza (o ile takowy podał).

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Slide 
Beginner

Wysłany: 10-04-2011, 18:48   

Krelian problem w tym, że ja na przykład nie jest przyzwyczajony do wchodzenia na to forum. W ciągu dnia odwiedza się 2-4 stronki, które odwiedza człowiek zawsze i o czymś takim mógł zapomnieć jak zapisy jakiś czas trwały.

Najważniejsze, że powoli każdy budzi się i próbujemy ogarniać terminy :P

Ja martwię się o mój online, bo ostatnio to tragedia :/ nie wiem czy ja tylko mam takie problemy z graniem po sieci w MvC3? :/

Kejim 
Beginner

PSN ID: Kejim
Steam ID: Kejim
Wysłany: 10-04-2011, 20:47   

ZajmaN_LTF napisał/a:
Kot jakie masz psn id? Wyślij mi invita na zajmanek1000, do ilu walk w ogóle się gra ? Mój pierwszy post na Honmaru :)

Zajman powiem ci coś ciekawego włazisz na główną stronę turnieju klikasz nick Kot i pokazuje ci coś takiego "PSN ID: Nekonushi"

KRELIAN 
Junior Admin

Wysłany: 10-04-2011, 23:31   

Dotychczas rozegrano dwie walki. Przedłużam termin na rozegranie dwóch pierwszych walk do wtorku 12 kwietnia do godziny 18. Teraz kiedy wszyscy się odezwali mam nadzieję, że ustawka na mecze turniejowe pójdzie już sprawniej.

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Slide 
Beginner

Wysłany: 11-04-2011, 15:50   

amok 0 : 5 Slide

ZajmaN_LTF 
Beginner

Wysłany: 12-04-2011, 11:19   

Kot czekam na ciebie.

ZajmaN_LTF 
Beginner

Wysłany: 12-04-2011, 17:10   

Zajman vs Kot 5:1

Dzięki za grę ;]

Kot 
Beginner

PSN ID: Nekonushi
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Tekken 6, Marvel vs Capcom 3
Wysłany: 12-04-2011, 19:20   

Sory że tak długo w ogóle, zapisałem się na tyle wcześnie, że wyleciało mi z głowy, kiedy to się zaczyna i że taki turniej w ogóle jest. Dodajcie jakieś powiadomienia mailowe do tego swojego systemu turniejowego :P

KRELIAN 
Junior Admin

Wysłany: 12-04-2011, 20:08   

Kolejne pojedynki:

ZajmaN_LTF vs. Kejim

Slide vs. rifi28

Kot vs. KOKOLINO

amok vs. Hiki

Czas na rozegranie powyższych spotkań ustalam do środy 13 kwietnia do godziny 23:59.

KRELIAN 
Junior Admin

Wysłany: 13-04-2011, 23:40   

Kolejny termin upłynął. Czasu naprawdę daję sporo, wcześniej były tłumaczenia że zapomnieliście o zapisach. Teraz kiedy każdy wie o rozgrywkach, to zero jakiejkolwiek reakcji. Rozumiem, że dla większości tutaj to nowość, ale skoro już zadeklarowaliście chęć gry, to albo postarajcie się grać w terminie albo napiszcie wprost, że nie chcecie uczestniczyć - dzięki temu oszczędzicie czas sobie i innym. Naprawdę chciałbym, aby ten turniej wzorem wielu które prowadziłem przebiegał sprawnie, ale bez Waszej inicjatywy i terminowości jest to mocno utrudnione.

Pomimo powyższych uwag mam jednak nadzieję, że coś w końcu ruszy. Przesuwam zatem czas na rozegranie powyższych walk do jutra (czwartku 14 kwietnia) do godziny 23:59.

Hiki 
Użytkownik

Wysłany: 14-04-2011, 00:34   

No teraz to rozumiem, że się wkurzasz i przyznaję rację :) Ja chciałem rozegrać grę wczoraj, ale Amoka nie było na PSNie. Mam nadzieje, że dziś będzie.

Slide 
Beginner

Wysłany: 14-04-2011, 01:51   

KRELIAN napisał/a:
Kolejne pojedynki:

ZajmaN_LTF vs. Kejim

Slide vs. rifi28

Kot vs. KOKOLINO

amok vs. Hiki

Czas na rozegranie powyższych spotkań ustalam do środy 13 kwietnia do godziny 23:59.

Krelian dajesz 1 dzień na rozegranie to trochę za mało. Napisałeś posta 12.04 o 20:08, a oczekujesz, że wszyscy zagrają do 13.04? Spokojnie rozegramy to, nie ma pośpiechu.

Rifi ja mogę grać jutro od 14.00, a Ty?

Slide 
Beginner

Wysłany: 14-04-2011, 17:09   

Slide 5 : 1 Rifi

Kot 
Beginner

PSN ID: Nekonushi
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Tekken 6, Marvel vs Capcom 3
Wysłany: 14-04-2011, 20:05   

Kokolino jeśli to Ty do mnie pisałeś na GG, to w tej chwili mam spaloną kartę graficzną i mój kontakt ze światem ogranicza się do łapanego raz na kilka dni laptopa (a na nim wchodzę na gadu raz na sto lat). Generalnie jedyna możliwość kiedy możemy to rozegrać to złapanie mnie na PSNie, teraz akurat powinienem siedzieć.

ZajmaN_LTF 
Beginner

Wysłany: 14-04-2011, 21:15   

Zajman vs Kejim 4:5

Dobre walki, Kejim wklei. Dałem generalnie ciała, było blisko.