Nowe MAME, nowe romy :)

Dyskusje, sparing partner, emulacja, emulatory, a także wszystko na temat pojedynków sieciowych za pośrednictwem Kaillery.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
obserwator
Beginner
Beginner
Posty: 17
Rejestracja: 08-08-2008, 11:50

Nowe MAME, nowe romy :)

Post autor: obserwator »

Witam

Dawno tutaj nie zaglądałem, ale po tym co zobaczyłem w ostatnim mame postanowiłem napisać na wasze forum.
Jak ci którzy śledzą scene MAME wiedzą , że pojawiła się nowa wersja MAME 0.142 tak z tym updatem pojawiła się także nowa lista romów. Postanowiłem głównie spradzić to co najbardziej lubę więc wymienieę tylko kilka z nich:

-Tekken 4 ( TEF3 Ver.C) tekken4.zip
-Tekken 5.1 (TE51 Ver.b) tekken51.zip
-Soul Calibour 2 (SC23 Ver. A) soulcb2.zip
-Sould Calibour 3 (SC31001-NA-A) soulcb3.zip
-Virtua Fighter 4 [wszystkie odmiany chyba :) )

I to byłoby na tyle z tego co ja zobaczyłem.

Ogółem update był na ok. 1500 romów. Screenów gierek nie zamieszcze bo:
-mam za wolne łącze (a taki T5 waży 500 mb)
-za słaby sprzet

Dlatego zwracam sie do osbó o silnych kompach i internetach, żeby przetestowały czy te romy chociaż da sie w jakiś sposób odpalić. Wątpie, żeby były one grywalne :).

Ściągnie się je na www.emuparadise.org. Nie podam linków do każdego z tych romów bo pewno czekałby mnie szybki ban.

Dziękuje i testujcie ;).
https://www.snesorama.us/board/showthread.php?t=18779 NET YAROZE development cd for psx game hacker and creators :D
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Nowe MAME, nowe romy :)

Post autor: SubZero »

Nie ma czego testować.
Podane gry zostały zdumpowane (i to nie w .142 a w .135 i wcześniej) i nic poza tym.
O emulacji nie mamy na razie co marzyć (emulacja Namco System 246 chyba nawet nie została jeszcze ruszona).
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Nowe MAME, nowe romy :)

Post autor: mg1987 »

Gry te zdumpowano by romset był pełny. Jeśli się nie mylę to, namco system 256 (płyta na której pojawił się Tekken 5 i reszta) ma bebechy PS2, więc MAME raczej nieprędko ruszy te gry (jeśli wogóle). Nawet jeśli w którejś wersji MAME dodadzą obsługę tej płyty, to będzie trzeba procka ze 12 Giga (brak sprzętowej akceleracji 3D w MAME). Zobacz jak jest z emulacją TTT (jego płyta ma bebechy PSX).

Edit:
Sub był szybszy. :P To tylko dodam, że do emulacji tamtych tytułów można użyć PCSX2. Oczywiście trzeba mieć obraz gry z wersji PS2.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Emulacja & Kaillera Center”