Garou MotW: BEST IN THE WORLD!

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Garou MotW: BEST IN THE WORLD!

Post autor: Action »

Dodajmy, że owa fryzura będzie koloru rudego i będziemy mieli pierwszy finał w historii, w którym walka będzie rozgrywała się o przegrana. ;-)
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Garou MotW: BEST IN THE WORLD!

Post autor: Martins »

Serdecznie zapraszam Jarka i Eq2D do rozstrzygnięcia swoich problemów w Geese Tower teraz, because...


[center]YOU GIVE GAROU A BAD NAME!!![/center]


Si, este post es spam!!!

Poza tym Bon Jovi już w czerwcu po raz pierwszy w Polsce!!! Have nice day!!!!
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Garou MotW: BEST IN THE WORLD!

Post autor: Action »

Mogłoby się wydawać, że słuch po tym turnieju jak i po zawodnikach zaginął, ale nic podobnego! Emocje wciąż nie opadają a finał, niestety, zostanie rozegrany niebawem!

By jeszcze bardziej podkręcić atmosferę dodam, że wszystkie dotychczasowe mecze znajdziecie na YT:

No chyba, że ktoś nie podesłał replaya:P

Acha i jeszcze coś, mała dygresja na temat tego dlaczego Action ma zawsze racje i słusznym było posadzić Chrisa na pozycji przegranej w DE, mimo że Jo-Jo również nie wykazywał aktywności. :P

<iframe width="480" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/_HwHPYCAE50" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Garou MotW: BEST IN THE WORLD!

Post autor: Martins »

Action pisze: Acha i jeszcze coś, mała dygresja na temat tego dlaczego Action ma zawsze racje i słusznym było posadzić Chrisa na pozycji przegranej w DE, mimo że Jo-Jo również nie wykazywał aktywności. :P
Potrafi przejść program? Znaczy pierwszego chłopka w singlu? (Nie)Dobre i to...
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Garou MotW: BEST IN THE WORLD!

Post autor: Chris »

What the hell?

9 miesięcy nie miałem pada w ręce - to się widzi po nędznym gameplayu. Jednakże cel umieszczenia tutaj pierwszych freeplayowych walk jest nie na miejscu.
Jeszcze w marcu Sam poinformowałem Ciebie o niemożności dalszego uczestnictwa w turnieju z powodu braku możliwości technicznych do grania online. Sądziłem, sprawa jest jasna i zakończona...

Od stycznia mam już internet i byłem przekonany, że o ile turniej Garou jest już przeszłością, to przynajmniej w dalszym ciągu mogę od czasu do czasu pograć ze swoim 'kolegą' Actionem. Nie sądziłem jednak że wykorzystasz nasze wolne walki i całą sytuację do swoich celów i usprawiedliwiania swoich decyzji. (jakkolwiek to brzmi)

Niemniej jednak, Action, jeśli nie wycofasz się z tego co napyskowałeś, to podejume rękawicę.
Rozegramy nie money match'a , ale honor matcha do 10 wygranych pojedynków.
Może i zapomniałem to co potrafiłem jeszcze w fazie grupowej, ale to wystarczy żeby Ci skopać dupę!.

You just bit off more than you can chew!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Garou MotW: BEST IN THE WORLD!

Post autor: J.a.r.e.k. »

Action, po prostu robiłeś z przeciwnikiem co chciałeś na tych walkach.
Jesteś perwersem, żeby się tak wyżywać na słabszych! ;)

Gratuluję zwierzęcych ambicji przy tworzeniu filmiku, teraz musisz odpowiedzieć za swoje czyny.
Pozdro i nie niech wygra lepszy!
Ostatnio zmieniony 13-01-2013, 20:16 przez J.a.r.e.k., łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Garou MotW: BEST IN THE WORLD!

Post autor: Action »

Chris pisze:9 miesięcy nie miałem pada w ręce
Nowonarodzenie skilla
Chris pisze:. Nie sądziłem jednak że wykorzystasz nasze wolne walki i całą sytuację do swoich celów i usprawiedliwiania swoich decyzji.
Zwykłe jaja, akcja wyglądała tak, ze obaj awansowaliście do DE i obaj dalej nie graliście, tabelkę trzeba było jednak jakoś dalej rozpisać więc z miłości do Ciebie posadziłem Cię w przegranych. ;-)
J.a.r.e.k. pisze:Action, po prostu robiłeś z przeciwnikiem co chciałeś na tych walkach
Z Chrisem zawsze robię co chcę, nie tylko na walkach :wub:
Chris pisze:Rozegramy nie money match'a , ale honor matcha do 10 wygranych pojedynków.
Może i zapomniałem to co potrafiłem jeszcze w fazie grupowej, ale to wystarczy żeby Ci skopać dupę!.
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Garou MotW: BEST IN THE WORLD!

Post autor: Chris »

Słuchaj, widzę, że dalej pyskujesz i nie palisz się do odpowiedzi na moje pytanie, dlatego daje Ci czas na odpowiedź do piątku. Albo jesteś facetem i nie rzucasz słów na wiatr albo się wycofujesz z tego co napyskowałeś, tracisz u mnie resztkę szacunku i znikasz mi z oczu żebym nie musiał oglądać twojej mordy tu na forum.
Obrazek
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Garou MotW: BEST IN THE WORLD!

Post autor: J.a.r.e.k. »

Chris pisze:... tracisz u mnie resztkę szacunku i znikasz mi z oczu żebym nie musiał oglądać twojej mordy tu na forum.
W tym momencie oczy wszystkich honmarowiczów, skierowały się w stronę Akcji.

Jaką ripostą ciśnie między żebra napalonemu przeciwnikowi?
W jakim stylu dowiedzie swojej racji?
Czy będzie gotów podjąć rzuconą mu prosto w twarz, satynową rękawicę?
Czy dojdzie do pojedynku o honor i ojczyznę?
Czy po przegranej walce Akcja nigdy nie będzie już sygnował się Terry Bogardem i zniknie z forum?
Czy też poniżony Chris, oficjalnie przeprosi i odda Akcji cześć i chwałę zmieniając sygnaturę?
Czy też wszystkie te słowa wywieje wiatr i pamięć o obu zajadłych zawodnikach zaginie...?
Te oraz inne problemy zostaną rozwiązane miejmy nadzieję do piątku.


CZAS START!
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Garou MotW: BEST IN THE WORLD!

Post autor: eq2D »

Jak baby. Nawet dziwnego sposoby komunikacji używacie jak one.


Chris, "sam" piszemy z dużej litery tylko na początku zdania. Ja rozumiem cel, zwrot grzecznościowy, ale... do siebie samego?

A, i żeby było jasne. Obydwoje gracie jak paralitycy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Garou MotW: BEST IN THE WORLD!

Post autor: Martins »

Długo oczekiwane odpowiedzi na rozkminy Pana Jarka nie pozostaną bez echa, który (swoją drogą) nadal zajmuje się tym, czym nie wypada i nie dość, że nie rozgrywa zaległego pojedynku o wszystko, to jeszcze, próbuje mi odebrać tytuł pierwszego spamera w moim ulubionym temacie o Garou.

A więc:

1. Podejrzewam, iż riposta Akcji może okazać się naprawdę reakcją wysokich lotów, gdyż nerwy Pana Chrisa są w coraz bardziej opłakanym stanie i nie jest w stanie już dłużej ukrywać tego, co naprawdę czuje...

2. W stylu, który najprawdopodobniej nie wywoła cienia zażenowania na twarzach jego fanatyków, chociaż któż to wie?

3. Prawdopodobnie nie będzie miał czasu jej podnieść, gdyż w dzikim szale rzuci się na Reakcję (Chrisa) z cepami.

4. Tylko nie o honor lub ojczyznę, bo w związku z tym wszystko może być załatwione polubownie czego zdecydowanie byśmy nie chcieli, jako interesanci tej poczciwie zapowiadającej się kosy.

5. Nie ma na tyle odwagi (i dobrze).

6. Przeprosi, gdyż jest fanem Batisty, który gdzieś, kiedyś na krętej życiowej ścieżce zgubił kule, a Chris (jak wiadomo wszem i wobec) wzoruje się na tym niewypale.

7. Pamięć o ich obu będzie trwać po wsze czasy, gdyż po wsze czasy będzie trwał ten turniej...

Odpowiedzi na wszystkie wątpliwości udzieliłem przed piątkiem za darmo!!! Podziękowania mile widziane (może być "pomógł")
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Garou MotW: BEST IN THE WORLD!

Post autor: Action »

Chris pisze:Słuchaj, widzę, że dalej pyskujesz i nie palisz się do odpowiedzi na moje pytanie, dlatego daje Ci czas na odpowiedź do piątku. Albo jesteś facetem i nie rzucasz słów na wiatr albo się wycofujesz z tego co napyskowałeś, tracisz u mnie resztkę szacunku i znikasz mi z oczu żebym nie musiał oglądać twojej mordy tu na forum.
Twoja...


...stara!




A poważniej, czekałem do soboty bo nie ty będziesz mi mówił kiedy i co mam robić czy też odpowiadać. ;-) Mordę to ty widzisz codziennie podczas golenia (zakładając oczywiście, że to robisz), jeżeli chodzi o twarz to jesteśmy na forum i tak jej nie widzisz. Inna sprawa awatar, on i tak jest odwrócony do Ciebie plecami, czyli jest tak jak być powinno i dostajesz to na co zasługujesz. ;) Generalnie jesteś za chudy w uszach by w ogóle poruszać temat pyskówek, zresztą z tego co widać, już Ci żyłka pękła koguciku. :)

A meczyk oczywiście chętnie zagram, nie masz zielonego pojęcia o tej grze i choćbym nie grał przez lata to i tak dostajesz wpierdziel, jak zwykle.
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Garou MotW: BEST IN THE WORLD!

Post autor: J.a.r.e.k. »

BRAWO BRAWO! <oklaski tłumów>

My, świadkowie tego wiekopomnego beefu pomiędzy czołowym graczem Garou i nieśmiertelnym fanem SNK - AKCJĄ, a wieloletnim członkiem rasistowskiego sportsklubu [NM] - CHRISEM czujemy się jak te lwy w colosseum Cezara, czekające na ochłapy mięsa w postaci dwu zwalczających się gladiatorów!

AVE KRELIAN MORITURI TE SALUTANT !!

W związku z fenomenalną ripostą AKCJI, w oczywisty sposób nasuwa się kolejny, znany już fanom serii, zestaw nieśmiertelnych pytań.
Wobec tego jedziemy z tym koksem!

Drodzy wielbiciele forumowej adrenaliny.....czy.....waszym....zdaniem! :[/b]

1) Chrisu, po druzgocącej ripoście Akcji, odwróci się na pięcie i z opuszczoną głową zrzeknie się tytułu członka klanu [NM] ?
2) Czy może rozgniewana (:) Akcja nie wytrzyma presji i nagra kolejny miażdżący filmik z udziałem obu pierwszo-planowców, który raz na zawsze przypieczętuje ogrom jego skilla?
3) Czy też może obaj Panowie uznają online za bezsensowną formę rozwiązywania konfliktów i spotkają się w REALU! (przy czym jeżeli byłaby to "tajemnicza działka Chrisa" to Akcja już jest "killem")
4) Czy do gry wkroczy sam Imperator KRELIAN! Ojciec swoich dzieci, by pojednać zwaśnione strony i przytulić obu jak czuły tata?
5) Czy doczekamy się TEJ WIEKOPOMNEJ WALKI?? Po stokroć przewyższającej oczekiwaniami wolno zbliżający się FINAŁ TURNIEJU!
6) Czy przypadkiem nieprzypadkowa nowa sygnatura akcji, przedstawiająca w domniemaniu Chrisa na żywo, nie jest zbyt obraźliwa? Czy chłopak nie posunął się w swoich zamiarach ZA DALEKO? Czy ciosy po kulach są dozwolone ?!?


Te oraz inne, nie wypowiedziane słowami zwykłego szarego człowieczka pytania, ujrzą miejmy nadzieję światło dzienne lada chwila.

Z miejsca kaźni, przy którym Goro's Lair wygląda jak pokój dla niemowlaka, jak zawsze i wszędzie, relacjonował dla Was, drodzy czytelnicy,
Wasz ulubiony i uniżony J.a.r.e.k.
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Garou MotW: BEST IN THE WORLD!

Post autor: Chris »

Action pisze:Twoja...


...stara!
Skoro dostosowałeś wydźwięk wypowiedzi do swego poziomu i zacząłeś jeździć po starych, to dlaczego nie pochwalisz się swoją starą?
Obrazek


Tak czy inaczej… awatar zmieniłeś bo ciężko jest całe życie utożsamiać się z nieudacznikiem, którym jesteś.

Twoje obelgi nie wyprowadzą mnie z równowagi bo nie śmieszą mnie już teksty z gimnazjum, które ledwo skończyłeś. Nie zapominaj z kim rozmawiasz robolu. Do łopaty!

Swoją drogą powiedz mi jak to jest, że cały czas siedzisz na homarowej randze nie robiąc kompletnie nic? Chyba już zapomniałeś o swoich obowiązkach, nie wspominając, że przez ostatnie 2 lata nie stworzyłeś żadnego unikatowego materiału wzbogacającego treści dostępne w serwisie.
Jesteś bezużytecznym pasożytem i należy się Ciebie pozbyć spuszczając wodę w kiblu.

Żeby nie było niedomówień, konkretną datę i miejsce ustalę wkrótce. Najlepiej tam, gdzie osoby postronne będą mieć możliwość oglądania twojej porażki. Ciekawe tylko jak się później będziesz tłumaczył z wpierdolu…
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Garou MotW: BEST IN THE WORLD!

Post autor: KRELIAN »

To już drugi przypadek w ciągu kilku dni pokazujący, że bijatyki 2d są złe i wywołują agresję u porządnych obywateli. Jarek dobrze podpowiada, już lepiej zagrać w Shadow of Rome.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”