Proszę o pomoc !

Subforum najpopularniejszej serii bijatyk 2D będącej znakiem rozpoznawczym firmy Capcom

Moderatorzy: ModTeam, 2DModTeam

ODPOWIEDZ
LordJ
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 15-05-2011, 13:55

Proszę o pomoc !

Post autor: LordJ »

Witam !

To mój 1 post tutaj tak więc witam :)
Mam 2 pytania

Jak odblokować alternatywne stroje na PC ?

I drugie, jak zrobić specjala Chun-li ?? Gdyż nie wiem co oznacza "charge" ;/

Z góry dziękuje ;)
VanDarkholme
Student
Student
Posty: 62
Rejestracja: 31-05-2010, 16:15

Re: Proszę o pomoc !

Post autor: VanDarkholme »

przetrzymujesz tyl na jakies 2 sekundy, naciskasz szybko przod, tyl znowu przod i kopy.
Charge to przetrzymywanie przycisku, pocwicz sobie jej kikouten najpierw.
backdash.pl
LordJ
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 15-05-2011, 13:55

Re: Proszę o pomoc !

Post autor: LordJ »

Dzięki wielkie :) a co ze strojami ? :)

P.S. Tylko cały bajer polega na tym że jak 3mam strzałkę w tył to ona idzie do tyłu i przeciwnik zdąży mnie 300 razy uderzyć... -_-"
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Proszę o pomoc !

Post autor: Action »

LordJ pisze:3mam strzałkę w tył to ona idzie do tyłu i przeciwnik zdąży mnie 300 razy uderzyć
Skoro strzałka w tył to automatycznie trzymasz blok:P W każdym razie możesz docisnąć doł to postać nie będzie się ruszała.
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Proszę o pomoc !

Post autor: Chris »

albo ładuj move przy okzji jakies ciosow , niemusisz byc statyczny, albo prosciej podczzas skokow itp
Obrazek
Awatar użytkownika
wf6608
Support
Posty: 287
Rejestracja: 13-06-2009, 20:36

Re: Proszę o pomoc !

Post autor: wf6608 »

Aby mieć alternatywne stroje, musisz sobie kupić DLC. Chyba że chodzi o kolory - te odblokujesz w Challenge Mode.
LordJ
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 15-05-2011, 13:55

Re: Proszę o pomoc !

Post autor: LordJ »

A no właśnie, jak się blokuje ciosy ?? W wersji na PC też występuje DLC ? Rozumiem że to za kaske ?
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Proszę o pomoc !

Post autor: eq2D »

Aby mieć alternatywne stroje, musisz sobie kupić DLC
Nie, HEX edytor wystarczy. "DLC" instalują się razem z grą.

W większości bijatyk blokujemy się trzymaj kierunek pleców naszego zawodnika. Jeśli ten jest zwrócony w prawo, trzymamy lewo aby blokować i vice-versa. Aby blokować ciosy na dolne partie ciała - dół+tył. Kiedy znów atakuje nas postać z powietrza, logicznym jest, że atakuje na " górę", a więc blokujemy to wciskając kierunek pleców naszej postaci, tak zwanie "tył". Kiedy idziesz do tyłu (?), tzn. nakazujesz swojej postaci cofanie się, to każdy atak który trafia w Twoją postać (prócz ataków na dół) zostaje automatycznie zablokowany. Blokować nie można wszelakiej maści rzutów oraz... ciosów nieblokowanych.

DLC to kurewstwo za które trzeba płacić, tak na PC też występuje ale odnośnie SF IV to jest zbędne. Dodatkowe stroje są instalowane razem z grą. Nie, nie powiem Ci co i jak.
Obrazek
LordJ
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 15-05-2011, 13:55

Re: Proszę o pomoc !

Post autor: LordJ »

Hex edytor ?? ocb ??

Aha czyli jak np. chciałbym strój Chun-Li ze SF: Alpha to muszę zakupić DLC ??... -.-" zal...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Street Fighter”