Odpowiedz do tematu
Tekken 6 Online Tournament 4 z nagrodami!
Autor Wiadomość
KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 06-06-2011, 23:35   

Fajnie, że praktycznie wszystkie walki zostały rozegrane w terminie. Dla takiej ekipy chce się robić kolejne tury ;].

Double Elimination

Czas na rozegranie dwóch walk ustalam do czwartku 9 czerwca do 23:59. W razie problemów z przeciwnikiem wiecie co robić. Powodzenia!

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Tundra 
Master

PSN ID: Inkverin
Wysłany: 06-06-2011, 23:49   

Let's Rock!

Hobbith 

PSN ID: Hobbith_UK
Wysłany: 07-06-2011, 00:38   

Ooo i Lesiu z Blaugraną w końcu roztrzygną kto jest silniejszy. Bryan czy Eddie ^^'

blaugrana20 
Grand Master

PSN ID: blaugrana20_PL
Zagram w: TTT 2
Wysłany: 07-06-2011, 05:17   

no byle by nie bylo Laga to uf+4 :P

Uploaded with ImageShack.us

adax 
Student

PSN ID: adax_pl
Wysłany: 07-06-2011, 06:16   

Dzięki za ustawienie mnie w DE z własnym bratem :kwasny:

BUS 
Beginner

PSN ID: BUS_pl
Zagram w: Tekken 7 Soul Calibur 4 Tekken Tag 2
Wysłany: 07-06-2011, 07:40   

Dlaczego w walce z zielkiem zostało mi przyznane 0 punktów chociaż wygrałem 5 - 0. Walczyłem jeszcze wczoraj. Liczy się to, że nie zdążyłem zgłosić i potwierdzić wyniku???
Było napisane w zasadach, że walki mają zostać rozegrane do poniedziałku włącznie a o wynikach nie było napisane, że nie można ich zgłaszać później.

Lesio 
Student

GamerTag: x Lesiu PL x
Wysłany: 07-06-2011, 07:41   

Chętnie się z nim zmierzę, mam tylko nadzieje że nie odebraliście mnie zbyt negatywnie gdyż wtedy troszkę zły dzień miałem, a poza tym na ps3 raczkuje na tk6 :) ale cóż z czasem ;P chociaż wiadomo nie mam już takiej jazdy jak kiedyś siedzieć po parę godzin dziennie i w tk grać bo wiadomo życie się zmienia każdy dorasta ale dobrze mieć z kim pograć tak na wstępie i dzięki każdemu za grę ;) Przypominają się czasy kiedy to do kumpla się chodziło na tury w tk3 a w wakacje wynosiło się 30 cali crtka i grało na dworze do rana przy drum n bassowych rytmach ;P

blaugrana20 
Grand Master

Wysłany: 07-06-2011, 12:36   

Lesiu tylko sciagalem rano gre z psn od 14 do 20 moge zagrac :) ugadamy sie na psn :)

A to by nam sie lepiej gralo nowy traile Tekkena filomowego :) https://www.youtube.com/w...d&v=wAQ-nHNZj8A :)

Tundra 
Master

Wysłany: 07-06-2011, 21:16   

Tundra vs Zielek 5:1

Dodam tylko ze byla to najbardziej zenujaca gra w moim zyciu. Nie wiem jak mozna uzywac 15 razy na runde Bryanem d/f+3. Gratulacje

zielek 
Beginner

Wysłany: 07-06-2011, 21:24   :)

Tundra ciekawe jaki ty byłeś dobry jak grałeś dopiero jakieś 5 miesięcy i w tym może z jakieś 5 godzin lol troszku zrozumienia a nie od razu kozaczysz lol Pozdro all

Lesio 
Student

GamerTag: x Lesiu PL x
Wysłany: 07-06-2011, 21:43   

Taaa :P ;PPPP a ja mam czas dopiero po 22 i od rana do 13 :) jak coś

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 07-06-2011, 21:46   

BUS napisał/a:
Dlaczego w walce z zielkiem zostało mi przyznane 0 punktów chociaż wygrałem 5 - 0. Walczyłem jeszcze wczoraj. Liczy się to, że nie zdążyłem zgłosić i potwierdzić wyniku???
Było napisane w zasadach, że walki mają zostać rozegrane do poniedziałku włącznie a o wynikach nie było napisane, że nie można ich zgłaszać później.

Ok Sub poprawił wynik w systemie, choć w Twoim przypadku nie zrobiło to różnicy dla miejsca na podium, także grasz z tym samym przeciwnikiem.

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Hobbith 

PSN ID: Hobbith_UK
Wysłany: 07-06-2011, 22:41   

No, w końcu coś się w DE ruszyło. Ja niestety swojej walki zagrać nie mogę, bo mój przeciwnik już nawet w opisie na psn napisał, że dzisiaj do honmaru grać nie będzie. Swoją drogą jest to chyba najbardziej irytujący turniej, w jakim dane mi było wziąć udział. Ciągłe przekładanie walk na później, olewanie moich wiadomości na psn, tłumaczenia i wykręty. Jedno wielkie "ehh".

Tundra 
Master

Wysłany: 07-06-2011, 22:48   

Boja sie Ciebie hobbith :D

blaugrana20 
Grand Master

Wysłany: 08-06-2011, 05:09   

graj pod innym nickiem Hobbit :p Lesiu to jutro o 6.30 rano pasuje ? Akurat po powrocie z nocki :)

Uploaded with ImageShack.us