Cosplay

Kącik miłośników Kraju Kwitnącej Wiśni.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Cosplay

Post autor: Aserot »

Zakładam nowy temacik w końcu będę miał jakiś wkład w tą cześć forum ;P. Czym jest cosplay chyba nie muszę tłumaczyć. A chyba każdy z nas chciał kiedyś mieć jakoś cześć szafy zapchaną strojem swojej ulubionej postaci z komiksu/gry itp. Mnie za czasów T3 zawsze marzył się spodnie z płomieniami od Jin'a. Teraz info dla fanów i profesjonalnych przebierańców.

http://ja.curecos.com/tieup/kof/contest/

Na powyższej stronie możecie podsyłać swoje cosplay'e tematyka to oczywiście King of Fighters. Osobiście polecam oblookać już podesłane foty niektóre naprawdę dają rady.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: Cosplay

Post autor: August »

ja zawsze chciałem mieć strój jina z T4 i rękawice jego z T5 i T6.albo też maskę kinga ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Cosplay

Post autor: caradolph »

Aserot pisze:Zakładam nowy temacik w końcu będę miał jakiś wkład w tą cześć forum ;P. Czym jest cosplay chyba nie muszę tłumaczyć. A chyba każdy z nas chciał kiedyś mieć jakoś cześć szafy zapchaną strojem swojej ulubionej postaci z komiksu/gry itp. Mnie za czasów T3 zawsze marzył się spodnie z płomieniami od Jin'a. Teraz info dla fanów i profesjonalnych przebierańców.

http://ja.curecos.com/tieup/kof/contest/

Na powyższej stronie możecie podsyłać swoje cosplay'e tematyka to oczywiście King of Fighters. Osobiście polecam oblookać już podesłane foty niektóre naprawdę dają rady.
Ten Hanzo Hattori jest dobry. Ja Chciałem zawsze mieć strój clouda z FFVII z buster swordem, strój scorpiona z mortala i Iori Yagami z King of fighters
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Japonia”