Tekken 3 Polish Holiday Cup

Archiwum zakończonych turniejów.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 3 Polish Holiday Cup

Post autor: Komandos »

!Dan! pisze:Klasyk to klasyk ^^ Wiele osób Ci powie, że T3 najlepszy - dlaczego? Ano właśnie...
No nie przeczę, kiedyś to była bardzo dobra gra, ale od tego czasu się trochę pozmieniało. ;)
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Tekken 3 Polish Holiday Cup

Post autor: bartaaz »

Tak to z wami jest, t3 jest stare a jak komuś zaproponuje mega aktualnego 3rd strike to nikt jakoś nie chce grać :)

mikeang w dalszym ciągu się nie odzywa.
SHUN GOKU SATSU A.K.A RAGING DEMON
Awatar użytkownika
master
Elite player
Elite player
Posty: 153
Rejestracja: 07-02-2008, 19:57

Re: Tekken 3 Polish Holiday Cup

Post autor: master »

hmmm i tak czekam i czekam i nic odzewu od Burego wczoraj....
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Tekken 3 Polish Holiday Cup

Post autor: !Dan! »

Hajda mi napisał, że może zagrać jutro (między 13stą a 18stą).
Obrazek
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Tekken 3 Polish Holiday Cup

Post autor: Oscar »

Walkowery:
Bury VS master - dostał master. Robisz prawie takie same sceny jak w bodajże Edytora turze i Duma. Sory. To turniej w którym obowiązują zasady. Ciągłe pisanie że nie możesz grać jest dziwne. Walka maksymalnie może trwać 20 min, nie 1h !
Jrs VS Jaca12 - dostał Jaca12. Zero odezwu z obu stron. Co prawda Jrs siedzi często na gg, ale też nie wykazuje chęci napisania do rywala "kiedy gramy" na gg. Zapamiętam to sobie.
Hajda VS !Dan! - dostał Hajda. Z tym nie mogę. Hajda, jesteś mistrzem. Mieć laptopa ciągle koło siebie i nie móć zagrać maksymalnie 9 fragów.
Saj VS Libo - dostał Libo. Podobnie jak z Jrs i Jacą12. Również zapamiętam.
bartaaz VS MikeAng - dostał MikeAng. Bartaaz na bierząco informował mnie o aktywności na gg MikeAnga. Dzięki bardzo.

Następne walki:
Bury VS Jrs
----------
fatal VS !Dan!
----------
hodak3 VS Hajda
----------
Saj VS Oscar
----------
Dioxyde VS Jaca12
----------
bartaaz VS master

Termin rozegrania trzeciej walki trwa do 27.07.11 do 23:59.
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
master
Elite player
Elite player
Posty: 153
Rejestracja: 07-02-2008, 19:57

Re: Tekken 3 Polish Holiday Cup

Post autor: master »

pssssss nie patrz sie na inny turnieje data do konca terminu była a ja 2 dni czekałem a bury sie nie odzywa... nie moja wina ze on na jakis urlop poojechał:) a walkowera dostałem pewnie dlatego zes jego kol i zmowa:) I ty jestes Organizatorem hmmm nie radze takim sposobem:) jak nie mogłem grac to nie mogłem ale data była do wczoraj a 2 dni czekałem az do konca pisałem na forum a bury nic...... nie sprawiedliwe
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Tekken 3 Polish Holiday Cup

Post autor: Bury »

Noo chyba zartujesz, kogo próbujesz sciemic nas czy siebie?

19. ja moge grac ty nie
20 ja moge grac ty nie
21. ja moge do 16. ty po 16
22. ja moge do 15 ty po 15

Rzecz jasna mam screeny z gadu zeby nie bylo ze wyssalem to sobie z palca

Wynika z tego jasno ze ja moglem grac 3 dni a ty dwa razy po pol dnia, a to ze wykazales chec do gry przez te dwa dni po poludniu i napisales sobie posta sadzac ze ktos uzna ze jednak masz czas. Prosze Cie dobrze wiesz ze dostales walkowera sprawiedliwie bo w lacznym czasie ja moglem dluzej grac a pare razy Ty byles na kompie ale nie mogles zagrac.
Wlasnie Oscar jest organizatorem i w przeciwienstwie do ciebie ma glowe na karku i dobrze wie ze pogrywasz sobie w hu**
Awatar użytkownika
master
Elite player
Elite player
Posty: 153
Rejestracja: 07-02-2008, 19:57

Re: Tekken 3 Polish Holiday Cup

Post autor: master »

ok to było w 1 dzien ze nie mogłem ale sa tez 2 dni nastepne a termin był kilka dni wiec nie mów mi ze nie mogłes:) Nic nie pisałes na forum ze cie nie bedzie 2 dni. a jak ci pisałem na gg to nic sie nie odzywasz bo wiesz ze masz łatwe walki do finału i spękałes zagrac ze mną:) Taka polityka:) Ja do konca terminu czekałem a ty w huja poleciałes!!!!
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Tekken 3 Polish Holiday Cup

Post autor: Bury »

Jakie dwa dni? wczoraj mnie nie bylo... i Chlopcze przeczytaj sobie co ci napisalem wyzej

19.07- ja moge grac ty nie
20.07 ja moge grac ty nie
21.07- ja moge do 16. ty po 16

I tu juz mamy 2 i pol dnia co ja moge grac a ty tylko pol dnia.
Spekalem gry z Toba? no prosze cie nie badz taki zalosny, chyba ostanim razem jak gralismy pokazalem Ci ze o tekkenie nie masz pojecia, spekalem przed masterem :D

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Dobra wez juz nawet nie wysilaj swojego przeciazaonego umysly nad nowym postem, bo pewnie rozkmina tego :

19.07- ja moge grac ty nie
20.07 ja moge grac ty nie
21.07- ja moge do 16. ty po 16

jest dla ciebie wyzwaniem no wiesz tyle tu cyferek kropek literek hmm moze do przyszlego tygodnia dasz rade to zrozumiec ale Tur juz sie skonczy

A wroce do tego ze mam latwe walki do finalu Teraz zagram z Danem(sadzisz ze jest slaby?) A co smieszniejsze Ty chyba sadzisz ze by bys trudnym przeciwnikiem? no akurat z calej stawki w DE winners jestes najsłabszy a czemu? bo opanowales po kilku latach w teka 3 ciosy:D
Ostatnio zmieniony 23-07-2011, 11:11 przez Bury, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
master
Elite player
Elite player
Posty: 153
Rejestracja: 07-02-2008, 19:57

Re: Tekken 3 Polish Holiday Cup

Post autor: master »

21.07 od 16 mogłem do nocy
22.07 czekałem cały dzien na ciebie
Termin walk był do 22.07 godz 23:59 ale tobie nie zalezało odezwac sie na forum czy na gg! termin mozna by było przedłuzyc dzien bo z tego co widze nie potrzeba walkowerów bo widze ze wszyscy są i mozna zagrac:) I bury bez jaj Ja sie nie poddaje!!!

Widze ze mózg ci sie zlansował, nie wiesz co piszesz i dodajesz cos od siebie jakies bez sensowne argumenty! Zastanów sie troche nie chce wjezdzac ci na ambicje bo szkoda chłopaka:)
Ostatnio zmieniony 23-07-2011, 11:14 przez master, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Tekken 3 Polish Holiday Cup

Post autor: Bury »

No wlasnie mogles 21. 16 do nocy 22 nech ci bedzie ze caly dzien, a ja moglem all 19 all 20 i pol 21 wiec powiedz mi tak szczerze kto mogl dluzej grac?
Awatar użytkownika
master
Elite player
Elite player
Posty: 153
Rejestracja: 07-02-2008, 19:57

Re: Tekken 3 Polish Holiday Cup

Post autor: master »

To wtedy chłopczyku trzeba wtedy porozumiec sie z organizatorem do rozegrania walk do dzisiaj i hajda moze grac i dan pewnie... wiec ja problemu nie widze! to nie jest faza grupowa ze walkowery czy dodawanie nowego gracza do grupy, Organizator powinien przedłuzyc przynajmniej 1 dłuzej jesli wszyscy sa!
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Tekken 3 Polish Holiday Cup

Post autor: Bury »

A ty dziewczynko sadzisz ze organizator ma czas bawic sie z turem przez niewiadomo ile czasu? Ze bedzie czekal do usranej smierci na osoby? Moze niezauwazyles ze w dwoch turach Oscar przestrzega terminow i daje walkowery jak ktos nie zagra.? Wiesz po co sa terminy? zeby w miare mozliwosci zagrac do tego czasu. W koncu znalazl sie tur ktory ma szanse nie trwac 2 miesiace z powodu braku dotrzymywania terminow.

Oscar nie jest jasnowidzem i nie moze wiedziec czy danego dnia po terminie ktos bedzie mogl grac, bo tak wlasnie tury by trwaly 2 miechy. I wlasnie dlatego sa podane terminy rozegrania walk.
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: Tekken 3 Polish Holiday Cup

Post autor: August »

Panowie kłócić się chcecie ?? znajdźcie jakiś termin a kłótnie na gg można przenieść :)
co do Libo. on opuścił honmaru.
Obrazek
Awatar użytkownika
master
Elite player
Elite player
Posty: 153
Rejestracja: 07-02-2008, 19:57

Re: Tekken 3 Polish Holiday Cup

Post autor: master »

Dlatego własnie czekałem do konca terminu na ciebie!!!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”