Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zamknięty przez: Oscar
29-08-2011, 20:27
Tekken 3 Polish Holiday Cup
Autor Wiadomość
Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 22-07-2011, 16:39   

!Dan! napisał/a:
Klasyk to klasyk ^^ Wiele osób Ci powie, że T3 najlepszy - dlaczego? Ano właśnie...

No nie przeczę, kiedyś to była bardzo dobra gra, ale od tego czasu się trochę pozmieniało. ;)

bartaaz 
Grand Master

PSN ID: brtz86
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Street Fighter 3rd strike
Wysłany: 22-07-2011, 19:46   

Tak to z wami jest, t3 jest stare a jak komuś zaproponuje mega aktualnego 3rd strike to nikt jakoś nie chce grać :)

mikeang w dalszym ciągu się nie odzywa.

master 
Elite player

P2P Mode: Client only
Wysłany: 22-07-2011, 21:38   

hmmm i tak czekam i czekam i nic odzewu od Burego wczoraj....

!Dan! 
Grand Master

Zagram w: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 22-07-2011, 23:19   

Hajda mi napisał, że może zagrać jutro (między 13stą a 18stą).

Oscar 
Support
Thophy Hunter!

PSN ID: MrOscarPL
Zagram w: Tekken Revolution
Wysłany: 23-07-2011, 10:37   

Walkowery:
Bury VS master - dostał master. Robisz prawie takie same sceny jak w bodajże Edytora turze i Duma. Sory. To turniej w którym obowiązują zasady. Ciągłe pisanie że nie możesz grać jest dziwne. Walka maksymalnie może trwać 20 min, nie 1h !
Jrs VS Jaca12 - dostał Jaca12. Zero odezwu z obu stron. Co prawda Jrs siedzi często na gg, ale też nie wykazuje chęci napisania do rywala "kiedy gramy" na gg. Zapamiętam to sobie.
Hajda VS !Dan! - dostał Hajda. Z tym nie mogę. Hajda, jesteś mistrzem. Mieć laptopa ciągle koło siebie i nie móć zagrać maksymalnie 9 fragów.
Saj VS Libo - dostał Libo. Podobnie jak z Jrs i Jacą12. Również zapamiętam.
bartaaz VS MikeAng - dostał MikeAng. Bartaaz na bierząco informował mnie o aktywności na gg MikeAnga. Dzięki bardzo.

Następne walki:
Bury VS Jrs
----------
fatal VS !Dan!
----------
hodak3 VS Hajda
----------
Saj VS Oscar
----------
Dioxyde VS Jaca12
----------
bartaaz VS master

Termin rozegrania trzeciej walki trwa do 27.07.11 do 23:59.

master 
Elite player

Wysłany: 23-07-2011, 11:34   

pssssss nie patrz sie na inny turnieje data do konca terminu była a ja 2 dni czekałem a bury sie nie odzywa... nie moja wina ze on na jakis urlop poojechał:) a walkowera dostałem pewnie dlatego zes jego kol i zmowa:) I ty jestes Organizatorem hmmm nie radze takim sposobem:) jak nie mogłem grac to nie mogłem ale data była do wczoraj a 2 dni czekałem az do konca pisałem na forum a bury nic...... nie sprawiedliwe

Bury 
Grand Master
f,N,d,d/f~f,N..5/sek

Zagram w: Tekken 3. TTT.Q3A
Wysłany: 23-07-2011, 11:45   

Noo chyba zartujesz, kogo próbujesz sciemic nas czy siebie?

19. ja moge grac ty nie
20 ja moge grac ty nie
21. ja moge do 16. ty po 16
22. ja moge do 15 ty po 15

Rzecz jasna mam screeny z gadu zeby nie bylo ze wyssalem to sobie z palca

Wynika z tego jasno ze ja moglem grac 3 dni a ty dwa razy po pol dnia, a to ze wykazales chec do gry przez te dwa dni po poludniu i napisales sobie posta sadzac ze ktos uzna ze jednak masz czas. Prosze Cie dobrze wiesz ze dostales walkowera sprawiedliwie bo w lacznym czasie ja moglem dluzej grac a pare razy Ty byles na kompie ale nie mogles zagrac.
Wlasnie Oscar jest organizatorem i w przeciwienstwie do ciebie ma glowe na karku i dobrze wie ze pogrywasz sobie w hu**

master 
Elite player

Wysłany: 23-07-2011, 11:52   

ok to było w 1 dzien ze nie mogłem ale sa tez 2 dni nastepne a termin był kilka dni wiec nie mów mi ze nie mogłes:) Nic nie pisałes na forum ze cie nie bedzie 2 dni. a jak ci pisałem na gg to nic sie nie odzywasz bo wiesz ze masz łatwe walki do finału i spękałes zagrac ze mną:) Taka polityka:) Ja do konca terminu czekałem a ty w huja poleciałes!!!!

Bury 
Grand Master
f,N,d,d/f~f,N..5/sek

Wysłany: 23-07-2011, 11:59   

Jakie dwa dni? wczoraj mnie nie bylo... i Chlopcze przeczytaj sobie co ci napisalem wyzej

19.07- ja moge grac ty nie
20.07 ja moge grac ty nie
21.07- ja moge do 16. ty po 16

I tu juz mamy 2 i pol dnia co ja moge grac a ty tylko pol dnia.
Spekalem gry z Toba? no prosze cie nie badz taki zalosny, chyba ostanim razem jak gralismy pokazalem Ci ze o tekkenie nie masz pojecia, spekalem przed masterem :D

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Dobra wez juz nawet nie wysilaj swojego przeciazaonego umysly nad nowym postem, bo pewnie rozkmina tego :

19.07- ja moge grac ty nie
20.07 ja moge grac ty nie
21.07- ja moge do 16. ty po 16

jest dla ciebie wyzwaniem no wiesz tyle tu cyferek kropek literek hmm moze do przyszlego tygodnia dasz rade to zrozumiec ale Tur juz sie skonczy

A wroce do tego ze mam latwe walki do finalu Teraz zagram z Danem(sadzisz ze jest slaby?) A co smieszniejsze Ty chyba sadzisz ze by bys trudnym przeciwnikiem? no akurat z calej stawki w DE winners jestes najsłabszy a czemu? bo opanowales po kilku latach w teka 3 ciosy:D

Ostatnio zmieniony przez Bury 23-07-2011, 12:11, w całości zmieniany 1 raz  

master 
Elite player

Wysłany: 23-07-2011, 12:09   

21.07 od 16 mogłem do nocy
22.07 czekałem cały dzien na ciebie
Termin walk był do 22.07 godz 23:59 ale tobie nie zalezało odezwac sie na forum czy na gg! termin mozna by było przedłuzyc dzien bo z tego co widze nie potrzeba walkowerów bo widze ze wszyscy są i mozna zagrac:) I bury bez jaj Ja sie nie poddaje!!!

Widze ze mózg ci sie zlansował, nie wiesz co piszesz i dodajesz cos od siebie jakies bez sensowne argumenty! Zastanów sie troche nie chce wjezdzac ci na ambicje bo szkoda chłopaka:)

Ostatnio zmieniony przez master 23-07-2011, 12:14, w całości zmieniany 1 raz  

Bury 
Grand Master
f,N,d,d/f~f,N..5/sek

Wysłany: 23-07-2011, 12:13   

No wlasnie mogles 21. 16 do nocy 22 nech ci bedzie ze caly dzien, a ja moglem all 19 all 20 i pol 21 wiec powiedz mi tak szczerze kto mogl dluzej grac?

master 
Elite player

Wysłany: 23-07-2011, 12:17   

To wtedy chłopczyku trzeba wtedy porozumiec sie z organizatorem do rozegrania walk do dzisiaj i hajda moze grac i dan pewnie... wiec ja problemu nie widze! to nie jest faza grupowa ze walkowery czy dodawanie nowego gracza do grupy, Organizator powinien przedłuzyc przynajmniej 1 dłuzej jesli wszyscy sa!

Bury 
Grand Master
f,N,d,d/f~f,N..5/sek

Wysłany: 23-07-2011, 12:23   

A ty dziewczynko sadzisz ze organizator ma czas bawic sie z turem przez niewiadomo ile czasu? Ze bedzie czekal do usranej smierci na osoby? Moze niezauwazyles ze w dwoch turach Oscar przestrzega terminow i daje walkowery jak ktos nie zagra.? Wiesz po co sa terminy? zeby w miare mozliwosci zagrac do tego czasu. W koncu znalazl sie tur ktory ma szanse nie trwac 2 miesiace z powodu braku dotrzymywania terminow.

Oscar nie jest jasnowidzem i nie moze wiedziec czy danego dnia po terminie ktos bedzie mogl grac, bo tak wlasnie tury by trwaly 2 miechy. I wlasnie dlatego sa podane terminy rozegrania walk.

August 
Grand Master
King of Hell.

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 23-07-2011, 12:24   

Panowie kłócić się chcecie ?? znajdźcie jakiś termin a kłótnie na gg można przenieść :)
co do Libo. on opuścił honmaru.

master 
Elite player

Wysłany: 23-07-2011, 12:28   

Dlatego własnie czekałem do konca terminu na ciebie!!!