Z tematu Wasze Fotki

Trafiają tu tematy stare, zdublowane, łamiące regulamin i wszystkie inne, które nie kwalifikują się do przebywania na forum.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: WolfBogard »

Jestem przekonany, ze Ci ktorzy wzieli to do siebie i beda mieli taka okazje zalatwia to jak to eq2D napisal "jak faceci"

Mysle, ze dalej zaden z nas nie bedzie tu juz wiecej pisal co komu za co zrobi, aczkolwiek milczyc nie czul bym sie komfortowo ze swiadomoscia, ze nawyzywal mnie "publicznie" a ja co....napisalem mu PMke i wszystko okej Dla mnie a on dalej bedzie mial polewke.

Tak czy inaczej jak to mowia...gora z gora sie nie spotka, ale czlowiek zawsze.
Obrazek
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: caradolph »

eq2D pisze:@caradolph chwalisz rogatego, + jeden do charyzmy
yyyyyy że jak? któż to rogaty?

EDIT(ka): dobra one rod nieważne
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: August »

za nie długo powrzucam fotki jak gram (niszczę) z kumplami w tekkena. u nas to strasznie słaby poziom :/ nie ma nikogo kto dał by wycisk :/ wo gule nikogo nie obchodzą bijatyki
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: KRELIAN »

Nie mam teraz czasu tego ogarniać więc po prostu zamykam wątek na dzień lub 2. Później do tego wrócę i będzie można otworzyć temat.

@gascan

Idziesz sobie dość szybko w kierunku jednego użytkownika który niedawno wyleciał. Na honmaru jak na żadnym tego typu forum i tak modzi są mocno wyrozumiali, ale są pewne granice - sam zdecyduj czy skoro masz tu wszystkich wyzywać to jest sens dalej tu przebywać. Oczywiście masz to w dupie a ja jestem nerdem tak jak każdy, ale czas zrozumieć, że pisać pierdoły to sobie możesz na swoim blogu czy twitterze. Czy tego chcesz czy nie tutaj jest pewna społeczność, więc warto w końcu nauczyć się odpowiedzialności za swoje słowa, a nie mieć mokro po każdej udanej prowokacji "to bo przecież takie fajne".
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Zablokowany

Wróć do „Kosz”