Problem z Mortal Kombat [PS3] heeeeeeeeeeeeeelp!!!!!!!!

Dyskusje na temat kultowej Smoczej Serii.

Moderatorzy: Adept, ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Problem z Mortal Kombat [PS3] heeeeeeeeeeeeeelp!!!!!!!!

Post autor: caradolph »

Fakens. Co ja zrobię. Problem polega na tym iż po automatycznym updacie 1.02 do mk9 gra ścinała mi się na ekranie tytułowym i nic nie mogłem zrobić :zalamany: potem wszedłem do moich danych w ps3 i miałem tam 3 pliki : player data, global game settings i downloaded game settings. Usunąłem to ostatnie :kwasny: i gra poszła normalnie ale za to teraz zawsze podczas grania online po wybraniu zawodnika pojawia sie napis "game was desynchronized" :zalamany: :zalamany: :zalamany: . Sciągnąłem compatibility packa z psn i kiedy patrzę na informacje o grze to jest napisane : wersja 1.02. Ale dalej mi się tak robi. Co mam teraz zrobić ? Okazało sie, ze ścinanie sie było winą internetu a nie gry. Jak teraz mam odzyskać te dane????? :/ :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany:

EDIT: Usunąłem mój plik z narzędziem danych gier i odpaliłem grę od nowa z save'ami poprzednimi i znowu mi zaktualizowało do 1.02. Plik już jest ale dalej desynchronizuje. co z tym jest?

EDIT 2: okazało się że jest to syndrom gry po patchu. Desynchronizacja zdarza się teraz bardzoooo często i wlasnie dlatego tak mi się działo. jeśli nie zrobią kolejnego patcha to mk9 zostanie pogrzebane.przed patchem było o wiele lepiej
temat do zamkniecia
Ostatnio zmieniony 29-06-2011, 17:02 przez caradolph, łącznie zmieniany 1 raz.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mortal Kombat”