Dead or Alive - Co jest z tą grą??

Wszystko na temat gier z serii DoA - Dead or Alive.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Dead or Alive - Co jest z tą grą??

Post autor: Sylvan Wielki »

mclxbox pisze:Grafika mnie powaliła na kolana ! ja nie wiem, w.lić wszystkie full hd gry, crysisa na high, po prostu nie mogłem uwierzyć że na moim CRT taką grafę można uzyskać !
Fakt, oprawa robi (zawsze w DoA)kolosalne wrażenie - obłędna animacja. Jednak "Crysis" na ultra zjada obecnie wszystko, stąd nie posuwałbym się (sic=) do tak daleko idących wniosków.

Pozostaje czekać co też pokarze DoA5, bowiem 4 na x360 zawiodła na całej linii - co to w ogóle ma być (mowa o grafice ).
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Dead or Alive - Co jest z tą grą??

Post autor: mcl »

napisałem na high x)
Pozatym, na moim złomq nie uzyskam za duzo klatek w crysisie, ja sie cieszylem ze mi w 800x600 na medium gra szla w 20~25 fpsach ;]
Pozatym, jestem ciekaw, jak im wyjdzie najszybsze DoA w histori na PC: doau2 aka doa online ;] Na xboxie dynamika, 60fps, duze plansze, przy zachowaniu odpowiednio olsniewajacej grafiki :) Ciekawe ile z tego zaadoptują do pc..
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Dead or Alive - Co jest z tą grą??

Post autor: kemot722 »

mclxbox pisze:Pozatym, jestem ciekaw, jak im wyjdzie najszybsze DoA w histori na PC: doau2 aka doa online ;] Na xboxie dynamika, 60fps, duze plansze, przy zachowaniu odpowiednio olsniewajacej grafiki :) Ciekawe ile z tego zaadoptują do pc..
Wcześniej czytałem na innym forum, że to ma być niby DOAU, ale bliższe DOA4 i tamtejszemu multiplayerowi. Jednak po zaprezentowaniu przez SNDA postaci, które pojawiły się w DOAU + Hayate Ninja (w DOAU chyba nie było Hayate Ninja), poszły ploty o krzyżówce, której podobno sami producenci nie są wstanie ogarnąć - DOAU+DOA3+DOA4 :D Tyle, że po co im przerabiać silnik DOA4 jak żadnej z nowych postaci z tego epizodu nie będzie. DOA4 okrojone do obecności postaci z DOAU + Hayate?
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Dead or Alive - Co jest z tą grą??

Post autor: JJxenon »

Sylvan Wielki pisze:
mclxbox pisze:Grafika mnie powaliła na kolana ! ja nie wiem, w.lić wszystkie full hd gry, crysisa na high, po prostu nie mogłem uwierzyć że na moim CRT taką grafę można uzyskać !
Fakt, oprawa robi (zawsze w DoA)kolosalne wrażenie - obłędna animacja. Jednak "Crysis" na ultra zjada obecnie wszystko, stąd nie posuwałbym się (sic=) do tak daleko idących wniosków.

Pozostaje czekać co też pokarze DoA5, bowiem 4 na x360 zawiodła na całej linii - co to w ogóle ma być (mowa o grafice ).
Nie rozumiem Sylwan co Ty masz do grafiki DOA4 ? :zdziwko:
Ma przepiękne areny , detaliczne stroje , animację jak z bajki . Jedyne co naprawdę mi się nie podoba to to że Tecmo nie mogło sobie poradzić z animacją włosów ( wchodzą w ciało i nieestetycznie to naprawdę wygląda :zalamany: . SC4 , Namco się bardziej postarało , nie widać tego i animacja włosków jest bardzo ładna . Ja rozumiem że nowsza gra ale jednak się da :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dead or Alive”